Jump to content

Dragonforce


Crusader

Recommended Posts

sa smanjenjem "munjevitih" solaza i sa dovodjenjem novog pevaca deluje mi kao da su izgubili tu neku autenticnost koja ih je ranije krasila. album ko album mi je ok. uzevsi u obzir da su odavno prestali da mi budu zanimljivi, ovo mi i ne zvuci tako lose. bez onih bonusa i dodataka sadrzi oko 45min fine powerice, refreni su tu, nista preterano i inovativno ali meni sasvim podnosljivo za slusanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu da odem za jedan korak dalje. Posle vise preslusavanja meni je ovo vec sada kandidat za jedan od najboljih power albuma u 2012. Tesko da ce da prejebu kolege iz Power Questa i Blood Alliance iz prosle godine ali su se opasno priblizili. Ili sam se i ja samo malo previse uzeleo power-a... :)

Edited by Zlatko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da ce Firewind biti na nivou prethodnih, a od Pathfindera najvise ocekujem. Da nastave tamo gde su stali mada sada ide kriticni drugi album. :) Sonata me ič ne interesuje vise.

Meni dovoljan godisnje po jedan album kao Blood Alliance i sve potrebe su zadovoljene. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bicu jako zadovoljan ako novi album Firewind-a bude u rangu prethodna dva. slazem se za Pathfinder, imaju veliki potencijal, prethodni album je bio odlican, nova stvar solidna... sasvim dovoljno razloga da ocekujem dobar album. meni bogami dovoljna 2-3 solidna power izdanja godisnje, a izgleda da ce i ove godine biti tako. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu da odem za jedan korak dalje. Posle vise preslusavanja meni je ovo vec sada kandidat za jedan od najboljih power albuma u 2012

 

Dajte ljudi, šta fali albumu? Power 1/1. Wings Of Liberty, Seasons, Die By The Sword ... Škola powera. Ništa ja tu ne bi dirao.

sho je babi milo to joj se i snilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"The Power Within", the new album from British epic power metallers DRAGONFORCE, sold 5,800 copies in the United States in its first week of release to debut at position No. 74 on The Billboard 200 chart.

 

DRAGONFORCE's previous CD, "Ultra Beatdown", opened with 24,000 units back in September 2008 to land at No. 18.

 

Pukose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Cini mi se da su se malo smirili pa mi je ovo, jos od prvog, najzarazniji DF album...sto ne znaci da nece da mi maksimalno iscezne iz glave vec posle mesec dana od poslednjeg slusanja, kao i sve ostalo njihovo sto se ne naziva "Disciples Of Babylon" :]

 

Dajte ljudi, šta fali albumu? Power 1/1. Wings Of Liberty, Seasons, Die By The Sword ... Škola powera. Ništa ja tu ne bi dirao.

 

Power 1/1 jeste, ali bio bih precizniji, Generic Power 1/1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...