Jump to content

Amentes


Amentes

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Pozdrav ljudi! Nadamo se da nas niste zaboravili uprkos tome sto nismo bili koncertno aktivni u prethodnom periodu. Morali smo da ispunimo neke "obaveze" prema drzavi. Naravno iskoristili smo to vreme u kreativnom smislu i uradili kompletan novi materijal, koji planiramo da snimimo ove godine. Ponovnu koncertnu aktivnost zapocinjemo 31. maja (utorak) u Novom Sadu na Gradilistu, svirka pocinje u 22h a ulaz je besplatan. Bice to promocija novog materijala i prvi nastup sa novim basistom (obecavamo bas solaze, he-he). Ocekujemo sve fanove dobre metal muzike, pogotovo ljubitelje ETNO-PROG METALA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi! Nadamo se da nas niste zaboravili uprkos tome sto nismo bili koncertno aktivni u prethodnom periodu. Morali smo da ispunimo neke "obaveze" prema drzavi. Naravno iskoristili smo to vreme u kreativnom smislu i uradili kompletan novi materijal, koji planiramo da snimimo ove godine. Ponovnu koncertnu aktivnost zapocinjemo 31. maja (utorak) u Novom Sadu na Gradilistu, svirka pocinje u 22h a ulaz je besplatan. Bice to promocija novog materijala i prvi nastup sa novim basistom (obecavamo bas solaze, he-he). Ocekujemo sve fanove dobre metal muzike, pogotovo ljubitelje ETNO-PROG METALA!

Jel planirate neku svirku u Beogradu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja u cemu je problem: tebe jebu pragovi, vise ti odgovara fretless posto na njemu brze lete prsti! Jel tako? icon_mrgreen.gif

musik19.gif Ma lete k...c! Tek na fretlesu falširam k'o đubre. Mislim to je netemperovani instrument, pa čak i kad naciljaš onako odoka dobro može ispasti fuj.

 

A btw.:

Ja sam čuo iz pouzdanih izvora da će na svirci basista da šuketa gluposti na basu ali će se truditi da to izgleda dobro, i da ljudi misle da je to koncept.

 

ne znam samo kako će bez svojih puškica.

 

Eto, napljuva ja čoveka...

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

musik19.gif Ma lete k...c! Tek na fretlesu falširam k'o đubre. Mislim to je netemperovani instrument, pa čak i kad naciljaš onako odoka dobro može ispasti fuj.

 

A btw.:

Ja sam čuo iz pouzdanih izvora da će na svirci basista da šuketa gluposti na basu ali će se truditi da to izgleda dobro, i da ljudi misle da je to koncept.

 

ne znam samo kako će bez svojih puškica.

 

Eto, napljuva ja čoveka...

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

pivopije.gif

Ne znam odakle ti ta informacija ali sigurno nije tacna, naime on je jedan od najboljih basista na domacoj metal sceni i pouzdano znam da dnevno vezba 6-8 sati (od toga minimum 3 sata vezba amentesove stvari)!

Ja licno jedva cekam da cujem solo deonice na svirci! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam čuo iz pouzdanih izvora da će na svirci basista da šuketa gluposti na basu ali će se truditi da to izgleda dobro, i da ljudi misle da je to koncept.

Jel` se ti to pripremas za Mishomor kad ne vezbas?

 

Nego imam ja neke pive u frizideru pa bi mogli malo da radimo... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...