Jump to content

Amentes


Amentes

Recommended Posts

Pogotovo ako te Kole bude naterao da pijes njegov (njihov) omiljeni koktel tj. pivo+pelinkaju! pivopije.gif

Ej Necropol, trebaoi si da vidiš šta je taj koktel napravio od basiste prekjuče. icon_rockdevil.gifpivopije.gifpukeface.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifpukeface.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifpukeface.gifpivopije.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif Srećom pa je žurka bila na otvorenom.

Vidimo se sutra valjda. aA? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej Necropol, trebaoi si da vidiš šta je taj koktel napravio od basiste prekjuče.  icon_rockdevil.gif  pivopije.gif  pukeface.gif  icon_rockdevil.gif  pivopije.gif  pukeface.gif  icon_rockdevil.gif  pivopije.gif  pukeface.gif  pivopije.gif  pukeface.gif  pukeface.gif  pukeface.gif Srećom pa je žurka bila na otvorenom.

Vidimo se sutra valjda. aA? biggrin.gif

Ma, pitaj Koleta kakav sam bio na Paradise Lostu, deset piva i u kurac, dernek moze pocet` pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, pitaj Koleta kakav sam bio na Paradise Lostu...

Momci, ako mislimo na istog Koleta (Kostu Bogdanovica) pozdravite ga puno, molim. U stvari prenesite mu da ga pozdravljaju Leo i Dzaja (svojevremeno iz Aggressor->Rapid Force inkarnacije). Zivi bili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila sasvim kulturna, sto bi rekao Kole. Jebi ga, zvuk je bio ocajan, valjda je na bini bilo bolje. Basista je bas ono sto je trebalo Amentesu. Sve nas je odusevio! Ostali standard.

 

Novi materijal je odlican, cekamo da se snimi...

Voditeljka slatka ali koliko sam skontao taj poziv joj ne lezi bas nesto sjajno. Publika nula, sto bi rekao Luka.

 

'ajd pozdrav i sve najbolje vojniku Atili koji nije hteo da uzme od mene Fisherman's Friend. Ccc...

 

Turneja: Orphaned Land + Amentes icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirka je bila fenomenalna icon_rockdevil.gif

Kole,Bandi i bubnjar (ne znam mu ime ) su rasturili,meni se zvuk bas svideo,samo jednom je bilo mikrofonije ,Koletova tehnika sviranja je odlicna i posle ove svirke mogu da kazem da je po meni najbolji domaci klavijaturista. Bandi je naravno bio odlican ipak covek ima visoko muzicko obrazovanje.

Poz za Darka (Theory of chaos)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bandi je naravno bio odlican ipak covek ima visoko muzicko obrazovanje.

Nema visoko.

Veruj mi, znam...

biggrin.gif

 

Ima više obrazovanje, i to bez blama priznaje uprkos trendu koji nameće da se pored istog takvog ili slabijeg obrazovanja priča o kojekakvim akademijama po tamo nekim Budimpeštama.

 

A inače nije se baš pokazao u najboljem svetlu. Pre 4 godine je bolje svirao nego sada, jebeš mu sve ako nije tako.

musik19.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pohvale za Amentes!!! I ovaj put su dokazali da stvaraju muziku za razliku od vecine "domacih metal bendova" sa "domace metal scene".

 

Zasto basista tako jako jebe keve? Za bubnjara znam zasto tako jako jebe keve: zato sto je veliki jebac keva. I basista veliki jebac keva. Toliko velikih jebaca keva u jednom bendu!!! Blago vojsci sto ce imati bubnjara koji jako jebe keve. Morali su da uzmu nekoga kada je Kole pobegao.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, najezio sam se kad sam vas video sa turbanima (sta li su vec) na Paradise Lost-u... ph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gif

 

PL koncert, tj.

(anti-)PL(O) koncert! icon_mrgreen.gif

 

'Ladno sam startovao nekog lika na svirci u Kragujevcu,

i pitao ga: "Izvini, jesi li ti Atilla Nemeth iz Amentesa?"

 

Mnogo je licio na njega...

 

Decko je samo rekao:

"God damn it, Atilla Nemeth!!!" mhihi.gif

 

... i otishao... laugh.gif

 

... putem progresije... orangelistening.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

blink.gif

Otkud ti znas ovaj fazon?! icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

Ovu "izreku" koristi samo uzi krug ljudi!

icon_smile.gif Jebiga, Gazda, sad si poznat... ph34r.gif

 

Inace, svirka bila kulj icon_smile.gificon_smile.gif Jedva cekam nedelju da cujem one netemperovane turcizme i jevrejizme koje sam bio primoran da proizvodim...ph34r.gifph34r.gif ... Onaj intervju je bio malo iscrpljujuci, zato sto Tea ne dozvoljava da se pije pivo pred kamerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da planiramo. Dogovoricemo se sa nekim malo poznatijim bendom (npr. sa Demetherom) pa da napravimo konkretnu svirku, u smislu trajanja nastupa i zvuka. icon_da.gif

ova ideja mi se svidja....vi i Demether (khm...Damjan icon_redface.gif ) u istom paketu....odlichno pivopije.gif

can't wait

Share this post


Link to post
Share on other sites

amentes - bend koji je nestao u sopstvenoj progresivnosti.. icon_smile.gif

Sviđa mi se misao...

 

Čovek definitivno treba da zna koliki zalogaj je u stanju da svari, no mislim da Amentes nije nestao. Ako se ikom učinilo da je tako, mislim da Koletovo služenje vojske ima mnogo više veze s tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

progresivnost - pojam koji je nastao sa amentesom

ALO BRE!!!

AMENTES NIJE NESTAO!!!

mad.gif

 

 

Kole je bio u vojsci, menjan je basista i nama više dve gitare! Zbog toga je stagnirao!!!

Bend koncertno nije bio aktivan jako dugo.

 

A što se mene lično tiče, vrište mi jaja u koji žanr svrstavata Amentes, bitno je da on radi opet 100% i da funkcioniše! icon_wink.gif

 

Cheerz!!! pivopije.gif

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALO BRE!!!

AMENTES NIJE NESTAO!!!

mad.gif

tek sad vidim da sam loše pročitao

progresivnost - pojam koji je nastao sa amentesom
. Učinilo mi se da je ono nAstao zapravo nEstao...

 

Izvinjavam se... icon_smile.gif

 

Ne čitajte/pišite pijani!!!

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...