Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

Није проблем у понижавању и не желим да започињем било какву расправу, али ја српски пишем ћирилицом. Ако неко не разуме, шта му ја ту могу. Нека научи. Како сам ја научио латиницу.

 

Sto se tice pevaca ipak mi je Toni nekako najmanje drag.

Такође, али ствар је у томе што Анте једноставно није за јаче песме. Он је добро певао баладе, а и њих некако уњањави. Мислим, 'Аутостоп' све говори, ултрасмешно певање.

Неке јаче песме са првог албума је добро извео, за дивно чудо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bila na koncertu,zbog obaveza u vezi fakulteta,ali,nije mi krivo,jer sam uspela da upisem to sto sam htela,i prilicno dobro prosla....Cula sam da ce Jagode svirati uskoro ovde u mojoj okolini,jos nije nista zvanicno potvrdjeno,ali,ako je to istina-onda cu i ja konacno cuti "divljake" uzivo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece biti nikakvog prepucavanja,ali nema ni potrebe da NASEDATE na provokacije tipa 'ne razumin cirilicu,ja san jadan,polupismen'. Ako zelite,prevodite mu poruke na PP,ali ne ponizavajte svoju zemlju i naciju, a i ovaj forum i njegove clanove. NARAVNO da razume,i to dobro.

Ahm...htela sam da precutim,ali...verovao ili ne malo ko u HR zna cirilicu. Oni nisu obavezni da je uce. Tako da ovo ne treba da smatras nikakvom provokacijom, jer je veoma moguce. Ajde necemo sad valjda o politici. Ukoliko se rasprava nastavi, ja odustajem jer je ovo moja najdraza tema, tako da ne bih da ucestvujem u offtopicima, narocito ne takvim.

 

Meni je ok "Autostop" sa Tonijem. Navikla sam na tu pesmu u originalu tako da mi ne smeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahm...htela sam da precutim,ali...verovao ili ne malo ko u HR zna cirilicu. Oni nisu obavezni da je uce. Tako da ovo ne treba da smatras nikakvom provokacijom, jer je veoma moguce. Ajde necemo sad valjda o politici. Ukoliko se rasprava nastavi, ja odustajem jer je ovo moja najdraza tema, tako da ne bih da ucestvujem u offtopicima, narocito ne takvim.

 

Meni je ok "Autostop" sa Tonijem. Navikla sam na tu pesmu u originalu tako da mi ne smeta.

Jel ti bese ona koju tata vodi na motoskup u Indjiji? Prestani da lupas i da nam drzis predavanja,imas isuvise malo godina da bi imala pokrice za tirade koje drzis na forumu. Covek koga besplatno zastupas/ne vidim kakve to ima veze sa politikom,verovatno ti je neko to tako objasnio/,ima 29 godina,kako sam kaze,sto znaci da je najmanje do 6og osnovne ucio i CIRILICU,ako je vec 'ovako ne zna'. Ne advokatisi po forumu,narocito ne za one kojima ni godine ne zelis ili ne umes da saberes,narocito ne za one koji su bili u osnovnoj skoli kada ti jos nisi hodala ovim svetom. Smanji dozivljaj.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mislim da se ni sam Vuk ne bi oko cirilice ovoliko prepirao... :)

ali ne ponizavajte svoju zemlju i naciju, a i ovaj forum i njegove clanove. NARAVNO da razume,i to dobro.
E,ovaj deo vec zabrinjava.Vec te pitah to(ali su moderatori obrisali),zasto ti ponizavas onda ovaj forum(pa,cak i naciju! :) ) slusajuci Jagode?Mislis da je Zele sad dosao na forum da bi znao cirilicu?Ne bi,bole ga kurac,zaboravio je on to pre 30 godina...i sta bi mu ti onda napisao? "Zele,nemoj da provociras ovaj forum i narod,jeste da te mi volimo,ali nemoj da se pravis da ne znas..."??? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mislim da se ni sam Vuk ne bi oko cirilice ovoliko prepirao... :) E,ovaj deo vec zabrinjava.Vec te pitah to(ali su moderatori obrisali),zasto ti ponizavas onda ovaj forum(pa,cak i naciju! :) ) slusajuci Jagode?Mislis da je Zele sad dosao na forum da bi znao cirilicu?Ne bi,bole ga kurac,zaboravio je on to pre 30 godina...i sta bi mu ti onda napisao? "Zele,nemoj da provociras ovaj forum i narod,jeste da te mi volimo,ali nemoj da se pravis da ne znas..."??? :)

