Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

Danas sam dobio info da ce Zak Tataj biti angazovan samo za turneju po Australiji, na ime 31. marta jagode su nastupile u Austriji sa Perom Galicem, Toni Jankovic je bio gost na par pesama. Steta a bas sam se nadao da ceZak ostati i za novi album.

Zak ide u Australiju posto tamosnji fanovi ne vole Peru to je na www.svartara.com napisao jedan lik iz organizacije koncerta. Ovo mi nije uopste nije jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нешто је друго у питању, а не могу да наслутим тачно шта. Знам само да су ови наши и Хрвати у Аустралији 30 пута луђи него ми овде. Да им није оног реда и закона, направили би они још један српско-хрватски рат на планети земљи. Мислим да управо то лудило игра неки фактор у целој причи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskren da budem, meni se smucilo vise sve ovo oko pevaca u jagodama. To vise nije normalno, ajd sto je promenio 6 pevaca ali sad na svaku najgluplju tezgu krece sa drugim pevacem i postavom. Smorio je brate mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo posta sa teme o Divljim Jagodama sa sajta Svastara.

rocker (12 Mar 2007 u 8:41 IP: *.28.223.79)

Evo upravo se vratih sa satanka sa jednim prijteljom koji je ujedno i organizator turneje Jagoda za Australiju..nakon svih dogovora sta i kako i gdje izrazili smo obadvojica malo straha od pjevaca jagoda.Ovamo raja nevoli Peru nego Tonija jer srednja i starija generacija vole stare poznate pjevace.Pa se brinemo ako dodu sa novim pjevacem da nece biti puno posjete. Pa se nadamo da ce doci barem ovaj Zak jer je on poznatiji a i bolji pjevac!!!Ja bih se izvinuo Peri na ovome komentaru ali mi pokusavamo da organizujemo ono sto publika voli da gleda i slusa.Publika je na kraju najbolji kriticar.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha...ja sam mislila da ce da bude oko 2000 din.

Box-set Dugmeta je bio skoro 2000.

 

-Jeste velika cena, ali moracu to da imam!

Pocinjem da stedim! (ili samo tako mislim :) )

 

Eh, nije u redu! Zasto i kod nas nema trzalice?! :cry:

 

Jel neko nabavio box-set?

 

ZELE NIJE POSLAO TRZALICE INACE BI BILE U BOXU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...