Jump to content

The Dillinger Escape Plan


azal

Recommended Posts

Odličan je ovaj novi album. Slušao sam danas na poslu i čini mi se da je najbolji njihov još od Ire Worksa.

 

Lepo su se prošetali kroz svoju istoriju, ima i par čistih Calculating Infinity / Irony is a Dead Scene trenutaka, prenapucana muzika ali je Puciato najviše polomio, možda je ovo album koji je najbolje otpevao, kad krene u Limerent Death i Nothing to Forget da vrišti na kraju... kakva je ono ružnoća - svaka čast bratu.

 

Nadam se da će da se pojave za 10-15 godina sa nekim albumima kao Crimosni kad su Discipline izbacili.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

otkazan ostatak turneje

 

The remaining dates in Croatia, Germany, Switzerland, Italy, France, Spain and Belgium (running through March 5th) have been cancelled. Guitarist, Benjamin Weinman adds “All the gear is destroyed and there are injuries – we are unable to continue this tour right now. The band and crew would like to thank the fans and press around the world for their concern and the Polish police and medical staff for their handling of the situation. We hope to get back to Europe soon.”

 

http://www.metalinjection.net/latest-news/bummer-alert/the-dillinger-escape-plan-cancel-remainder-of-european-dates-after-car-accident

Share this post


Link to post
Share on other sites

A38 Hajó From the band's management: "We're aware that there is a news article up on Blabbermouith claiming that the rest of the tour is cancelled. However, we do not know who has sent this out. It was not sent out by the band's press agent, who doesn't know where it stems from either. Alas, please just sit tight until we've been able to get a definite update from the band. To the best of our knowledge there has not yet been a decision made on the subject of the reminder of the tour. When we know we will let you know. Please just ignore unverified "news" online until further notice, and tell eventual ticket holders who get in touch the same. "

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

kakav jebeni koncert. ispratili legende na najbolji moguci nacin. mali klub, mozda 300-350 ljudi. znojavo, izasli mokri kao da smo u bazen skocili.

 

DEP kao i uvek nabrijani kao kurac, maksimalno raspolozeni, nijedna prica, nista kako ste, nista ova sledeca numera se zove, nista vi ste najbolja publika, nijedna rec o tome da im je poslednja turneja, ali kao i uvek, nema potrebe za recima kad je konekcija izmedju benda i publike sama po sebi toliko jaka.

 

setlista vrhunska, jedino mi falio Sunshine the Werewolf za bis, jer mi je to nekako pesma za koju sam najvise vezan i uvek je sviraju.

 

sve u svemu, jedan od boljih koncerata ikad, iako sam ih gledao dosta puta, drago mi je sto sam uspeo na ovo poslednjoj turneji da ih uhvatim u ekipi jako dobrih prijatelja.

 

svakako bend za uzor, kad bi svaki bend odlucio da nestane dok su na vrhuncu bez da se blamiraju kao istroseni matorci koji ne lici visi na ono sto su nekad bili, svet bi bio mnogo bolje mesto.

 

ko zna da li ce se opet okupiti ali svakako znam da nikad nece biti neki cash grab bedni, Tesko da ce svirati neku "full album anniversary" turneju za pare jer jednostavno imaju vise integriteta od 99 posto metal bendova ovog sveta i sta god da rade posle ove turneje poslednje radice, kao i uvek, po svojim pravilima i mislim da ce da se vrate ovom bendu/materijalu u buducnosti samo ako su sto posto sigurni da mogu da sviraju sa istim intenzitetom i istoj ljubavi prema toj muzici.

 

vecna im slava!

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam nesto obratio paznju mnogo ali to sto sam cuo mi delovalo dosta mlako. ili sam ja mozda istripovao da su oni haoticniji nego sto zapravo jesu.

 

ali svakako ih nisam mnogo slusao ikad tako da ne bih znao sta da ti kazem sta su svirali/da li to lici na to sto treba da lici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...