Dobro je ako te 'deo zabrinjava'. Dobio si odgovor,koji je oboren,verovatno nocas dok je i server bio u padu,dobices ga i ponovo,kad me vec vuces za njeGa. Opomena jednom 29togodisnjaku iz krvatske,koji se pravi naivan,a ustvari je veoma lose vaspitan,nema nikakve veze sa slusanjem grupe koja je nastala u SFRJ,zazivela u SFRJ,i dan danas svira u granicama SFRJ. Pre samo 10 dana taj Zele koga ti svojatas,je napravio dva ultra profesionalna koncerta ovde,s tim da je na drugom ,u Indjiji,svirao iznad visoko podignute zastave moto kluba,na kojoj je grb,isti kao i zastavi Vojkse Srbije i Vojske R.Srpske-pa mu kao sto vidis nije smetalo,da bude dobar gost,kao i prosle godine u Indjiji. Svoju profesionalnost ,dobre namere i vaspitanje pre svega,pokazali su dan pre koncerta u samom kampu u Indjiji,druzeci se sa prisutnima. Toliko o tome. Ko voli, 28.07. Brcko...a 03.08...naravno-Zajecar.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto veoma lose vaspitan?Sto mislis da mora da zna?

Ja sam njega vidjao na 8Putnik forumu,gde su svi normalni,gde nikad nije bilo vredjanja na nacionalnoj osnovi i gde svi vole muziku.A mozda stvarno ne zna?A,i da ima 50 godina,ne mora da znaci da zna...

A Zele je svirao ispod zastave jer je normalan,ne prima se na glupe nacionalisticke fazone...a i sto bi ga isprovocirala zastava?

Ako je Ceha,pored cinjenice da je za vreme rata SVE sto je imao ostalo u Sarajevu,ostao normalan i mogao da svira ovde,sto bi se ti provocirao oko gluposti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto veoma lose vaspitan?Sto mislis da mora da zna?

Ja sam njega vidjao na 8Putnik forumu,gde su svi normalni,gde nikad nije bilo vredjanja na nacionalnoj osnovi i gde svi vole muziku.A mozda stvarno ne zna?A,i da ima 50 godina,ne mora da znaci da zna...

A Zele je svirao ispod zastave jer je normalan,ne prima se na glupe nacionalisticke fazone...a i sto bi ga isprovocirala zastava?

Ako je Ceha,pored cinjenice da je za vreme rata SVE sto je imao ostalo u Sarajevu,ostao normalan i mogao da svira ovde,sto bi se ti provocirao oko gluposti...

Ti si advokat,besplatni? Vlasnik posta ne zeli da prevodi tvom drugu. Drugo,zna se sta je lepo vaspitanje u tudjoj kuci. Ako ne zna,neka nauci,ili neka nadje prevodioca. Dodude,ima i vas dragovoljaca,pa mu na PP prevodite.

Da nije tuzna,tvoja snishodljivost bi bila smesna.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva crna tudja kuca, ovo je prokleti forum.

'Tudja kuca' je metafora,naravno....ili si glup,pa ne shvatas,ili se pravis glupim.

Ne bi lose bilo da napisete koju o koncertu u Indjiji,ja sam izneo svoj stav. Bice i dodatka iz Brckog i Zajecara.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Indjiji nisam bio nazalost, u Zajecar najverovatnije necu ici, posto bi hteo da snimim koncert, ali ko zna mozda i promenim misljenje.Sumljam da ce mi takmicarski deo bitti zanimljiv.

