Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

Pa koliko si ljudi zajebao i pokrao,nije ni cudo kako vise nemas koga zajebati.Nisu ljudi bas tolike budale.Ma kakvi,digao sam ruke.Nema poentu raditi posteno,ne isplati se,sve pokupite vi prevaranti,"borci za scenu".

 

 

 

Pa gde si bre prasac,sta ima?Smrdis na loj?

 

Da sam zlobnik, rekao bih ti da zelim da ti zaradis u zivotu onoliko koliko sam ja pokrao, ali neka, ne zelim ja to nikome, a posebno tebi kojeg ni ne poznajem licno. I sta ti daje tacno za pravo da ista o meni napises, kad ne poznajes ni ti mene, niti blage veze imas i o cemu vezanom za organizaciju bilo kojeg koncerta u kojoj sam ja ucestvovao? Vjerovatno nisi ni prisustvovao, niti planirao da prisustvujes ijednom takvom dogadjaju, ali znas da sam pokrao. Koliko je mene kostalo petljanje u organizacije, o tome necu, nije tema, a nije ni pristojno, a jedina satisfakcija mi je sto sam radio koncerte ljudi koje jako cijenim i postujem, i drago mi je sto sam imao priliku da ih upoznam. Svakako mi je svejedno sta ti mislis, ja trola hraniti necu, ovo je tema o Divljim Jagodama

Inace, svaka cast sto si batalio muziku, ko nema talenta i treba da je batali. To se cijeni u danasnje vrijeme, gubljenje vremena nikome ne treba.

  • Upvote 6
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Tek sam sad skontao da je Dodirni me, skloni bol ustvari Lopove moj mali od Mirzinog Jata . Svaki put kad je cujem , javljao mi se osecaj da je izdekrana . Zele je jos kao mladic poceo da krade od sebe samoga , sto je jelte manje zlo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Evo jos ovo i obecavam necu vise :)

 

VULKAN - NOVA SUPERGRUPA NA ROCK SCENI

Vulkan je žestoki rock bend sastavljen od provjerenih glazbenika koji imaju zavidan svirački staž. Bend čine Zlatan Ćehić Ćeha (ex Divlje Jagode), Mario Zidar (Prljavo Kazalište) i Robert Jurčec Muha (Rockheads), a nastali su od grupe Trix (3X) koja je djelovala sredinom devedesetih godina.

 

Prvi singl koji predstavljaju je pjesma "Rozi" koja će premijeru doživjeti ove nedjelje (4.11.) u 13:30 sati na Hrvatskom radiju 2, u emisiji 'Glazbeni megahertz' autora i urednika Roberta Krupe. Isti dan bit će i web premijera na Mixer.hr-u.

 

U pripremi je novi materijal koji donosi beskompromisne životne tekstove i pamtljive retro melodije, a u međuvremenu bend uvježbava repertoar te uskoro kreće s live svirkama po klubovima u Hrvatskoj i regiji. Ovaj respektabilni trio izazvat će erupciju na "uspavanoj" rock sceni i donijeti svježi zvuk koji će oduševiti ljubitelje dobrog rock'n' rolla.

 

Pjesmu "Rozi" preuzmite na radio.crorec.hr od ponedjeljka (5.11.)

 

http://www.crorec.hr...BJECT_ID=712281

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Boze mili kako je ljigav onaj naslov iz oslobodjenja sto visi par postova ranije,cus ti njega carobnjak...Lipovaca ti si Kurcina(vidis cak se i rimuje,moga bi covijek i pjesmu napraviti od ovoga).

Zadnje sto si izdao da vrijedi i da je ljudki su "Konji" a dje je bila ´88.Vozas se na staroj slavi,glumis zvijezdu a u stvari si postao najobicniji tezgaros koji svira Azrine pjesme,postava ti izgleda ko hokejaski tim koji svake tri minute vrsi "letecu imjenu" zajebo si u tome Milica za jedno 10 puta

Najboje bi ti bilo da pogines u saobracajnoj i da postanes legenda ali ako ti neces, mozes i nastaviti da se brukas stoko bez repa

 

 

 

 

 

p.s.

 

Sta mislite jel ce da odreaguje ON na ovo ili je obraz djon?

Nedje procitah da svi muzicari pomno prate sve sto se o njima napise pa da vidim jel´istina

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...