Jump to content

Dragonforce


Crusader

Recommended Posts

Da li bi neko mogao da mi kaze koji je redosled pesama na Sonic Firestorm? (posto ih imam izbrkano - tj., abecednim redosledom)

Takodje, fale mi prva i sedma sa Valley Of The Damned (Invocation Of Apocalyptic Evil i Revelation), pa zna li neko neki link odakle se mogu skinuti? Ili mozda neko moze da mi posalje te dve na mail?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Edguy je sasvim dobar, ali prosek kada se uporedi sa Tears Of Mandrake ili Theatre Of Salvation...

Elvenking je najvece razocharenje IMHO

Dark Moor-ov novi album nisam sluisao, ali sam citao dobre recenzije o njemu icon_da.gif

 

 

E ali sad sam se setio i moracu da se ispravim da mi je od novog dForce-a ipak bolji PERSUADER-Evolution Purgatory ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga,ne znam za Edguy,meni je u ravni sa starim albumima,mozda si vise vezan za njih,cekaj da malo vremena prodje.

 

Elvenking je meni mnogo dobar,isto mu treba dati malo vremena,ima neku bas "intimnu" atmosferu.

 

Persduader jebe kevu.

 

Dark Moor nabavljaj!!!!!!!

 

Inace,mogli bi da pomenemo i Iced Earth,ne smatram ih bas nekim Powerom,ali su na ovom forumu.Album je do jaja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

IE je za mene thrash biggrin.gif inache Glorious Burden jebe keve stvarno!

 

EdGuy je bre..svidja mi se nemoj pogresno da me shvatis..ali jednostavno mislim da imaju i bolje ...ma glavno je da nizu izdali neko smor izadnje kao Stratovarius npr(mislima na elements 2)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,ja bih IE temu stavio na Thrash forum,eventualno na Heavy,a ne ovde...

 

Stratovarius - Elements pt II ili "kako jednim potezom unistiti sve sto si godinama gradio".Ocaj...

 

Steih se jos jednog albuma - novi Dionysius.Nista spektakularno,ali mnogo volim Hayera,pa mi je zato album fin.King of the nordic twilight - po meni jedan od najboljih Power albuma ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za novi Dionysus sam chitao neke odlichne recenzije i to me zanima da chujem...

Oba Turillieva albuma su fantastichna stvarno, dodushe meni je malo blolji drugi Prophet of the Last Eclipse, jer je dosta razlichitji od prosechnog powera i ima dosta neke elektronike i folka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam se naterao da preslusam ovaj zadnji Dragonforce, pritisli me neki prijatelji, kazu da je album fenomenalan. Ja ocekivao nesto makar malo netipicnije za power metal, kad ono - by the book. Prodje citav album, i niceg se ne secam. Soliraju kao ludi, cak se i basista cuje, a onaj kec na bubnju totalno jadno zvuci, i nikako se ne uklapa. Cisto, moje misljenje.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

"Valley" sam nabavio ceo, i do jaja je, ( mislim ono standard power, samo je dosta brz, to je za pohvalu... ) najvise mi lice na Lost Horizon ( Ne lice ono da su isti, ali podsecaju me... )

 

Samo, textovi su ono.... sword, dragon, force, hammer i ostalo.. mogli su malo bolje to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...