'Tudja kuca' je metafora,naravno....ili si glup,pa ne shvatas,ili se pravis glupim. Ne bi lose bilo da napisete koju o koncertu u Indjiji,ja sam izneo svoj stav. Bice i dodatka iz Brckog i Zajecara.
Covek te nichim nije uvredio, rekao je da ne razum cirilicu. I sta je tu strasno?Ovo tudja kuca mi je licilo na nesto tipa srpski forum, pa nije umesno to napistio sto je on napisao....

Znam da je ono metafora.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Indjiji nisam bio nazalost, u Zajecar najverovatnije necu ici, posto bi hteo da snimim koncert, ali ko zna mozda i promenim misljenje.Sumljam da ce mi takmicarski deo bitti zanimljiv.Covek te nichim nije uvredio, rekao je da ne razum cirilicu. I sta je tu strasno?Ovo tudja kuca mi je licilo na nesto tipa srpski forum, pa nije umesno to napistio sto je on napisao....Znam da je metafora.

Sto se tice foruma,naravno da je nas,to znaci Srpski.

Sto se tice snimka,snimicu zasigurno celi koncert,i poklonicu ti snimak na disku,ako budes zeleo.

Pozdrav

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim ja da se podiglo dosta prašine oko moga dolaska, a ja jadan tijo sam orazglabat o najdražim grupama Jagodama i DT! al ieto, ponavljam još jednom, NeSa ne trebaš ti nekom objašnjavat što je na forumu 8putnika, tamo smo svi kao jedna familija, mene se neki članovi čak i zvali da dođem tamo, ali eto nisu svi priajteljski raspoloženi...ali hvala Bogu ima ljudi koji nisu toliko zatucani i oni koji moderno razmišljaju, a NKVD ili kako se već zove, pa ovo za njega nije forum, ovo je za njega još uvijek bojno polje, on bi još uvijek da se koljačina nastavlja i ostalo, pa je tako bez čuđenja ikakva muzika ta koja bi također trebala biti ispolitizirana i usrana....ali nećeš me isprovocirat, meni je žao samo što napadaš druge ljude poštene na forumu, žao mi je što jedan topik o jednoj velikoj grupi kao D.Jagode ovako biva usran...žao mi je što radi takvih kao ti naši dužnosnici danas ližu guzicu vašim, laskajući i ostalo ( čast iznimkama kojih ima dosta i na ovom forumu, dosta poštenih i prijateljskih raspoloženih ljudi)!a samo sam radi tebe ispravio podatke u profilu, pa da se čudiš koliko sam mlad (ili star kako god).sad neka ostali članovi procijene dali sam ja taj koji zajebaje, ako jesam slobodno me izbacite sa foruma!a tebi Senke (divlji tigar ) svaka čast, i hvala ti na potpori, ma ti uostalom vrlo dobro znadeš što je na forumu Osmog Putnika, grupe koja je mnogo dala i daje Srbiji, a za ovakove ragače za prepucavanjem nije mi ni stalo, ali mogu se ja prepucvata do jutra ako hoće...a to za PM, neka ljudi reču štohoće, zašto bi mi slali na PM pa neka svi vide što mi se šalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim ja da se podiglo dosta prašine oko moga dolaska, a ja jadan tijo sam orazglabat o najdražim grupama Jagodama i DT! al ieto, ponavljam još jednom, NeSa ne trebaš ti nekom objašnjavat što je na forumu 8putnika, tamo smo svi kao jedna familija, mene se neki članovi čak i zvali da dođem tamo, ali eto nisu svi priajteljski raspoloženi...ali hvala Bogu ima ljudi koji nisu toliko zatucani i oni koji moderno razmišljaju, a NKVD ili kako se već zove, pa ovo za njega nije forum, ovo je za njega još uvijek bojno polje, on bi još uvijek da se koljačina nastavlja i ostalo, pa je tako bez čuđenja ikakva muzika ta koja bi također trebala biti ispolitizirana i usrana....ali nećeš me isprovocirat, meni je žao samo što napadaš druge ljude poštene na forumu, žao mi je što jedan topik o jednoj velikoj grupi kao D.Jagode ovako biva usran...žao mi je što radi takvih kao ti naši dužnosnici danas ližu guzicu vašim, laskajući i ostalo ( čast iznimkama kojih ima dosta i na ovom forumu, dosta poštenih i prijateljskih raspoloženih ljudi)!a samo sam radi tebe ispravio podatke u profilu, pa da se čudiš koliko sam mlad (ili star kako god).sad neka ostali članovi procijene dali sam ja taj koji zajebaje, ako jesam slobodno me izbacite sa foruma!a tebi Senke (divlji tigar ) svaka čast, i hvala ti na potpori, ma ti uostalom vrlo dobro znadeš što je na forumu Osmog Putnika, grupe koja je mnogo dala i daje Srbiji, a za ovakove ragače za prepucavanjem nije mi ni stalo, ali mogu se ja prepucvata do jutra ako hoće...a to za PM, neka ljudi reču štohoće, zašto bi mi slali na PM pa neka svi vide što mi se šalje!

