Jump to content

Amentes


Amentes

Recommended Posts

Zelimo da Branetu Kolarskom cestitamo rodjendan (necemo pominjati koji) i da mu pozelimo da sto pre objave album prvenac i da najzad pokazu svoj ogroman kvalitet u najboljem svetlu (ili tami :evil: )...

 

P.S. Na rodjusu je bilo odlicno...

Pelinkovac 'Zlo' je zakon!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Darkwood & Krmeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelimo da Branetu Kolarskom cestitamo rodjendan (necemo pominjati koji) i da mu pozelimo da sto pre objave album prvenac i da najzad pokazu svoj ogroman kvalitet u najboljem svetlu (ili tami :evil: )...

 

P.S. Na rodjusu je bilo odlicno...

Pelinkovac 'Zlo' je zakon!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Darkwood & Krmeta

 

Ajd dobro, onda mu i ja cestitam rodjendan sa istim zeljama biggrin.gif

Pelinkovac... zar ste se i vi navukli na tu katastrofu od alkohola ???

biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego sta nego pelinkovac!!! Kao svestenik na Pice i hrana forumu, moram da pohvalim izbor. Odlican je za putovanja u daleka prostranstva.

 

A, sto se tice albuma, upravo ga slusam prvi put i svidja mi se mada nije vrsta muzike kakvu ja volim. Originalno je i mocno. Jos komentara, poslije jos preslusavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na cestitkama i lepim zeljama (Darkwoode, drago mi je sto nisi napisao koji je bio po redu)! Jebes ti taj pelinkovac (da prostite) kada popijes 0,3l + gomilu kojecega i to sve zajedno ne udari u glavu! Ima i goreg otrova, Apeirone!

Invictuse, ocekujem da ispunis obecanje i izneses ovde nesto opsirnije svoj stav o materijalu nakon jos nekoliko preslusavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam ih tek sad cula(nazalost) i svaka cast stvarno,kako je covek otpevao sve sam..............i to prilicno kvalitetno.......

jooj,samo kad bi skratili pesme malo........

super...samo nek se razvija scena,samo polako...bice josh takvih kvalitetnih bendova...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih tek sad cula(nazalost) i svaka cast stvarno,kako je covek otpevao sve sam..............i to prilicno kvalitetno.......

jooj,samo kad bi skratili pesme malo........

super...samo nek se razvija scena,samo polako...bice josh takvih kvalitetnih bendova...........

 

On svira veoma 'zamrsene' deonice i nije mu bas lako da peva, tako da je odlican i ovako! Pesme ti se cine dugackim, kada ih poslusas 1.000.000.000.000 puta, kao ja, prolazice ti za tren oka... biggrin.gifa: :mrgreen:biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nesto objasnim... Stvari jesu duge, ali nisu onoliko koliko mislite. Prosecna stvar nam traje nesto preko 6 minuta. Poenta je u tome da smo mi u KST-u neke stvari spajali zbog nedostatka vremena, a sve to u zelji da vam predstavimo sto vise naseg materijala. Tako smo spojili The Path Below Me i Master of Emotion, kao i Memnon i Distant Sunsets. Dakle, nismo svirali 4, vec 6 stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam sta ume Amentes iako nisam prisustvovao koncertu ni u BG ni u NS (stvarno mi je zao sto nisam bio snjima da se bacakam i da pokazem odnosno vodim BG metal publiku u krljacinju koja prati muziku Amentesa,jebiga posao me je sprecio)jos jednom iskreno se izvinjavam Amentesovcima! sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

AMENTES - REFLECTIONS EP

 

CD sadrzi 4 stvari: Reflections, IX (prve verzije koje je otpevao Branislav Dabic), The Path Below Me i Vidim (verzije sa predstojeceg albuma IT COULD ALL HAVE VANISHED), kao i live video snimak stvari Distant Sunsets iz Novog Sada 2. 3. 2003. godine.

 

Vise od 30 minuta progresivnog doom/death metala.

 

Disk ima booklet sa tekstovima.

 

Cena diska je 150 din + ptt

Napomena: ovo nije demo snimak.

 

Narucite preko e-maila: [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevjerovatan album. Progressive/doom/death-metal sa dva vokala(growl i clean), koji se preplicu govoreci fenomenalne stihove (istinsku poeziju) uz vrhunski odradjene melodije i aranzmane. Definitivno jedan od sviracki najjacih band-ova u srpskom Metal-u, uz Draconic i Psychoparadox/Alogia. Zbog ovakvih band-ova treba biti ponosan na srpski Metal. Muzika i stihovi su upuceni ozbiljnim i zahtjevnim slusaocima, tako da se ne daju tako lako savladati. Ali, vrijedi pokusati.

Podrzite scenu !!!

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: !!!

HAIL TO AMENTES !!!

RAISE THE SERBIAN METAL !!!

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevjerovatan album. Progressive/doom/death-metal sa dva vokala(growl i clean), koji se preplicu govoreci fenomenalne stihove (istinsku poeziju) uz vrhunski odradjene melodije i aranzmane. Definitivno jedan od sviracki najjacih band-ova u srpskom Metal-u, uz Draconic i Psychoparadox/Alogia. Zbog ovakvih band-ova treba biti ponosan na srpski Metal. Muzika i stihovi su upuceni ozbiljnim i zahtjevnim slusaocima, tako da se ne daju tako lako savladati. Ali, vrijedi pokusati.

Podrzite scenu !!!

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: !!!

HAIL TO AMENTES !!!

RAISE THE SERBIAN METAL !!!

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: !!!

 

Potpuno se slazem!!!

Inace, samo da pomenem da je na internet prezentaciji Amentes-a uradjen update i da sada mozete pogledati najnovije fotke!!!

Posetite http://amentes.iuma.com i ne zaboravite da ostavite svoje komentare u comments!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je album , totalno kvalitetna svirka i super kombinacija zanrova + divno otpevani clean vokali.....nisam znala da ste spajali pesme na svirci , vrlo lukavo smile.gif .Moji favoriti su Vidim , Reflections i treca pesma koju ne mogu da provalim kako se zove, pa ne bih da se blamiram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...