Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

Pa da, bolje ustaško nego srBsko đubre? Tebi tvoje govno smrdi a tuđe govno ti miriše? :D

 

Inače 357 nisam pomenuo iz nekih ličnih preferencija, nego kao primer za ono što si ti naveo na prošloj strani, spoj droge i hrišćanstva :D

 

Djubre k`o djubre, smrdi i raspada se :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo gale kerber, brat koji je na poluvremenu derbija pevao bolje da sam druge ljubio ili sta vec, uperio mikrofon prema jugu i rekao "ajde sad vi!!" :haha:

 

Ne prestajem da se smejem vec 5 minuta. Ovo je antologija. Pre dva dana Bass Player festival u Mladenovcu. 14 demo bendova, takmicenje za najboljeg basistu, nagrada nelosh bas. Na tonskoj probi neki bend svira Nebo je malo za sve. Pa jbt. niste se ni rodili kada je to sranje objavljeno. 21 vek. Milion dobrih bendova, 10000000 dobrih rifova i solo deonica, a vi svirate Kerber. ne verujem. I posle zasto kralj Ibi pobedjuje na izborima.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divlje Jagode su najbolji bend sa podučja BiH.

 

Imali su ona 3 heavy metal albuma sa Alenom, i to su do sada sigurno najpopularniji metal albumi iz Ex YU.

I prije toga su imali dobre pjesme.

Poslije su se približili folku a u zadnje vrijeme opet su na pravom putu, samo nemaju baš previse dobre pjesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se BiH tiče, realno mogu da se sagnu Vatrenom Poljupcu

 

U pravu si ima i Vatreni Poljubac, dobar je ali je drugi na listi. :da:

 

BiH i rokenrol

 

Bilo je i ima još dobrih grupa

Evo npr.

 

@ Dekapitator_prisoner

Imas još jedan metal album "Motori".

 

 

@vudune

Imaš bolje "Đavolji grad", "Let na drugi svijet", "Čarobnjaci"

Balade "Samo tren", "Sama si" itd. itd.

Sa tih albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ево мало како је Џубокс третирао Јагоде:

 

 

Je li istina ono da je Zlatko Manojlović dolazio kući na vrata ovom Kremeru da ga bije zbog njegovih tekstova o bendu Gordi? :haha:

 

Edit:

Ne ulazim sad u raspravu o ovom tekstu iz džuboksa, jer ga nisam pročitao u cjelosti, nego sam samo nabrzaka preletio kroz pasuse, ali volio bih da znam da li je konkretno Kremer nekada negdje napisao neki afirmativan tekst o nekom klasičnom HM bendu. Ako jeste i ako je tekst bio 'ajd da se izrazim "argumentovan", onda ok, respect. Ovo pišem jer imam utisak da ljudi koji uopšte ne slušaju tu vrstu muzike, taj žanr ili stil, krenu da pišu o tome i onda to ispadne ovako, čista pljuvačina sa jedne strane i naslađivanje sa druge strane. To ti je otprilike kao da bi dao recimo Voždu Jovanu (on mi prvi pade na pamet, ne znam zašto) da piše tekst o Talking Heads na primjer. Poređenje je možda pregrubo, ali kapirate šta hoću da kažem.

Odmah mi pada na pamet recenzija Maiden koncerta iz Arene 2009. na sajtu Popboks. Izvjesni Andrija je tada pisao taj report i na kraju to je bio 20% izvještaj sa koncerta, a 80% sprdnja na račun benda kako su matori, kako su izgubljeni u vremenu, kako sviraju passe muziku itd, itd. Znam da je Routasydan sa ovog foruma prokomentarisao kako izgleda kao da je taj report napisao Andrija Artuković. :haha:

Ne kažem sad da su Jagode bend koji je izmislio muziku, ali kažem da je lako zajebavati se na račun nečega ako nisi nimalo u toj priči i posmatrati to preko svojih kriterijuma koji nemaju veze sa standardima onoga što komentarišeš.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...