Jump to content

Dragonforce


Crusader

Recommended Posts

Inhuman Rampage je treci DragonForce album.

 

 

o.O koji trip... :huh: ja vec 4god zivim u zabludi... :) :) :)

onda im je treci najbolji, a prva 2 su ok...

 

edit: zasto meni pune glavu pogresnim informacijama...? :udri:

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kada bi pokushao da odrastesh u tom smislu, ne bi ti uspelo.

 

Moram priznati, nekad sam zaista ubedjen da iz ciste dosade i zabave namerno kontrirash svemu iole smislenom na ovom podforumu, prosto je nemoguce da neko zaista ima takve muzicke stavove....

 

 

 

:pivopije:

 

Takve stavove ima većina ljudi na ovom podforumu. Ne može svako da svari taj tip prog metala koji svira PoS, a ja i ne pokušavam da ga svarim. Odavno sam odustao od toga. Dragonforce barem mogu da svarim i lepo bih se proveo na njihovom koncertu, iako su daleko od onog zvuka koji preferiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cuo sam nesto, al nesvidja mi se. Ovih dana slusam Dream Theater tako da se moze reci da sam vise sazreo od vas xD

 

Poceo sam da slusam Dream kada sam imao 15,16 god.,a sada imam 25 tako da ces teze da sazres,jos moras da ih slusas na dobrom si putu! :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Orgasmatron
Ma cuo sam nesto, al nesvidja mi se. Ovih dana slusam Dream Theater tako da se moze reci da sam vise sazreo od vas xD

 

hahahaha sinak, da bi rekao da si sazreo morash da se odvojish od 1-2 benda i da slushash malo shire i dalje!! Nije DT jedini progressive bend na planeti. Ali nemoj se bojish, kad odrastesh kazace ti se samo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Rat_Skates
Ma cuo sam nesto, al nesvidja mi se. Ovih dana slusam Dream Theater tako da se moze reci da sam vise sazreo od vas xD

 

Ko je tebe slagao da si sazreo ako slushash samo jedan bend ili jedan zanr??? kakvih sve sluchajeva nema na ovom forumu pa to je chudo nevidjeno. Sinak, da bi mogao da pochnesh da prichash o sazrevanju morash da pochnesh da slushash vishe od jednog benda :D a ta prichica sa DT-om i sazrevanjem..... kako da ti kazem..... IDI MENJAJ PELENE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ajde pustite coveka. Mislim nije da branim DF, u odnosu na DT, oni su meni smeshni, SyX bolje da ne ubacujem u prichu uopshte, ali ako se coveku ne svidja ... nije prog za svakoga .. ( mada ja oduvek pricham da nije metal za svakoga :mrgreen: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je tebe slagao da si sazreo ako slushash samo jedan bend ili jedan zanr??? kakvih sve sluchajeva nema na ovom forumu pa to je chudo nevidjeno. Sinak, da bi mogao da pochnesh da prichash o sazrevanju morash da pochnesh da slushash vishe od jednog benda :D a ta prichica sa DT-om i sazrevanjem..... kako da ti kazem..... IDI MENJAJ PELENE

 

Pacove mozes da mi se na*usis k*** mrtvaku raspali ti ces meni da kazes da sam klinac, nadji pametnija posla nego da prozivas ljude po furimama no liferu mrtvi! i aj pogledaj sta ja slusam pa onda mi reci... I ne matori ja ne nosim pelene za razliku od tebe gay fagetu propali idi leci komplekse dildom!!! :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je otisao sa ovog foruma na neki findgaypartnerforum.com xD :evotigana:

 

 

on nikad ni ne dolazi ovde, jer nije u stanju da cita sta sve pisete po forumu a da ne razbije ekran kompa (ima malo kratke zivce :) ) svratio samo jednom... zato ponekada cita sta ja sve lupam, da se malo zajedno smejemo... :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bese stvarno puno omladine na koncertu. Ali bese i starijih. Likovi su totalno down to earth. Isao sam sa ortakom koji ih je upoznao prosle nedelje u avionu pa su partijali. Ostavise mu na blagajni karte i propusnice za backstage. Pijemo mi pivo, kad eto ti djitriste (Sam) svira predgrupa a on sedi u publici, niko ga i ne prepoznaje sta li, pije pivo sa svojom curom. Onda snimio ovog mog ortaka i mene pa nam se 'nakacio'. Kao, what's up. Momci su totalno cool i kapiraju da im je doslo tih njihovih pet minuta, pa daj sta das, nece trajati vecno. Vrnuce se u Septembru pa ce organizovati neko zezanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...