Jump to content

King Diamond


Protagonist

Recommended Posts

Poazdinske vokale uzivo su radili ova Livia Zita, i Andy La R.

Ta Livia ne da zna posao!

 

Zadnji KD album je fenomenalan!

Veliko iznenadjenje!

 

Osim toga, zna se na cemu se odraslo, samo albumi do The Graveyard.

 

Taj live se mora nabaviti, a DVD je valjda dupli objavljen?

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='18. 12. 2004, 20:24'] Ali sto nije DVD no.gif ?!?! Toliko bi voleo da vidim bilo sta!!!!

 

Gledao sam samo spot za Sleeples Nights

Ja imam piratski DVD iz Moskve,House of God turneja.Odlican show,samo 9 pesama,stvari sa HoG,Abigail i Fatal portrait.Moram videti Kinga uzivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk nije bogzna sta,s obzirom na to da je ipak pirat u pitanju,ali moze da prodje.Dressed in white,Abigail,House of god,Follow the wolf...uzivancija.Tu je i ona riba sa vucjom maskom (znate pricu sa House of God),a njjaci momenta je kad neko iz publike baci Kingu ruzu,a on je zagrize i pljune latice icon_smile.gif

 

Marko,CD nije trenutno kod mene,kad dodjem do njega javicu ti se.Mada,mislim da Soli ima taj koncert,nosio sam mu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest [Independor]

King Diamond je heavy ali ako pogledate duks kupljen u Felixu Abigal 2:Revenge videceete na zadnjoj strani obrnuti krst.Tako da je Diamond po njima satanistic heavy metal.Imam mu duks znam kako izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irone ... ni slika ni zvuk na onome sto ja imam nije nista posebno, a sto se obrnutog krsta tice ... ne znam ko jos tome pridaje bilo kakvu paznu. To je izlizana fora i krst obrtju i kurta i murta bez obzira da li pojma o satanizmu imaju. king Diamond je uvek furao neke bolesne pricice i spooky fazon nego sto je hulio na Boga ... al bilo je tu svega naravno icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca moja sto me ne zanimaju textovi .. definitivno bih slusao samo 3 benda da me textovi zanimaju icon_smile.gif KD ima stvarno mashtovite horor pricice. NIsam gledao sve textove, jedino sam Graveyard dobro prostudirao posto pesme cine stvarno genijalnu bolesnu pricicu. A to da je u Crkvi sataninoj ... nisam imao pojma ... kao sto pojma nemam o privatnom zivotu bilo kog muzicara ... KD gadna sotonjara !!!! mrred.gif

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk nije bogzna sta,s obzirom na to da je ipak pirat u pitanju,ali moze da prodje.Dressed in white,Abigail,House of god,Follow the wolf...uzivancija.Tu je i ona riba sa vucjom maskom (znate pricu sa House of God),a njjaci momenta je kad neko iz publike baci Kingu ruzu,a on je zagrize i pljune latice icon_smile.gif

 

Marko,CD nije trenutno kod mene,kad dodjem do njega javicu ti se.Mada,mislim da Soli ima taj koncert,nosio sam mu.

aaaa Dressed In White - moja omiljena pesma laugh.gif !!!!

 

javi kad nabavish pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Diamond je najveci car,jes da u pocetku nije znao da peva,ali vezbalo se................covek je maximalno puko,ali ga bash zbog toga najvishe gotivim.-istinski genije(dovoljno je pogledati tekstove za House of God ili za bilo koji drugi album).......... Ziveo King ,Slava mu!!!!! icon_rockdevil.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...