Kazi mi ,polupismeni idiote,koji se lazno predstavljas,pa navodno ispravljas, na koju KOLJACINU mislis?

Ovo je otvoreno pitanje i za moderatore,tek da se zna ko pocinje sa laznim navodno

predstavljanjem,a zavrsava sa uvredama i pricom o klanju.

Izvinjavam se zbog nenamernog skretanja sa teme.

Jos jednom vidimo se u Brckom i Zajecaru.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim ja da se podiglo dosta prašine oko moga dolaska, a ja jadan tijo sam orazglabat o najdražim grupama Jagodama i DT! al ieto, ponavljam još jednom, NeSa ne trebaš ti nekom objašnjavat što je na forumu 8putnika, tamo smo svi kao jedna familija, mene se neki članovi čak i zvali da dođem tamo, ali eto nisu svi priajteljski raspoloženi...ali hvala Bogu ima ljudi koji nisu toliko zatucani i oni koji moderno razmišljaju, a NKVD ili kako se već zove, pa ovo za njega nije forum, ovo je za njega još uvijek bojno polje, on bi još uvijek da se koljačina nastavlja i ostalo, pa je tako bez čuđenja ikakva muzika ta koja bi također trebala biti ispolitizirana i usrana....ali nećeš me isprovocirat, meni je žao samo što napadaš druge ljude poštene na forumu, žao mi je što jedan topik o jednoj velikoj grupi kao D.Jagode ovako biva usran...žao mi je što radi takvih kao ti naši dužnosnici danas ližu guzicu vašim, laskajući i ostalo ( čast iznimkama kojih ima dosta i na ovom forumu, dosta poštenih i prijateljskih raspoloženih ljudi)!a samo sam radi tebe ispravio podatke u profilu, pa da se čudiš koliko sam mlad (ili star kako god).sad neka ostali članovi procijene dali sam ja taj koji zajebaje, ako jesam slobodno me izbacite sa foruma!a tebi Senke (divlji tigar ) svaka čast, i hvala ti na potpori, ma ti uostalom vrlo dobro znadeš što je na forumu Osmog Putnika, grupe koja je mnogo dala i daje Srbiji, a za ovakove ragače za prepucavanjem nije mi ni stalo, ali mogu se ja prepucvata do jutra ako hoće...a to za PM, neka ljudi reču štohoće, zašto bi mi slali na PM pa neka svi vide što mi se šalje!

