Jump to content

King Diamond


Protagonist

Recommended Posts

Nije to neka filozofija. Treba samo da otkriješ koja boja glasa ti najviše odgovara za maksimalan opseg.

pre bih rekla da treba da otkrijes koja tehnika ti najvise odgovara da sto bolje zvucis, a sto manje opteretis glas.

 

@Kali, nisam ti tražio sex, već pevanje. :bigblue: Ili je možda baš u tome problem?

jedno je sta si trazio, a drugo sta si mislio :)

inace, primetila sam da "tumacis" moje postove na krajnje uvrnut nacin :no:

 

Можда не за жену, али зајебано је тако певати све време на неким песмама

za zenu jos teze, jer se ne trazi cisto (tarja :)) pevanje sto svaka moze, vec treba pevati visoko, a "prljavo", pa jos da ne bude falset. da ne pricam o pevanju halforda.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekajte, znači toliko je zajebano pevati Kinga da ni sam King ne može da peva kao King, tj. on sam? :) :) :)

Јесте зајебано, али не на тај начин. Ја сам рекао да ни Кинг не пева оно пуним гласом, јер је оно пуним гласом немогуће отпевати. Само толико.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili Kurconson (Dickinson) ... on takodje ima velik raspon glasa...

 

Mada... Halford peva visoko, dok mi je King po tom pitanju bolestan... zna covek da napravi izuzetnu atmosferu na albumu, i nikad ne trosi te visoke glasove bezveze...

 

Mislim da na Abigali najvise koristi te visoke glasove...

 

Uvek mi se vrtilo pitanje u glavi: "Kako jedan covek moze da napravi toliko dobrih albuma, da ne kazem remek dela!?"

 

Fatal Portraits je dobar, Abigali jos bolji, njegovo remek-delo... zatim Abigali nadjebe sa THEM, da bi Them opet nadjebao sa Conspiracy i td...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da na Abigali najvise koristi te visoke glasove...

 

Uvek mi se vrtilo pitanje u glavi: "Kako jedan covek moze da napravi toliko dobrih albuma, da ne kazem remek dela!?"

 

Fatal Portraits je dobar, Abigali jos bolji, njegovo remek-delo... zatim Abigali nadjebe sa THEM, da bi Them opet nadjebao sa Conspiracy i td...

 

Jesi to u jednom postu uspio napraviti tri iste typo greske il da se ja zabrinem za svoj alter ego i ispravnost njenog imena?

 

Koliko god sada bila subjektivna, iako je Them u rangu Abigail.a (mnogima i iznad njega), za mene ce Abigail UVIJEK biti njegov najbolji i najznacajniji album (licni dozivljaj, znacaj, simbolika), sto se mnogih elemenata tice..mada izdvojiti jedan Kingov album je nekada ravno blasfemiji. S druge strane..reci da je Conspiracy bolji od Them.a mi je u najmanju ruku nerealno jebiga. Opet..misljenja i ukusi, na to se svede.. Al vjerujem da je ova tema prozvakana i ispljunuta milion puta da na kraju ljudi uvijek vrte istu traku i cesto vise ne vidim smisla u raspravi o 'najboljem Kingovom albumu'.

 

Nego Grobe, jesi dobio vise taj disk? Ja sam ga trazila po prodavnicama kad sam bila u britaniji, al jos nije uvezen u pm..a malo je falilo da uzmem onaj Abigail digipack s DVD.om i extended bookletom, al DsO cini svoje )':

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo da iskomentarisem novi kingov album: muzika je odlicna, rifovi slusljivi, od toga pola kao da je preuzeto iz mercyful fate skladista (na prvo slusanje mi je ostao uvodni rif za the floating head kao jedan od najboljih), u svakom slucaju album je muzicki bolji od 'the puppet master-a', ali ono sto me deprimira su vokali, koji su taaako ravni i jednolicni da je to strasno, bez ikakvih melodijskih vrhunaca... mogao je onda da pusti zenu malo vise da peva, jer mi je krajnje nezanimljivo kada pevaju unis posto im je boja glasa slicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...