Jump to content

Atheist


Aleara

Recommended Posts

Ne seri?!?!

 

Zensko pa psuje?!? Ccccccccc......

 

Inace njihovu muziku ja bih definisao kao Death/Jazz. Basista im jebe kevu, unistava sve pred sobom. Inace zbog ovog benda mi je Chuck pao u ocima jer ih je strasno nipodastavao i srao po njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zensko pa psuje?!? Ccccccccc......

 

Inace njihovu muziku ja bih definisao kao Death/Jazz. Basista im jebe kevu, unistava sve pred sobom. Inace zbog ovog benda mi je Chuck pao u ocima jer ih je strasno nipodastavao i srao po njima.

Ja psujem vise nego svi ljude koje poznajem, navika...

Meni je bend zaista strava, a rekla bih da ima i primesa Speed Metala.

Ne mogu da verujem to za Chucka, bend je odlican

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja psujem vise nego svi ljude koje poznajem, navika...

 

Ali ti si zensko devojcice!!! Nije lepo cuti kada zensko psuje. OK ako ponekad kaze "jebiga" ali ostalo....Ja nikada necu zaboraviti kada je jedna glupaca rekla jednoj babi od 70 leta rekla da "sisa kurac"

 

Nego da se vratimo temi, naravno da ima primes Speed-a ali ne u tolikoj meri koliko Death-a i Jazz-a. Oni su po tehnici zajebali i GORGUTS na Obscura albumu. A opet pesme im vise imaju smisla od GORGUTS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svim demonima da se neko setio Atheista!!! Sjajan bend, nisam ni ja znao da su se ponovo okupili, i dobro je sto jesu. Mislim da su definitivno bili ispred svog vremena po pitanju muzike... My favorite - Room with a view.
Pa naravno da sam se setila njih. Ja slusam samo elitu metala. Tu spadaju i Atheist.

Aha odlican je citav Piece of Time album, meni omiljeni, a pesme hm... pa recimo Unholy war i Piece of time

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Neverovatan bend!!!

Unqestionable Presence je ludilo od albuma!!Sigurno u top 5 najboljih death albuma ikada.Bubnjar razvaljuje,basista je takodje odlican.

Piece of Time je takodje dobar album,ali mi se Elements nimalo ne svidja-suvise jazz-a za moj ukus.

Ali zato Unquestionable Presence!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace basista im je poginuo u saobracajnoj nesreci dok su isli na svirku (on je i vozio njihov kombi) pre nekoliko godina sto je i bio razlog njihovog raspada...

 

To sam procitao u RNA-ovom The Vault-u.

Jeste im basista Rodžer Paterson bio poginuo, ali su nastavili sa čovekom po imenu Toni Čoj sa kojim su snimili "Unqeustionable Presence" i "Elements". Tek posle su se raspali. Meni Rendi Burk reče da je Keli Šefer sad u nekom hip-hop/rep fazonu. Ako želite da poizbliza pratite informacije vezane za ovaj bend, proverite sajt www.atheist-music.com.

Uzgred, na moju veliku žalost, nisu se ponovo oformili. Koliko je meni poznato to je dezinformacija.

"Piece Of Time"!!!!!!!!!!!!!!!!

Za mene je to više tehnički thrash sa primesama deatha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i naravno Tony Choy.

 

svirao na Unquestionable Presence i Elements.

 

jedan od najboljih jazz/metal basista.

 

TonyChoy.gif

 

on je posle Atheista svirao na Cynic demo 93 i naravno u grupi Pestilence.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Inace zbog ovog benda mi je Chuck pao u ocima jer ih je strasno nipodastavao i srao po njima.

 

Chuck je srao po Atheistu - to je zanimljiva činjenica s obzirom na to da je Death tek nakon "Human"-a dosegao nivo progresivnosti i kvalitete kakav je Atheist imao na "Piece of Time" 89. ili 90. (ostale albume nisam imao prilike slušati, ali ako su toliko kvalitetni kako svi kažu onda Death vjerojatno nikada nije dostigao Atheiste u tehničko-progresivnom smislu...)

...a danas svi govore kako je grupa Death od death metala stvorila progresivniju i sofisticiraniju muziku..e pa izgleda da to nije istina, iako cijenim Death kao bend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...