Ау, брате... ОК, знам да ме ништа нећеш разумети, али ово је управо смешно. Погледај у последњој анкети ко су најнепожељнији туристи у Далмацији, Томпсонов концерт се приказује на вашој националној телевизији, а наши политичари се извињавају вашим због 500.000 српских прогнаника. О чему причамо?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si advokat,besplatni? Vlasnik posta ne zeli da prevodi tvom drugu. Drugo,zna se sta je lepo vaspitanje u tudjoj kuci. Ako ne zna,neka nauci,ili neka nadje prevodioca. Dodude,ima i vas dragovoljaca,pa mu na PP prevodite. Da nije tuzna,tvoja snishodljivost bi bila smesna.
Ti si idiot.
Ау, брате... ОК, знам да ме ништа нећеш разумети, али ово је управо смешно. Погледај у последњој анкети ко су најнепожељнији туристи у Далмацији, Томпсонов концерт се приказује на вашој националној телевизији, а наши политичари се извињавају вашим због 500.000 српских прогнаника. О чему причамо?
Ajde nemoj i ti da zapocinjes nepotrebne rasprave...muzika treba da spaja ljude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 NKVD:

što ti misliš da ću se ja zaista predstavit baš ono kao u pravom životu, pa zašto ti onda nemaš pravo ime, ili ti je ime stvarno nkvd? osim toga samo san radi tebe ispravio podatke u profilu, ali drago mi je da to sa ćirilicom pada u vodu što si me napao da sam ja to morao znati i učiti...a čuj, nisam samo ja primjetio ovdje da ti aludiraš na rat i ostalu prošlost, ti u biti sigurno žudiš za prošlosti i žao ti je što ja ipak sa Srbima mogu komunicirat normalno, kao što se vidi iz komunikacije sa tigrom ili nesom, ali počeo si i njih vrijeđati...i moja zemlja se ne zove KRVATSKA nego HRVATSKA jer ti je očito krv stalno u mislima....ja se svima ispričavam za ono pitanje " jeli može prevod s ćirilice?", eto žao mi je što sam IDIOT KOJI TO NE RAZUMIJE, a možda ništa uopće ne razumijem, ali modža i ti ne razumiješ uopće grupu Divlje jagode a da razumiješ, onda bi možda shvatio značenje prelijepe pjesme Labude kad rata ne bude kaad su Ćeha i društvo aludirali na besmislenost rata i željeli uspostaviti slobodu, a ja ne bih niakd dolazio ovdje da ne znam da Srbi znaju ponajbolje informacije o muzici, ali možda sam idiot zaista...ali ako ćeš me krivo "vrijeđati" onda nemoj NeSu i ostale članove ovdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe...drago mi je sto je vecina ovde stala na pravu stranu ;)

Ajde zaboravimo neke glupe, uvredljive komentare i vratimo se na Jagode. :da:

 

Isidora, jako mi je drago sto ces ici na gitarijadu! Potrudi se da nakon toga ispises citavu stranicu o utiscima :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe...drago mi je sto je vecina ovde stala na pravu stranu ;)

Ajde zaboravimo neke glupe, uvredljive komentare i vratimo se na Jagode. :da:

 

Isidora, jako mi je drago sto ces ici na gitarijadu! Potrudi se da nakon toga ispises citavu stranicu o utiscima :bigblue:

Kome ti da napravis vecinu,mucenice...tebi je i Indjija let na drugi svet....

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) A sta ces...niko nije tako odrastao, pametan i duhovit kao ti :) :)

Inace, ne bih rekla da si dobro shvatio moj komentar. Ali dobro, i previse inteligentni ljudi ponekad nisu u stanju da isprate sve kako treba. :)

 

Ljudi, uskoro treba da dobijem koncert Jagoda iz '90-ih :bend:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi se mjenjao za svirke, ja san vlastoručno snimio lanjski koncert na tvrđavi Gripe u Splitu, zvuk je odličan. a slika je dobra ali pošto ja na ovoj selendri di živin neman se komu obratit za adekvatan program preko kamere presnimit, onda san nešto skemija, ali zadovoljan sam sve skupa...pa eto ako bi se ko minja za te snimke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...