Jump to content

2023.04.29.*Jugošped, Beograd* Miscreance, Suppression - Monochromatic Consciousness Eurotour


azal

Recommended Posts

spacer.png

 

Miscreance (Italija) i Suppression (Čile) su nesumnjivi lideri nove generacije death metala, bendovi koji neguju futuristički zvuk iskovan u vatri zlatne ere ovog žanra.

Oba benda otelotvoruju duh najboljih dana Morrisound Studija, i stvaraju jedinstveni, intenzivni death metal koji pretenduje da nadmaši stvaralaštvo njihovih svetih idola.

Koncert koji ne bi smeli da propuste fanovi bendova Death, Atheist, Sadus, Malevolent Creation, Pestilence, Cynic, Nocturnus, itd.

Datum: 29. april
Vreme: 20:00
Karta na ulazu 800 dinara
Lokacija: Jugošped - Mala Sala

Facebook Event: https://www.facebook.com/events/602525541757323

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mnogo dobro bilo, em je onaj prostor ludilo totalno, baš bigz vajb. Iako su mi midžeti iz Miscreance muzički interesantniji, Suppression su bili baš dominantni i ubedljivi, čim vidiš da gitarista ima onu frizuru gde je proćelav al fura dugu kosu znaš da će brat da ošuri. Zvuk korektan, žurka odlična, mogle bi ovakve svirke malo češće. Sasvim dobar broj ljudi što mi je jako drago i zbog organizatora i zbog toga što će ova dva benda tek da deru u nastavku karijera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da super svirka bila sinoć, bendovi rasturili, sjajna atmosfera, fino popunjen prostor, definitivno ovaj prebeg rusa pozitivno utiče na posećenost svirki, ljudi se totalno odomaćili ovde hahaha.. Što se tiče bendova, iako su oba benda odlično zvučala na mene su ipak jači utusak ostavili Miscreance, bukvalno kao da sam slušao pola Death svirke koliko imaju sličnih rifova iz Human/Individual faze, a šta tek da kažem kad su za bis izabrali jebeni Merciless Death:rockdevil: Naklon!!! Mislim da je za onaj sobni prostor bilo ipak malo preglasno, što je naročito bilo izraženo kod Suppressiona tako da su na momente delovali i previše muljavo.. ali ono, to su neke mikro zamerke..

Sve u svemu sjajno veče i treba što više ovakvih svirki biti, svaka čast Lazi što nam je omogućio da vidimo ova dva mlada i prespektivna benda u punoj snazi!!!

I da pozdrav za ekipu!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...