Jump to content

King Diamond


Protagonist

Recommended Posts

nije stvar u nalazenju,stvar je u parama,mogao bih je i ja isto tako popuniti.

mozgu,cekamo da vidimo da li ce za neke manje pare biti neka limitirana verzija,ili digipak iz nekog distroa blizu nama...da ne cekamo dugo disk ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije stvar u nalazenju,stvar je u parama,mogao bih je i ja isto tako popuniti.

mozgu,cekamo da vidimo da li ce za neke manje pare biti neka limitirana verzija,ili digipak iz nekog distroa blizu nama...da ne cekamo dugo disk ;)

 

kako si mi pametan,ljubi te king tvoj :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e dodjoh ovde da odusevljen ostavim link..al ovaj sloba izgleda po ceo dan cuci na netu i samo ceka nesto da izbace kingovo : )

 

anyway..ovo je nenadjebivo...ako se ja ovako smeskam nego da zamislim kako je grejvu sad.. extra riffi, jebacke solaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ova pesma nije samo dobra zato sto je KD, jednostavno je mlogo dobra! :da: skidaj Bilbo ako nisi...iskreno, jedva chekam da chujem intro koji ide pre ovoga..ndam se jebackom prelazu...a iskreno nisam ocekivao da krene ovako tvrdo, hehe...dobro je, dobro krenulo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvinjavam se ljudima ako su vec kachili il gledali ovaj klip al ovo stvarno jebe keve! dugo nisam trazio Kinga po ju tjubu pa se moze reci da mi je ovaj biser promakao => Visit My Website

 

kakav video! prvi put da vidim Kralja u dnevnom izdanju :rockdevil: ...deluje kao Graveyard turneja..

Jes da nema veze sa novim albumom al ko nije ovo pogledao nek obavezno to uchini! e da, nova pesma je odlichna :rockdevil:

 

p.s. mogao bi ponovo da koristi ovaj zglobni "stalak" za mikrofon :sad::):rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Santorini,hvala do neba za ovo!Ulepsao si mi dan. :pivopije:

Sta reci - King uzivo.Covek je pomracio sunce,jes da je po danu,ali je MRAK na stejdzu.Stalak - :rockdevil:

Kralj nije sa ovog sveta.

 

edit:u neverending hill kaze "from here you can see Devil Lake"...genijalno.tu je i "butterfly","the old oak tree".Volim te momente kod njega.Ko razume,shvatice.

 

NEVERENDING HILL IS WHERE I LIVE!!!!

 

edit2:Livija ostavila na covenu lirike!volim je :wub:

 

Time is never ever standing still.

Except on Never Ending Hill.

 

From here you can see Devil Lake.

The velvet sunset is never too late.

 

Never Ending Hill is where I live.

The Old Oak Tree is standing still.

 

Can you hear the birds singing in the tree.

Can you hear the wind shaking all the leaves.

 

Whoa, Take a look at the sky.

Golden clouds are moving right by my eyes.

Black Cat Magic is down by the lake.

Chasing butterflies that can't get away.

 

Now the sun is slowly going down.

I can hear... Devil Lake is quiet now.

Magic! Magic come home!

Say goodbye to your butterfly cause nighttime is coming our way!

 

Time is never ever standing still.

Except on Never Ending Hill.

 

From here you can see Devil Lake.

The velvet sunset is never too late.

 

Whoa, Take a look at the sky.

Golden clouds are moving right by my eyes.

Black Cat Magic is down by the lake.

Chasing butterflies that can't get away.

 

Darkness coming.

Sun is drowning.

Drowning in Devil Lake.

Magic come in.

Light is fading.

Oh yeah its getting late.

 

Take a look at the sky.

Golden clouds are moving right by my eyes.

Black Cat Magic is down by the lake.

Chasing butterflies that can't get away.

 

sad cekanje na album jos vise boli...lirike otvaraju toliko pitanja u glavi,teorija u kom ce pravcu da ide album...presvisnucu da albuma,majke mi.

 

evo opet slusam pesmu...neki 12.put.

Edited by Nunslaughter!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema na kompu,mogu da je iskucam iz vugle valjda:

 

Funeral

Arrival

Mansion in darkness

Family ghost

Black horsemen

Spare this life

The storm

Sorry dear

Come to the sabbath

Eye of the witch

Sleepless nights

Blood to walk

So sad

Welcome home

Invisible guests

Halloween

Evil

 

mislim da je to to,neka me neko ispravi ako sam negde pogresio...imam zapisano ali mi je kuci.

 

da,u pravu sam bio.sad rovim po temi,evo ga moj kultni komentar koncerta - najboljeg ikad!bas sam se raznezio...

 

 

Evo,pokusacu da dam neki opis koncerta,ali nemojte mi zameriti ako bude nekih preteranih patetisanja,treba uzeti u obzir koliko je meni ovo znacilo.

 

Pre koncerta - anal gathering,vec se kod Danila osetila napetost,kad smo pustili Kinga svi su ustali,adrenalin kola venama nevidjeno,slava braco!!!

 

Ispred ulaza bejashe zezanje,ali analci,moram reci da ja nisam bio ni sa pola mozga tu,bio sam totalno izgubljen.Tako mi je i Griffin prosao u nervoznom steanju tamo-ovamo,mozak mi je bio potpuno prazan.Inace,zabodoh predivnu The Eye majicu.

