Jump to content

Amentes


Amentes

Recommended Posts

Pozdrav! Secracon ovde...

Ulogovao sam se kao Amentes, zbog potpisa.

...mada ne znam koliko je aktuelan, ali zbog kontakta čisto...

Nadam se da mi Kole neće zameriti...

 

Mi nemamo ni jedan izdat album. Postoji "It Could All Have Vanished" snimljen album, koji smo valjda mi rezali i delili/prodavali. Takođe postoji "Reflections" CD koji ima 4 pesme, i koje nisu sasvim iste kao na albumu. Valjda. Mislim ja sam od zimus u bendu...

Oba ta "izdanja" nisu zvanično izdata. To smo mi rezali. icon_smile.gif

 

Neko od kikinđovana bi ti sve to bolje objasnio. Verovatno će Newcomer...

 

Nov materijal je "samo što nije". Pesme su gotove, sad ih aranžmanski dorađujemo...

 

Imamo i neke ideje za još kasnije...

...samo pare i žene nemamo... icon_mrgreen.gif

 

Imamo i neki "live" snimak...

 

Cheerz! pivopije.gif

 

Još jednom: Ovo nije bio Kole...

Edited by Amentes

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

tabloid

YELLOW METAL

SPECIJALNI DODATAK

 

NEVIĐENO!!!

Na koncertu (mahom) kikindskog benda Amentes, 12 riba po kvadratnom metru. Nisu mogle ni do daha da dođu sve vreme svirke. Bile su potpuno, skroz, sasvim VLAŽNE!!!

Kolarski o tome:

Imam dokaze da se ne radi o maloletnim devojkama...

YELLOW METAL

 

Dementes u novom broju donosi...

 

Kolarski odgovara na optuzbu:

"Iznad 14 godina nije krivicno delo..."

 

mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumnjam da su oni skalari i kakve su već ribice bile, imale i dve godine...

A i nismo im ništa radili (POBOGU!!!), optužbe bi bile zaista neosnovane... icon_mrgreen.gif

 

Za razliku od one činjenice da smo imali tuce vlažnih riba na kvadratnom metru... biggrin.gif

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OPSTINSKOM SUDU

K I K I N D A

 

TUZILAC: KOLE iz Amentesa

 

TUZENI: BANDI i DAEMIAN iz Amentesa i DARKWOOD (Dalibor) iz Downstroja

 

T U Z B A

radi naknade nematerijalne stete

u 4 primerka

sa mnogo priloga vrednost spora: 100 gajbi piva ili protivvrednost istih

 

Tuzeni su na stranicama internet sajta "YU Metal" u duzem periodu izneli gomilu gnusnih lazi, fotomontaza i stavili ga u na razne nacine u kontekst najokorelijeg alkoholicara i sovinistu i kradljivca intelektualne svojine, cime su oklevetali svetli lik i delo tuzioca i naneli mu ogromnu nematerijalnu stetu, sto se moze videti iz trazenog iznosa.

 

Tuzeni su konkretno napisali o tuziocu:

Tuzeni 1 reda: „Kolarski povodom incidenta sa provalom u diskont pića i nestalih kartona mastike:

Sam ću sebe da zastupam...“, „Ako neko još osim Koleta misli da smo mi, ritam sekcija (ili mađarska sekcija, pa sad ko kako po čemu više voli da deli ljude, ...) benda Amentes pijandure, neka ne napiše ništa.“ „Zapravo Kole ima problem sa alkoholom. Eto ti si skontao da ima problema sa belim vinom. A ja sam skontao da ima i sa pivom. Samo on cuga vešto. Infiltrira se u masu da ga niko ne primeti i loče...“ “...a to što je Kole pijandura, to je samo plus... “ Na inkriminisani tekst je dodao i gomilu gnusnih fotomontaza iz svoje kucne radinosti.

 

Tuzeni 2 reda je napisao: “Ma pusti Koleta. Skrece paznju sa svog problema sa belim vinom“

 

Tuzeni 3 reda je podsticao tuzenog 1 reda i raspaljivao mu mastu sledecim recima: “Imam i ja neke slikice sa Koletom... Da okacim?” Naravno, nakon toga je prilozio nekoliko svojih gnusnih fotomontaza.

 

DOKAZ: pogledati stranice Amentes teme na “Yu Metalu” br.12, 13 i 14

 

Tuzilac tvrdi da nije tuzenima dao nikakav osnov za ovo bahato ponasanje tuzenih I da je to samo plod njihove pokvarene maste i prljavih strasti. Pogotovo ono za sovinizam.

 

DOKAZ: saslusanje tuzioca

po potrebi saslusanje svedokinja sa jedne od slika

 

Na osnovu iznetog, tuzilac predlaze da sud donese

 

P R E S U D U

 

Sud tuzbeni zahtev u s v a j a. Obavezuju se tuzeni da tuziocu na ime nematerijalne stete daju 100 gajbi piva (ili nekog dobrog vina u protivvrednosti istog) ili isplate novcanu vrednost istih, sa zakonskom zateznom kamatom od utuzenja do isplate, kako bi on mogao svoju dusevnu bol utopiti u iste, u roku od 15 dana i pod pretnjom porinudnog izvrsenja. Takodje se nalaze da tuzeni prestanu sa uznemiravanjem tuzioca. U protivnom, tuzeni ce biti duzni da tuziocu isplacuju penale u identicnom iznosu za svaki buduci pojedinacan navod.

