Jump to content

King Diamond


Protagonist

Recommended Posts

Banuju me na 2 nedelje i tema ode na 2.stranu...E pa ne moze tako,deco moja...Kralj mora da bude na vrhu,gde i zasluzuje icon_rockdevil.gif Priblizava se datum kad ce se verni podanici pokloniti jedinome kralju svome icon_rockdevil.gif

 

Nego da se malo pohvalim...sto da ne?Uvecao sam kolekciju za jos 2 originala:ABIGAIL II i ABIGAIL LIVE IN CONCERT 87!Uh kako su lepi moji KD originali...njih 6... icon_rockdevil.gif

lol ja imam sve diamond originale icon_wink.gif

+ dve majce sa turneja icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene nejbolji koncert na kom sam bio u zivotu...Ne mogu sad utiske jer sam emocionalno unisten,ne mogu da sastavim neku pametnu i smislenu recenicu...I svi koji kazu da je bilo lose - NEMAJU JEBENOG POJMA!!!!Potpisujem!!!Sta hocete - da vam Kralj popusi kurac da bi bilo dobro?Ono je bilo fantasticno po svim mogucim parametrima!!!A po meni ga je Kingonja u nekim delovima otpevo i bolje nego na albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni definitivno...mada sam bio samo na Kingu i Megadethu ali mi je ovaj bio vrh vrhova...znaci nesto sto necu da zaboraavim skoro...

I znaci ko nije bio treba da skoci sa obliznjeg solitera...neverovatno iskustvo je bilo zaista...icon_rockdevil.gif

Beware of the Slippery Stairs, you could Easily Fall!

And Break Your Neck

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I znaci ko nije bio treba da skoci sa obliznjeg solitera...neverovatno iskustvo je bilo zaista...icon_rockdevil.gif

Beware of the Slippery Stairs, you could Easily Fall!

And Break Your Neck

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Brate, da sam ja iz BGa ne bi bilo tog koncerta kog bih ja propustio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurac bio bolji Destruction. Ni po jednoj jebenoj stavci nije bila bolja ta svirka. Mozda sad ovo adrenalin ovo kenja iz mene koji me inace drzi budnim nakon prospavana 4 sata u poslednjih 50 sata, ali ovo sinoc je bila zamalo pa perfekcija uzivo!

 

Kap'ram da mi je najveca(jedina?) zamerka sto, kad nas je vec tako lepo nafalio nije i ubacio neku special pesmu za nas...BURN anyone?!

 

ah..vrat...sweet pain..

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s. od majci pazarih onu sa tour datesima i The Eye icon_rockdevil.gif

 

 

ne mogu da prestanem da tipkam o koncertu..besh mi mater ali paljevinometar mi je sinoc probio vrh icon_smile.gif

sam here,same here icon_rockdevil.gif The Eye majica - perfekcija!Sanjao sam o onakvoj!!!

 

Inace,kad smo vec kod adrenalina...svirka se zavrsila u 00.00...ja jedva zaspo u 4.30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...