 

Posle Griffina poceli smo Danilo i ja da polako zauzimamo polozaj sto blize bini.Tu na stejdz izletese Thunderbolt,fin Maiden worship bend,nista preterano zanimljivo,ali su ih ljudi super primili,i oni se cine kao neki fini ljudi,mislim da je i njima bilo lepo.We will survive dobra ekipica,posle svirka sam se rukovao s njima.Goxy legenda je slucajno uhvatio palicu bubnjara.

 

Onda...poce da se priprema stage za kinga,pridruzi nam se u prvim redovima Zwer,Lord B Anal i snajka,a poslovicno mirni Steva ostade da nam cuva ledja.Krece intro,figure u crnom iznese Abigejlin kovceg,i tu sam vec poceo da pucam...onda Funeral intro i izadje KRALJ na scenu...e ovde vec pocinjem da pucam...kako da prenesem preko jebene tastature osecaj kada sam video coveka ciji rad obozavam godinama na 3 metra od mene?Covek koji me nikad nije sjebao,koji je uvek ispunio ocekivanja i vise od toga,cija je muzika bila radost godinama...

 

Onda izlete bend - Andy - legenda gitare,malo se ubucio i omatorio,ali carski osmeh na licu,sve je tu.Mike Wead - fantasticni gitaros,fantasticne solaze(koje su se JEBEMO DOBRO CULE,by the way),Matt Tompson sede za bubnjeve,HAL PATINO - bas,mega harizma,inace svi su bili super,super ,na sceni,da kazem sad da je zvuk meni bio extra,a ja sam bio u prvim redovima i sve je bilo extra,ne znam sta serete.

 

Arrival krece i masa se pokrenu,ja svrsavam,kralj peva kao bog...Throught the summer rain...ja bih cupo kosu,ali moram da stedim ovo malo bede...ograda je bila extra...tresao sam se kao jebano siroce...nastavlja se sa Mansion in Darkness,onda Family Ghost,mislim da sam tu ubedljivo najvise odlepio...sa Kralja nisam mogao da skinem pogled,covek ga je otpevo svetski,mozda mu se vrisak par puta sjebo,ali po meni bolje zvuci nego na albumu...Black Horsemen,tu sam malo iskulirao,ali samo malo,cisto da uvatim vazduha,oci su jebene pocele da mi se znoje,ovo mi se u zivotu nije desilo...onda jebena Mansion in sorrow...uh

 

Publika je inace bila super,svaka cast ljudi,atmosfera za 10,tako i treba!!!

 

Posle Sorry dear,izletese sa Come to the Sabbath,i tu opsti orgazam,jedna od naj black metal pesama(znam sto sam ovo rekao),glas u 50000 kurceva ali nema veze,jedna od najkultnijih metal pesama.Kralj se zahvaljuje izmedju pesama,mislim da je covek bio iskren kad je reko da smo super,jer stvarno su ljudi odlepljivali.Masa die hard fanova oko mene,grlio sam se s ljudima koje na znam,pevali smo,veselili se.

 

Onda nas kralj poziva da malo zapevamo s njim,sledi kultna Eye of the Withch,ja sam cak u delirijumu na prvom refrenu skinu majcu i podigao je,zatim Sleepless Nights,ovu i pozeri znaju zbog spota,naravno svrsavanje se nastavlja.

 

Posle male pauze,izlazi lukta,vreme je za Puppet Master odeljak,ide fantasticna Blood to Walk,odmah zatim So Sad,gde sam ja suze srece pustio,tu mi emocije dostigose vrhunac,valjda pre nisu mogle jer sam urlao i bengovao ko manijak.Onda Living Dead outro...

 

...i onda - WELCOME HOME!!!Baka izlazi na scenu u kolicima,zacikava publiku,ovde moram da pomenem brata ZWERa kome je THEM omiljeni album,grlili smo se ko 2 anal peshovana i pevali,Danilo i Goxy takodje ginu u metal iskrenosti..onda...kraj

 

Ali ne zadugo..dozvasmo na bis,King pita - sta mislite o ovome,i Andy nas uvodi u Invisible Guests,bog te jebo kakvo bangovanje...uh

 

jos jedan bis - King se zahvaljuje,predstavlja bend legendi i careva,da kazem da su stvarno svi harizmaticni extra,ali jebiga - ja sam 90% svirke gledao u Kralja,to mi je malo krivo,valjda je neko snimao ovo,bas bih voleo da pogledam sve ko covek.I hteo sam,ali jednostavno nije bilo sanse.Andy ponovo ulece u Halloween,ja se zagrlih sa nekim carem u prvim redovima,srecni ko mali majmuni,otpevasmo.

 

I za kraj kultna Fejt stvar Evil...zadnji atom snage se cede,urlam ko manijak...

 

I to je to...savrsen kraj savrsenog koncerta.Najbolji koncert na kom sam bio.

 

Sad sam izgubljan totalno,sda sam popio kafu a uopste se ne secam da sam to uradio,recimo.

 

Goxygrave.jpg

 

Kralj do Groba!

Edited by Nunslaughter!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...