Jump to content

Exhumed


Frankenchrist

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Exhumed (USA) Grindcore / Death Metal

Emetica (Kragujevac) Grindcore

Downtrodden (Kragujevac) Grindcore

Ulicni Batinasi (Kragujevac - Beograd) Ultra Core

 

Kragujevac Dom Omladine 18.07.2013. 21:00 Ulaz 250 Dinara

 

https://www.facebook.com/events/540794885955786/?fref=tck

 

Kao organizator ovog koncerta, potvrdujem da je dogovorena ova svirka :)

 

Uzgred, idite na REDVOZNJE.COM Imate, barem iz BGa, po ceo dan polaske za KG, a uvece imate u 2:30 za BG, pa u 4:15 za Sombor. Tako da, ko god ide iz BG, NS, Indjija, Apatin, Sombor varijante, ima direktan prevoz u 4:15

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

 

Dolazim 99%

 

Al' cu verovatno (ako budem dolazio sam, a svi su izgledi da ce tako da bude) da uzmem onaj Flexi Pass za voz, ne znam znate li, ja sam juce prvi put cuo za to, ortak uzeo, platis 1500 dinara, dobijes kartu za 10 voznji bilo gde Srbijom u toku mesec dana :o

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

 

Dolazim 99%

 

Al' cu verovatno (ako budem dolazio sam, a svi su izgledi da ce tako da bude) da uzmem onaj Flexi Pass za voz, ne znam znate li, ja sam juce prvi put cuo za to, ortak uzeo, platis 1500 dinara, dobijes kartu za 10 voznji bilo gde Srbijom u toku mesec dana :o

 

Ocigledno nemas iskustva sa vozovima i dolaskom u KG. Samo se isplati ako si iz Lapova ili Kraljeva, veruj mi, procice ti i koncert i zivot, treba ti 3 sata od Prokuplja busem, uzmes povratnu za 1000 din, ovako imas da presedas i da cekas po 3 sata u Lapovu neka ukstanja vozova....de si jos cuo da je neko dosao u KG vozom :D

 

Jedino bedak sto je klub za 50-100 ljudi (ali bilo oko 100-150 na Ophilolatry/Sacramental Blood) kazu mi iz Doma da pustim u pretprodaju karte pa ako planu, razmislili bi da prebace negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

 

Dolazim 99%

 

Al' cu verovatno (ako budem dolazio sam, a svi su izgledi da ce tako da bude) da uzmem onaj Flexi Pass za voz, ne znam znate li, ja sam juce prvi put cuo za to, ortak uzeo, platis 1500 dinara, dobijes kartu za 10 voznji bilo gde Srbijom u toku mesec dana :o

 

флексипас је најбоља ствар икада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gizo, sredi neku tezgu za Janeza i mene, dovlacimo tablu slanine i ljute rakije sa severa haha!

 

Ko god hoce sa severa Srbije da krene, nek' mi se javi pa da idemo u zajednickoj reziji. Bice ljudi iz Zrenjanina, Sombora, mozda Apatina.. Vozom cemo iz Novog Sada do Beograda, a odatle autobusom. Gizo, kol'ko je povratna autobusom iz prestonice? 1100 din? Tako nesto mi Janez rece.. Beogradjani nek' se isto jave, sto nas vise bude, to bolje. Horda zla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gizo, sredi neku tezgu za Janeza i mene, dovlacimo tablu slanine i ljute rakije sa severa haha!

 

Ko god hoce sa severa Srbije da krene, nek' mi se javi pa da idemo u zajednickoj reziji. Bice ljudi iz Zrenjanina, Sombora, mozda Apatina.. Vozom cemo iz Novog Sada do Beograda, a odatle autobusom. Gizo, kol'ko je povratna autobusom iz prestonice? 1100 din? Tako nesto mi Janez rece.. Beogradjani nek' se isto jave, sto nas vise bude, to bolje. Horda zla.

 

Vazi batice, odma na ulazu pakujemo standove, nema frke. Pa izmedju 850-1000 din je povratna BG/KG. Ko hoce penzionersku varijantu a ide na liniji Sombor - KG, put traje 5 sati, u 4:15 ima direktni natrag za Sombor :)

 

A ti da doneses slanine iz Elemira i rakije obavezno. Ja sam nezan grajnder, a vasa mi je vojvodjanska rakija uvek meksha i sladja ove shumadijske... Kad god vidim Denija iz Anus Dei, obavezno bude neke dudovace, riglovke, ili kruske, pa ne znam koja je bolja. Jednu da im spakujemo za usput, ja cu da im donesem homoljski sir, odavde gde radim, ima da ih spremimo ko za Kosovski boj, hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...