Jump to content

Atheist


Aleara

Recommended Posts

  • 1 month later...

Koliko se ja drogiram sa \"Piece Of Time\" -ljudi  pa to nije normalno

Taj album (meni omiljeni) vise dodje thrash biggrin.gifa:

To je iz prostog razloga što taj album i JESTE thrash, sa izuzetkom vokala.

Ma kako da ne!Ceo old school death metal je thrash!

To sto postoje odredjeni thrash uticaji u muzici vecine old school death metal bendova(pa i u Atheitstu)ne daje pravo nikome da te bendove svrstava u vode thrash-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da daje, ali meni ta kategorizacija sama po sebi nije toliko bitna jer mi se sviđa muzika. Za ostalo koga briga? Ne bih recimo Deicide i Obituary nikad svrstao u thrash!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Znaci jedan od najjacih Death metal bendova ikada, i to tehnicki, s tim st IMHO ne bi bila velika greska staviti ih na Thrash forum npr, ali ok je i ovde. SVa tri koja su izdali su vrh vrhova, i ne moze se naci ni jedan los 'trenutak'! na njima. Iako ih ovoliko hvalim, jos uvek mi ipak nisu bolji od CYNIC-a ali su bre odddlicni!

Omiljenu pesmu, ili album, znaci nema sanse da izdvojim, ali mozda ipak pesmu "No Truth" icon_rockdevil.gif

 

Bassista je genije pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
Jeste im basista Rodžer Paterson bio poginuo, ali su nastavili sa čovekom po imenu Toni Čoj sa kojim su snimili "Unqeustionable Presence" i "Elements". Tek posle su se raspali. Meni Rendi Burk reče da je Keli Šefer sad u nekom hip-hop/rep fazonu. Ako želite da poizbliza pratite informacije vezane za ovaj bend, proverite sajt www.atheist-music.com.

Uzgred, na moju veliku žalost, nisu se ponovo oformili. Koliko je meni poznato to je dezinformacija.

"Piece Of Time"!!!!!!!!!!!!!!!!

Za mene je to više tehnički thrash sa primesama deatha.

zasto tech death metalci moraju da se kasnije udalje od metala?!evo sad to procitah,a procitaio sam i skori intervju od Pola masvidala iz Cynic-a,rece da su im nove pesme u ambijent pop fazonu...stvarno ne mogu da verujem... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sva 3 reizdanja su dostupna. Mnogo dobar potez ko god da je ovo smislio. Verovatno je Cynicovo reizdanje nekom dalo ideju, ali to se mene ne tice. Genijalci sa Floride zasluzuju malo jacu produkciju starih albuma, i to se i ostvarilo na srecu fanova. Tu su i demosi i bonusi, zanci, ko voli prog/death ovo je nezaobilazni deo kolekcije icon_rockdevil.gif

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto tech death metalci moraju da se kasnije udalje od metala?!evo sad to procitah,a procitaio sam i skori intervju od Pola masvidala iz Cynic-a,rece da su im nove pesme u ambijent pop fazonu...stvarno ne mogu da verujem...

 

Tech/death je neka vrsta vrhunca u metalu, a ti ljudi ne mogu da stoje u mestu (ne mislim da je superiorniji od ostalih vrsta metala nego su ti ljudi prosli kroz sav metal i dosli dotle). Nazalost, odlaze na razne, cudne strane.

 

Bubnjar Spiral Architect-a je rekao da vise ne slusa progessive.

 

@KRANG

 

Jel Elements i dalje "krcka"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...