Jump to content

King Diamond


Protagonist

Recommended Posts

Cekaj...ozbiljno?

Deluje mi kao neka masna zajebancija...

Ne kapiram cemu ovakvo nepoverenje icon_smile.gif ?!?

 

Taj klub postoji vec jedno 25 godina circa i bavi se horor/sf/fantasy tematikom. Predavanja/tribine/skupovi su jednom nedeljno i sasvim je logicno da jednom odvoje termin i za Diamonda icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da...nepoverljiv sam prema tako necemu u srbiji...sreca sto king nije toliko poznat po mass-medijima u srbiji inace bi i kod nas protestvovali Hriscani kao gde god bese zbog toga otkazan koncert...

...Sve u svemu zavidim ti grave...to vece ce sigurno biti za pamcenje icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi mnogo propustio.

 

Ah,nista specijalno.Bilo nas 15-ak.Govorilo se o kingu i njegovim albumima,odnosno o pricama koje prate albume.Pri kraju se moglo cuti par zanimljivih komentara o odnosu kinga i religije,satanizma i sl.Slusalo se malo muzike i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa tobom u potpunosti...

E sad...sto se tice 3 albuma koja mi je srezao grave(pivopije.gif)

The Puppet Master - Fenomenalno...zao mi je sto mi ovo nije prvi album koji sam odlusao od Kinga...znaci od pocetka do kraja savrsenstvo

In Concert : Abigail - Dok sam ga slusao setio sam se 16/04/06...neverovatno dobro...sto je najbolje cini mi se da je King mnogo bolje pevao uzivo kod nas nego na albumu...sto je za sve pohvale...lista je odlicna, steta sto nema A Mansion in Darkness...

Conspiracy - Kao sto rekoh najbolje cuvam za kraj...

Dao bih 2 koncerta za jos jednog Kinga kako stvari stoje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjerio sam i ja Tour Diary. icon_frown.gif Ma moraju negdje reci da im je cert u Bg-u bio najjaci na turneji,prvo Destruction,pa Charon,moraju sad i oni. laugh.gif

Na osnovu onih slika izgleda da je i u Rumuniji bilo ludo.Najjaca publika je u Istocnoj Evropi,to je cinjenica.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa tobom u potpunosti...

E sad...sto se tice 3 albuma koja mi je srezao grave(pivopije.gif)

The Puppet Master - Fenomenalno...zao mi je sto mi ovo nije prvi album koji sam odlusao od Kinga...znaci od pocetka do kraja savrsenstvo

In Concert : Abigail - Dok sam ga slusao setio sam se 16/04/06...neverovatno dobro...sto je najbolje cini mi se da je King mnogo bolje pevao uzivo kod nas nego na albumu...sto je za sve pohvale...lista je odlicna, steta sto nema A Mansion in Darkness...

Conspiracy - Kao sto rekoh najbolje cuvam za kraj...

Dao bih 2 koncerta za jos jednog Kinga kako stvari stoje...

pivopije.gif Drago mi je da ti se svidja,samo ispravka - koncert je bio 16.5. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Dark Sides EP? icon_smile.gif

 

Nego,taj Abigail live je i meni super...Sigutno znate prichu oko albuma,pa da ne davim...Svidja mi se shto je bash sirov,kao da sam u publici+setlista vrh...Ali,Starbreakeru,kad ti budem poslao Deadly Lyllabyes,tak ces tad da se setish giga - skoro ista setlista,a i zvuk je mnogo upeglaniji od ALive 87...Ma,milinka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...