Jump to content

Apocalypse


GLAVA

Recommended Posts

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne mogu da verujem da niko ne zna da napise nesto vise...Da li je iko preslusao album??? :? Gde su komentari? :?

Ja upravo preslusavam album. Pored 1389. i Izmedju zivota i smrti, mnogo mi se svidja Crucifixion. Nije los ni onaj instrumental Sumrak Vizantije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da niko ne zna da napise nesto vise...Da li je iko preslusao album??? :? Gde su komentari? :?

Ja upravo preslusavam album. Pored 1389. i Izmedju zivota i smrti, mnogo mi se svidja Crucifixion. Nije los ni onaj instrumental Sumrak Vizantije.

SUMRAK VIZANTIJE definitivno vlada! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: Nadam se da si procitala i tekst kao uputstvo u pricu. 8O 8O Crucifixion je definitivno najbolje otpevana. :wink: BRAVO BOBO!!! biggrin.gifbiggrin.gif I na kraju ko je napisao muziku???BRAVO BOBO!!!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam juče dobio taj disk od Valderame i još nisam stigao da ga čujem. Kad preslušam, sve će biti izneto ovde.

zNAM DA SI POZNATI KRITICAR (ALI S PRAVOM) PA TAKO OBRATI PAZNJU NA SUMRAK VIZANTIJE.

 

Ja sam recenziju uradio jos pocetkom januara.

Evo link:

www.metalprovider.com/serbianmetal/review-apocalypse.html

 

Pozdrav metalnoj braci iz Trebinja (po ko zna koji put) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da niko ne zna da napise nesto vise...Da li je iko preslusao album??? :? Gde su komentari? :?

Zbog nekih moram da ponavljam:

Album sam kupio jos pre dve nedelje i mogu da kazem da je veoma dobar.Mogli ste da stavite jos koju pesmu.Moji favoriti: 1389. (naravno!),

Crucifixion,Sumrak Vizantije...Čet Mar 06, 2003

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam juče dobio taj disk od Valderame i još nisam stigao da ga čujem. Kad preslušam, sve će biti izneto ovde.

zNAM DA SI POZNATI KRITICAR (ALI S PRAVOM) PA TAKO OBRATI PAZNJU NA SUMRAK VIZANTIJE.

 

Ja sam recenziju uradio jos pocetkom januara.

Evo link:

www.metalprovider.com/serbianmetal/review-apocalypse.html

 

Pozdrav metalnoj braci iz Trebinja (po ko zna koji put) !

Dobra recenzija!SVAKA CAST!!! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da niko ne zna da napise nesto vise...Da li je iko preslusao album??? :? Gde su komentari? :?

Ja upravo preslusavam album. Pored 1389. i Izmedju zivota i smrti, mnogo mi se svidja Crucifixion. Nije los ni onaj instrumental Sumrak Vizantije.

SUMRAK VIZANTIJE definitivno vlada! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: Nadam se da si procitala i tekst kao uputstvo u pricu. 8O 8O Crucifixion je definitivno najbolje otpevana. :wink: BRAVO BOBO!!! biggrin.gifbiggrin.gif I na kraju ko je napisao muziku???BRAVO BOBO!!!! biggrin.gif

Ah, taj Bobo! 8O :oops: biggrin.gif

Da, procitala sam taj text na kraju bukleta. Sumrak Vizantije mi se trenutno i najvise svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj text na kraju bukleta ortak je napisao kao uvod na pismenom iz srpskog i naravno dobio 4. biggrin.gifa:

Do tada uvek je dobijao ili 2 ili 3. biggrin.gif

Za onakav uvod dobiti 4?! :? :? Znas sta,profesorku treba UBITI!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Pa, to i ja kazem! :x biggrin.gif Problem je bio u tome sto je usrao drugi deo sastava. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...