Jump to content

Dragonforce


Crusader

Recommended Posts

Ako odrastanje znači prelazak na slušanje smor bendova poput Pain of Salvation, onda ne želim da odrastem.

 

 

:wub::pivopije:

 

jesu daleko od omiljenog, znam, stvarno nemaju mnogo fanova ovde... :(

a uzivo su odlicni recimo:

nije bas dobar snimak, al slusaj publiku... tako bih i ja... :wub::veseli: bar znaju kako da pokrenu publiku, svi divljaju... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tolika kolicina gluposti je skoncentrisana na ovoj temi da je to strasno. :) :) :)

 

Ponekad pomislim da bi bilo dobro kada bi postojao neki IQ test, koji bi proveravao nivo inteligencije, opste znanje i poznavanje muzike, pa tek kad to polozis da mozes da se registrujes na forum. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako odrastanje znači prelazak na slušanje smor bendova poput Pain of Salvation, onda ne želim da odrastem.

I kada bi pokushao da odrastesh u tom smislu, ne bi ti uspelo.

 

Moram priznati, nekad sam zaista ubedjen da iz ciste dosade i zabave namerno kontrirash svemu iole smislenom na ovom podforumu, prosto je nemoguce da neko zaista ima takve muzicke stavove....

 

Ponekad pomislim da bi bilo dobro kada bi postojao neki IQ test, koji bi proveravao nivo inteligencije, opste znanje i poznavanje muzike, pa tek kad to polozis da mozes da se registrujes na forum. :) :) :)

 

:pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sta god vi ovde iskenjali DF ce mi uvek biti jedan od omiljenih bendova! I imaju neke stvarno dobre pesme- exept ovaj novi album im je totalni krsh !

 

 

hvala bogu, pojavio se neko normalan! :)

 

novi album je sranje nevidjeno... ne znam sta im bi. u svakom slucaju, najbolji im je prvi, inhuman rampage, bar po meni,a druga dva su mi podjednaka...

inace onaj malezijac je na listi najboljih 40 gitarista sveta! :D car, kako svira... :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u svakom slucaju, najbolji im je prvi, inhuman rampage, bar po meni,a druga dva su mi podjednaka...

 

Inhuman Rampage je treci DragonForce album.

 

A ako mislis na Hermana, on je iz Hong Konga, ne iz Malezije. Malezija je islamska zemlja i tamo 'oce da te hapse ako si metalac.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...