Jump to content

Dragonforce


Crusader

Recommended Posts

Ne znam gde je EDIT funkcija, al' 'ajde.

Nije loša stvar, sviđa mi se instrumental, naročito deo kada soliraju sa clean pratnjom - vrlo osvežavajuće. Svake pohvale bubnjaru. Pevač mi se nešto i ne dopada, malo im kvari prosek, ali je OK. Sve u svemu, zainteresovao sam se malo više za DragonForce, planiram da poslušam ceo Valley of the damned u skorije vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sasvim ok njihov stil, jbg ja ne vidim nikakvu potrebu da se to nesto originalnije napravi jer ne vidim nacin koji bi napravio njihov stil jos originalnijim.

 

Novi album nisam slusao ali prva 2 su mi definitivno dobra i preporucio bih ih svim mladim power metalcima.

 

ps. najbolja pesma mi je definitivno Black Fire

Edited by Stormlord

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako: album valley of the damned je postao klasik, on mi je odlican..zatim Sonic Firestorm nisam previshe ni slushao, ali je ok(posebno izdvajam pesmu Soldiers of the Wasteland :rockdevil: ) ..

Inhuman Rampage savrshenstvo, i to shto su ga malo nabudzili technom je bash kul. :)

a Ultra Beatdown je IR sa novim pesmama, iste ideje a pesme nove, a to mi se svidja, slusham album skoro svaki dan i josh me nimalo nije smorio.

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nije losh u principu novi album, jest da je isti kao i ostali ali ok to je njihov stil i specifichni su po tom pacman/techno zvuku! Mislim da nema tog pacman/techno zvuka kako bi se razlikovali od ostalih power bendova? I shta serete "krajnje vreme da se raspadnu", ljudi su na vrhuncu svoje karijere vi odma da se raspadnu! Znachi najvishe me to nervira kada ljudo razdvajaju postojece bendove ili ubijaju jos uvek zive ljude! Ovamo na Edguy temi pocheli da seru kako je sranje omot novog albuma. Pa dobro, to je njihovo mishljenje da je sranje ali shta njih uopshte boli uvo kakav ce omot da bude, Tobias je napravio omot kakav je on mislio da treba, shta sad neshto seremo mi smrtnici....:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...