Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Trebaju li nekome majice Divljih jagoda? Imam 2 komada, nove su, sa kratkim rukavima, crne boje, XL velicina, radjene za USA turneju 2004/5. god. Ako je neko zainteresovan, saljem slike. Javite se na pm!

Edited by Surda

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

I tako... Svirale jagode sinoć, pevao Toni, i ono, smorili su za medalju... :) Ajd što su umesto u devet počeli u 15 do 11, al ono, zvučali su ko da su se juče negde upoznali i rešili da sviraju... Plus dva puta su svirali Motore i Kap po kap, strašno! Te pesme su mi se više na q popele... Sreća u nesreći - bilo mnogo gotivnih mladih (ponajviše maloletnih) rokerki! :rockdevil::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio si da napises da je zamalo pala konstrukcija sa ozvucenjem, da je tonac ubio u pojam...da je "foto Toma iz NS" :) smarao bend na bini da se fotkaju sa njim :) kralj...u sred solaze smara Zeleta, tj.stane prilepi se uz njega, nabaci kez i fotka :)

 

Rezime - Toni u penziju....i moze rekreativno da otpeva Krivo je more i Jedina moja.

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tako... Svirale jagode sinoć, pevao Toni, i ono, smorili su za medalju... :) Ajd što su umesto u devet počeli u 15 do 11, al ono, zvučali su ko da su se juče negde upoznali i rešili da sviraju... Plus dva puta su svirali Motore i Kap po kap, strašno! Te pesme su mi se više na q popele... Sreća u nesreći - bilo mnogo gotivnih mladih (ponajviše maloletnih) rokerki! :rockdevil::mhihi:

 

Na zalost, mislim da ova tvoja recenzija koncerta opisuje stanje benda zadnjih par godina...kao da ih vise uopste ne interesuje bend vec onako tezgaroski dodju i smrljave nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio si da napises da je zamalo pala konstrukcija sa ozvucenjem, da je tonac ubio u pojam...da je "foto Toma iz NS" :) smarao bend na bini da se fotkaju sa njim :) kralj...u sred solaze smara Zeleta, tj.stane prilepi se uz njega, nabaci kez i fotka :)

 

Rezime - Toni u penziju....i moze rekreativno da otpeva Krivo je more i Jedina moja.

Toni i nije redovan pevač već samo gost.

Toni je od 1982. godine samo gost na koncertima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Све дубље тону... Ево сад ваљда у понедељак наступају у оном, како се зове већ онај шоу где они ликови уче да певају, тријумф или тако нешто...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...