Jump to content

King Diamond


Protagonist

Recommended Posts

znas sta,sta god da sam radio,nikad ne bih prodao/menjao nijedan king/mfate original,zato shibaj ti odavde :ne:

 

 

zamrzices me kad ti budem rekao sta nabavljam za koju nedelju dve dana :mhihi: i nije u pitanju samo time nego i mnooogo vise od toga

 

zavrsavam spam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја нисам неки претерани фан Кинг Дајмонда, али сам зато Мрсифул Фејт тил ди енд, али готивим доста Дајмондових песама, мада ми је МФ много много много много много много много много много много бољи!!!

eh, tako sam i ja nekad mislila, ali sad vidim da je mrsiful vs dajmond = 0:0 (mrtva trka :razz:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Крајње субјективно питање. Ја много више волим Кингове соло радове, тј. са Кинг Дајмонд бендом, али, као што рекох, то је ствар укуса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka ljubav je cudna drugima na svoj nacin... :wub:

 

ajde,kad me vec terate da blasfemisem i pravim neki poredak Kingovih albuma,here goes:

 

abigail

them

the eye

conspiracy

graveyard

voodoo

puppet master

fatal portrait

house of god

abigail II

spider's lullabye

 

osecam se tako prljavo posle ovoga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

Voodoo je savršenstvo, najjača priča, koju je King odradio, i za koju je bilo planova da se uradi film,

Graveyard ima najjaču atmosferu ubedljivo

Them je vrh-dok je Conspiracy kao nastavak totalno bespotreban, i to je po meni najneinventivniji Kingov album, previše je zbrzan, i priča je usrana.

Abigail je super, i nastavak je odlično odrađen, čak šta više priča na abigail je imala odličnu podlogu za nastavak za razliku od them-a, za koji je i prvi deo bio dovoljan, kao celina.

House of God- je super album,iako dosta kontradiktoran,sobzirom kako se King izjašnjavao povodom nekih stvari vezanih za hrišćansku veru i onoga čime se bavio na tom albumu.

 

 

Čudi me da niko ne pominje ''spider's lullabye'' to je baš fin album, doduše bez nekog složenijeg koncepta, kao i ''fatal'' ali kul je album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само једна ствар. На "House Of God" се бавио Христом као човеком и легендом која каже да је дошао у Француску после распећа, тј. да није умро и васкрсао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Само једна ствар. На "House Of God" се бавио Христом као човеком и легендом која каже да је дошао у Француску после распећа, тј. да није умро и васкрсао.

 

 

 

Da, ali sama priča je dublja od toga, što je ionako naznačeno na introu, na početku albuma...House Of God mu je sigurno najozbiljniji album u celoj karijeri.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...