Jump to content

Atheist


Aleara

Recommended Posts

ma ne pratim scenu uopste ovih dana(hocu reci meseci) :redface:

 

pristavio.

 

cekam samo novi Atheist i Macabre, i videh da si Phobiu pomenuo, to me zanima. ne verujem da ce do kraja godine izaci bilo sta pretrano zanimljivo. sem toga, jos nisam izgustirao Enslaved novi(jedva da sam ga posteno i preslusao) a i Nachtmystium nisam cak ni skinuo, pa ti vidi :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка зоофилка

јупитер ми је благо разочарење, мада то је можда због носталгије. ипак, прошло је 17 година, свет се мења, па и метал са њим. пружићу му још једну шансу, иако ми се чини да није то онај атеист који ја волим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvo slušanje dosta to bezidejno zvuči. Ovi matori kult bendovi uopšte ne bi trebali da se okupljaju ako će to da sviraju bez duše i gušta.

Jbte, Kelly Shaefer ima 4 banke i tu mu ga daje po nekom old skulerskom growlu...

Nadao sam se da kad zavrtim album da će muzika zvučati kao Atheist koji je 20 godina pauze proveo u evoluciji a ono odmah neko retrogardno kucanje sa nabrijanom produkcijom...

Cynic je bend, ljudi koji su pokazali kako to treba, iz duše, zbog ljubavi prema muziciranju i nikako drugačije

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvo slušanje dosta to bezidejno zvuči. Ovi matori kult bendovi uopšte ne bi trebali da se okupljaju ako će to da sviraju bez duše i gušta.

Jbte, Kelly Shaefer ima 4 banke i tu mu ga daje po nekom old skulerskom growlu...

Nadao sam se da kad zavrtim album da će muzika zvučati kao Atheist koji je 20 godina pauze proveo u evoluciji a ono odmah neko retrogardno kucanje sa nabrijanom produkcijom...

Cynic je bend, ljudi koji su pokazali kako to treba, iz duše, zbog ljubavi prema muziciranju i nikako drugačije

 

Ma nije tacno. Em nije bezidejno em su vokali sasvim dobri, em ne zvuci retrogradno - na koji album pre unquestionable presence i elements ti ovo lici? ne moze nikako biti retrogradno. Moze biti jedino malo zastranjivanje u neki moderniji streamlined zvuk sa povremenim chugga chugga delovima. Ti delovi nisu nesto uzbudljivi ali su korektno izvedeni i ne iskacu. Melodicniji rifovi, leadovi i dramaticni momenti su upravo ono sto smo cekali.

Nije sad nesto epohalan album, kvalitet malo neujednacen ali odlican svejedno 8/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...