Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

Ali ostajem pri svom da su zadnji godina ova dvojica postala smijesna.Da vidite s kim Tifa snima duete...amh evo sam slusao Tifa feat.Halid Beslic i refren je nesto kao "djevojka mog jarana,ne zna sta je banana".O pjevanju uzivu da ne govorim.A Alen je odavno preso u narodnjake.Ne kazem ja,svaka cast ono sto su radili prije,ali sad...hmm???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ostajem pri svom da su zadnji godina ova dvojica postala smijesna.Da vidite s kim Tifa snima duete...amh evo sam slusao Tifa feat.Halid Beslic i refren je nesto kao "djevojka mog jarana,ne zna sta je banana".O pjevanju uzivu da ne govorim.A Alen je odavno preso u narodnjake.Ne kazem ja,svaka cast ono sto su radili prije,ali sad...hmm???

Uzas......ja i ne pratim šta oni sada rade,znam da su gluposti.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali je zato svaki TIFIN album 100% iskren ROCK pa i ovaj sledeci koji se snima.

 

Inace on i Halid Beslic su prijatelji koji imaju obicaj da se naroljaju i onda odu u studijo i snime nesto. Recimo pre nekoliko godina su snimili odlicnu pesmu Legende ne umiru posvecenu Davorinu Popovicu pokojnom pevacu INDEKSA.

 

Alen je sa indirom radio zbog para a TIFA sa Halidom zato sto su prijatelji. TIFA je jednostavno sarajlija i ne gleda sa kim ce da radi na osnovu muzike kojom se neko bavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali je zato svaki TIFIN album 100% iskren ROCK pa i ovaj sledeci koji se snima.

 

Inace on i Halid Beslic su prijatelji koji imaju obicaj da se naroljaju i onda odu u studijo i snime nesto. Recimo pre nekoliko godina su snimili odlicnu pesmu Legende ne umiru posvecenu Davorinu Popovicu pokojnom pevacu INDEKSA.

 

Alen je sa indirom radio zbog para a TIFA sa Halidom zato sto su prijatelji. TIFA je jednostavno sarajlija i ne gleda sa kim ce da radi na osnovu muzike kojom se neko bavi.

Tifa je,koliko sam ja stekla utisak,iskren tip,a ja to cenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest XAOS

Hej, javljam se za prvi put ovde, al' nesto znam o temu benda "Divlje Jagode". Oni nisu bas heavy metal, ali su vrlo dobro i teski hard rock, po mom misljenju.

 

Ja imam bas sve od njih, ali samo MP3-ove od starih CD-ova. Dobar sajt za to je www.nostalgija.com.

 

Oni imaju nove CD-ove - "Od neba do neba", i dve kompilacije, "The very best of" i "Najlepse balade". To su odlicni, i pokazuju dobar prikaz od ovog benda.

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metal girl i Vampireli stigao mi je onaj disk iznenadjenjaali me je lik zajebao umesto celog kocerta iz 1996 tu su samo 3 pesme:"Motori"."Ciganka" i "Lejla.

ali cu vam ipak narezati disk+Whitesnake Live in the stiil of the night.

Metal girl posalji mi adresu na PP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...