 

U Kikindi, 05. 11. 2005. godine

Kole

 

Pa sad izvolite, zajebavajte se!:)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

KOLE JE PUKO!!!

 

Sam je sebe pokopao!!!

Šta ćeš, propio se...

 

Nisam pravnik, pa ću morati da se konsultujem sa nekim našim zajedničkim poznanicima sa Pravnog...

 

No, u svakom slučaju, evo ga za sada ovako sirovo:

 

POKRAJINSKOM SUDU

NOVI SAD

 

ŽALBA

zbog kontradiktorne i neosnovane tužbe

u koliko god treba primeraka

 

Podnosilac: Bandi, Daemian, i Darkwood.

 

U tekstu Tužbe Koleta iz Amentesa su dva pasusa u kontradikciji. Sudu treba da je jasno da je time još više dokazana osnovanost i istinitost priča koje su u vezi njega podnosioci žalbe obelodanili na stranicama internet sajta "YU METAL".

 

pasus 1

Tuzeni su na stranicama internet sajta "YU Metal" u duzem periodu izneli gomilu gnusnih lazi, fotomontaza i stavili ga u na razne nacine u kontekst najokorelijeg alkoholicara i sovinistu i kradljivca intelektualne svojine, cime su oklevetali svetli lik i delo tuzioca i naneli mu ogromnu nematerijalnu stetu, sto se moze videti iz trazenog iznosa.

pasus 2

Obavezuju se tuzeni da tuziocu na ime nematerijalne stete daju 100 gajbi piva (ili nekog dobrog vina u protivvrednosti istog) ili isplate novcanu vrednost istih, sa zakonskom zateznom kamatom od utuzenja do isplate, kako bi on mogao svoju dusevnu bol utopiti u iste, u roku od 15 dana i pod pretnjom porinudnog izvrsenja.

 

Eto.

 

 

A za ovo

 

Takodje se nalaze da tuzeni prestanu sa uznemiravanjem tuzioca.

 

imamo bolove u donjem abdomenalnom delu tela...

 

Cheerz! pivopije.gif

Edited by Secracon

Share this post


Link to post
Share on other sites

YELLOW METAL

Specijani dodatak

Sveže iz mrčne komore - paparazzi ne spava

 

 

EKSTRAVAGANTNO!!!

 

user posted image

 

Evo slike soliste hora Jevreja. Tekst koji nekim cudom nije savladao, akter drži u levoj ruci, kako bi mu početna desna strana bila bliže oku (ako neko ne zna- sram ga bilo- hebrejsko pisanije se čita zdesna nalevo) Svaka sličnost sa nekom stvarnom osobom je osnovana i namerna.

 

Što veći nos, to veći ponos, ili da kažemo to matematički: veličina nosa je direktno proporcionalna veličini ponosa (ali ne uvek muškog).

Share this post


Link to post
Share on other sites

YELLOW METAL

broj 8

 

Tragično!!!

 

Koletov težak alkoholizam datira još iz rane mladosti...

 

Nedavno obelodanjena slika Koleta iz mladih dana ga predstavlja u pravom svetlu. Tad još nije skrivao svoj problem, koji je već tada postojao. Evo ga kako spava sa gajbom mrtav pijan. Gajba mu je i danas najveća ljubav, ali je sad tajna...

Vremenom je alkohol učinio svoje, i Kole je oćelavio...

 

user posted image

 

Bežeći od svog problema, on nalazi preokupaciju u raznim bolesnim zanimacijama. Završio je pravni fakultet...

 

Misterija:

 

Gotovo da se i ništa ne zna o Mišinom privatnom životu:

Kakve mračne tajne skriva ćutljivi gitarista Amentesa?

 

Glasine kažu da je bio u ludari neko vreme, i navodno je ova slika iz tog vremena:

 

user posted image

 

Kažu da je prolupao jer nije mogao da prihvati činjenicu da je latentni homoseksualac.

Da li je ova slika dokaz toga ? :

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

YELLOW METAL

U novom broju donosi:

Atila izjavio: "Necu vise da sviram tehnicki zahtevne ritmove"!!!

Na Poslednjoj probi terao clanove benda da prepravljaju rifove u 4/4

STRASNO!!!!!

Strocnjaci tvrde da je u pitanju PSIHOZA!!!

 

Kako ce izgledati Amentes-ov najnoviji materijal,ostaje nam samo da nagadjamo

YELLOW METAL u sledecem broju donosi:

specijalni Dodatak - ZONA SUMRAKA!!!

Sta se nastanilo u glavi ovog,nekada,jako talentovanog bubnjara!

NEVEROVATNO ALI ISTINITO!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Ako neko još osim Koleta misli da smo mi, ritam sekcija (ili mađarska sekcija, pa sad ko kako po čemu više voli da deli ljude, ... icon_smile.gif ) benda Amentes pijandure, neka ne napiše ništa.

Ko se ne slaže s tim, neka se ovde javno buni protiv te nepravedne i ničim izazvane izjave.

Eto, mislim da smo Gazda i ja definitivno pijandure u vašim očima!!!

 

UA!!!

 

Nepravda!!!

 

Slepci jedni!!!

 

Pa zar me niste i sada u Bečeju vid'li sa Coca-Colom?

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...