Jump to content

Dragonforce


Crusader

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

vidim ima dosta onih koji ih ne vole..ne znam sto..meni su oni olicenje savrsene power metal muzike.

 

bukvalno ih mogu slusati po ceo dan a da se ne smorim...

 

necu ni da pomisljam da izdvajam omiljene pesme jer nema sanse,to je neizvodljivo u mom slucaju,jersve pesme koje su napravili volim

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim ima dosta onih koji ih ne vole..ne znam sto..meni su oni olicenje savrsene power metal muzike.

 

bukvalno ih mogu slusati po ceo dan a da se ne smorim...

 

necu ni da pomisljam da izdvajam omiljene pesme jer nema sanse,to je neizvodljivo u mom slucaju,jersve pesme koje su napravili volim

 

pa i meni su sve savrsene osim ove sa novog albuma, koje su mi malo sranjave, nije mi to to, nekako im se promenila muzika... ne znam... i ona where dragons rule je sranje, realno... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ne,meni su skoro najbolje pesme sa novog albuma..ok ne volim ni ja where dragons rule,a ni prepare for war..e to su 2 koje ne volim..al sve ostale su odlicne...a sa novog albuma samo ne volim a flame for fredom...to ti nisam ni prebacila pesma je sranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ne,meni su skoro najbolje pesme sa novog albuma..ok ne volim ni ja where dragons rule,a ni prepare for war..e to su 2 koje ne volim..al sve ostale su odlicne...a sa novog albuma samo ne volim a flame for fredom...to ti nisam ni prebacila pesma je sranje

 

 

pa koliko ja vidim, bolje da mi je prebacis, jer mani je prepare for war jedna od omiljenih! :)

a i nijedna druga mi se ne svidja, tako da im je to poslednja sansa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

<_< WHAT EVER! :P:)

cuti, jadnice metalska, probaj malo punk da slusas! :P

e kad smo vec kod toga, molder svira kod mene cini mi se 10.04, al pitacu ga jos jednom za tacan datum. i to sa modrinicem <_<

u svakom slucaju, svirka, ne znam koji ce sve biti tribjuti, al valjda nece oni jadnici od prosle godine sto su svirali metaliku pa je vise zvucalo ko indirina obrada du hasta! <_<

mozda bude i neki power, ja cu videti da se raspitam ranije, ako mozda uspem da izvatam nekog da odviraju malo nesto i od dragonforce-a... :unsure:

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

jovana sve mi javi,znas da sigurno dolazim.. znaci tacan datum i vreme

 

a sto je gay?? daj neki argument majke ti sem toga sto se tebi licno ne svidja..meni se npr ne svidja,lupam, Motörhead al ne kazem da su gay...znam da cenim muziku po onome kakav je kbvalitet,a meni licno ne mora da se svidi neka pesma ili grupa..gay su tokio hotel i tako ta emo sranja ne zato sto mi se ne svidja njihova muzika (mislim,naravno da mi se ne svidja) vec zato sto tu nema nikakvog kvaliteta,sve su kopije i nema niceg kreativnog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jovana sve mi javi,znas da sigurno dolazim.. znaci tacan datum i vreme

 

a sto je gay?? daj neki argument majke ti sem toga sto se tebi licno ne svidja..meni se npr ne svidja,lupam, Motörhead al ne kazem da su gay...znam da cenim muziku po onome kakav je kbvalitet,a meni licno ne mora da se svidi neka pesma ili grupa..gay su tokio hotel i tako ta emo sranja ne zato sto mi se ne svidja njihova muzika (mislim,naravno da mi se ne svidja) vec zato sto tu nema nikakvog kvaliteta,sve su kopije i nema niceg kreativnog...

 

 

e ne znam, ovde svi kazu da je ovaj finski power gay, za to nikad pre nisam cula! :blink: svi prozivaju dragonforce, treba da vidis neke stranice gde su pisali da najgofi bend na svetu, blabla... nista ti ja tu ne kapiram... a sta je tu novo? :)

 

edit: oni su gayevi jer jesu gayevi! kad lik stavlja puder, kreon, maskaru, vestacke trepavice, cirkone, rumenilo, sjaj za usta i ide na french manikir... jel ima nesto nejasno? :)

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kao prvo dragonforce je iz britanije ne iz finske..tako da je tu prva greska...a nemam pojma sto ih ne vole..stvarno imaju fenomenalnu muziku,originalnu i jedinstvenu..sad,ok razumem da se nekome ne svidja taj zanr ili jednostavno da se nekome ne svidjaju pesme al da ih tako prozivaju bez argumenata zbog cega tako misle,mislim,nema osnovu.... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kazem da us power kao MUZIKA nema vez sa ovim, ne kao to odakle su. boli me kurac odakle su, muzika je sranje.

 

@darkmiss: najpoznatiji us power metal bendovi su: iced earth, metal church, jag panzer, helstar, meliah rage, vicious rumors, lethal...

 

edit: pa chak i manowar, recimo.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

<_< WHAT EVER! :P:)

cuti, jadnice metalska, probaj malo punk da slusas! :P

e kad smo vec kod toga, molder svira kod mene cini mi se 10.04, al pitacu ga jos jednom za tacan datum. i to sa modrinicem <_<

u svakom slucaju, svirka, ne znam koji ce sve biti tribjuti, al valjda nece oni jadnici od prosle godine sto su svirali metaliku pa je vise zvucalo ko indirina obrada du hasta! <_<

mozda bude i neki power, ja cu videti da se raspitam ranije, ako mozda uspem da izvatam nekog da odviraju malo nesto i od dragonforce-a... :unsure:

Modrinic zna da svira???????????(sarkazam)

 

Sa kim svira Molder kod tebe?Tj Topalovici ili....

Da tebe slucajno ne zovu Mensonka ili tako nesto?

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modrinic zna da svira???????????(sarkazam)

 

Sa kim svira Molder kod tebe?Tj Topalovici ili....

Da tebe slucajno ne zovu Mensonka ili tako nesto?

 

 

aaaaaahahahahaha, ja mensonka?!?! hahaha, natasa, jel cujes ovo? :lol:

naravno da ne, mada i nju poznajem, ona je isla s molderom u odeljenje. pa rece mi aca da je modrinic dosta poboljsao sviranje bubnjeva, a znam da je bio prvi pevac topalovica (nije ni cudo da su ga izbacili, kako lepo peva! :) )

ne sa topalovicima al nisam sigurna dal' sa ovim novim bendom koji ima ili se nekoliko njih bzv skupilo samo za ovu svirku, sa nekim modrinicevim bendom... :unsure: a mislila sam "kod mene" u skoli...

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...