Jump to content

Exhumed


Frankenchrist

Recommended Posts

slušao sam oba njihova albuma, "Slaughtercult" i "Goremetal", mada moram priznati da mi se "Goremetal" mnogo vipe sviđa biggrin.gifa: kao prvo po polju produkcije - bolesna je, čvrsta i sve u svemu stvara bolju atmosferu nego na drugom albumu... mada ne mogu reći da je ni "Slaughtercult" loš album... vrišteći vokal je super, baš je dobro pao na muziku, dok je onaj grind growl, stvarno... :roll: neslušljiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Ne mogu da verujem!

Nemoguce da se nikom ne svidja!!

Jos gore ako niko nije sluso............. :roll:

 

naravno da sam slusao !!!

 

daj, ne mogu da verujem da je ovaj forum toliko los ???

 

slaughtercult i goremetal, ne znam koji mi je jaci !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci napokon se pojavio neko ko ceni ove likove!!!

Po meni je slaughtercult bolji, jes' da gore metal nisam sluao ceo, ovaj mi bolje zvuci.Bolje je isproduciran za njihov zvuk.Scream vokal je odlicno lego na muziku a growl je...........jebeno nenadjebiv!!!! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...
Guest gore-m-milica

AHHH

 

tako sam razocarana sto nisam mogla da ih vidim sinoc...AAA

 

ali cula sam sve najbolje

 

dada...to su EXHUMED .....

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

oh yeah! icon_biggrin.gif znao sam da će da naprave dobar album, ali ipak su me malo iznenadili... mnogo bolja svirka, vokali, produkcija icon_da.gif brutalni death u svom elementu... malo su i tehnički ojačali koliko mi se čini...

nema šta, ove godine baš će biti dobrih albuma icon_da.gificon_da.gif novi behemoth, pa i vader valjda uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Jebiga,kad sviras Gore/Grind,zaista je tesko pobeci od Carcaaa uticaja,ipak su oni najbolji bend tog stila,ali ipak mislim da Exhumed daju nesto svoje,dodir svih metal stilova se oseca u njihovoj mjuzi na poslednjem albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fakat se osijeca....i bas zato mi je album totalno razocarenje...ocekivo sam nesto brutalno, a ne ovo sranje...produkcija je predobra, tj. sminkerska i to jos vise kvari dojam o citavom albumu, btw, previse melodike su ubacili...mislim da su pokusali napravit neki malo "brzi" Necroticism, ali nisu mu ni prismrdili...moja ocijena bi bila 7/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fakat se osijeca....i bas zato mi je album totalno razocarenje...ocekivo sam nesto brutalno, a ne ovo sranje...produkcija je predobra, tj. sminkerska i to jos vise kvari dojam o citavom albumu, btw, previse melodike su ubacili...mislim da su pokusali napravit neki malo "brzi" Necroticism, ali nisu mu ni prismrdili...moja ocijena bi bila 7/10.

Ako ti je album sranje zasto mu dajes tako visoku ocenu icon_confused.gif (7/10) icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zbog toga sto su kopija svemocnog Carcassa... icon_biggrin.gif zajebajem se...mislim da ocijena nije velika...malo je jaca od prosijeka, ali daleko od perfektnog albuma...ne mislim bukvalno da je sranje, jebiga, znas sta mislim, nego definitvno sam ocekivao nesto vise od ovog albuma s tim da sam slusao kako su ih "deatheri" nahvalili...dobro je to samo da je produkcija malo prljavija i da je ipak samo malo brutalnije..., da ima malo vise GROWL vokala, itd...jebiga, meni je jednostavno neprihvatljivo bilo kakvo (pretjerano) ubacivanje melodike od benda koji se fura na GORE/BRUTAL furku...pogledaj samo covere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Naravski pivopije.gif Moram ti srezati ieke UG OS bendove na koje se mnogo lozim kao KAAMOS,NUNSLAUGHTER,MORTEM...da cujem tvoje i Stevino strucno misljenje.

 

Samo da napomenem da je materijal oba benda na splitu neobjavljen dosad,pa to definitivno treba imati. icon_rockdevil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...