Jump to content

The Dillinger Escape Plan


azal

Recommended Posts

potpis na apsolutno svaku reč, sve isto u budimpešti bilo. jebena ludnica, u životu se nisam toliko oznojio na koncertu. bend bez greške, pucaju od energije, lete po bini i oko nje, publika isto maksimalno ispoštovala. isto jedina zamerka bi mogla da ide na izostanak sunshine-a i još par hitova za koje mislim da bi trebalo da budu obavezni umesto nekih pesama koje mi nisu nešto posebno dobre, naročito ne za uživo, ali ajde, šta je tu je. vrhunski koncert, jedan od najboljih, ako ne najbolji kojem sam u životu prisustvovao.

 

što se predgrupa tiče, god mother super bend, baš otkrovenje. neki sludgy converge sa boljim vokalom fazon. pevač prelud lik. super zagrevanje za dilindžere, samo šteta što je između bio taj number 12. šta znam, nit smrdi nit miriše. bilo je tu nekih dobrih delova, ali sve u svemu bućkuriš. isto sam mislio da su agresivniji nego što jesu, ovo mi baš bilo fensi kao bring me the horizon ili tako neki bend. mogao sam i bez njih.

 

svetu će definitivno nedostajati dilindžeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta znam, osim calculating infinity koji je ceo math ludnica, svi ostali albumi su dosta šareni. ima i jednog i drugog, a i štošta trećeg i četvrtog. kreni od miss machine na dalje da cepaš po diskografiji, pa vidi kako ti se čini, kontam da ne može da ti se ne svidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bio u Becu nekim drugim povodom, pa svratio na koncert The Black Queena. Strava atmosfera u klubu B72 koji prima tipa 60 ljudi, mala bina i to. Uhvatih Grega na min dok je silazio s bine, bas kul tip, raspolozen. Ali cudno mi bilo, prosto ga je tesko gledati kako ne divlja na bini, hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...