Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slike sa Samhain 2006 festivala su napokon postavljene u galeriju. Necemo da vas gnjavimo sa detaljima o "opravdanim tehnickim razlozima kasnjenja" :-); jedino sto mozemo da uradimo je da vam se izvinimo zbog kasnjenja i da vam obecamo da se nece ponoviti.

 

Slike, kao i novosti u vezi ove sezone, mozete pogledati na nasem sajtu:

http://darkrevolution.org

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!MIZAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kako su @#*beno bolesni!!!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

nego , mogli sto da postavite slike po nekom odredjenom redosledu tipa po redu po kom su bendovi svirali i sl.nisam mogla da prepoznam sve bendove (osim TODa i Mizara,naravno), jedva sam i sebe prepoznala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako ti je to, chak i kad stavim zenski avatar, ljudi mi se obracaju u mushkom rodu haha.kakava bre rakija, bash imam nedostatak alkohola u krvi (moj bi ortak rekao-vishak krvi u alkoholu :) ).

...e, lepo je shto se u NS-u odrzavaj najtovi ovakve vrste.vidim da pojedini vrbuju i Gavru da dodje gore i pushta muziku.nego , mogli bi da organizujete ponovo onaj Bauhaus night, a, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

therion = :vomit: :D A cini mi se da si ih i sam, u nekom davnom BVu, nazvao 'seljacki pompeznim metalom' ;) Koja fora? :P

 

PrekSinocke kod Gavre bese.. ekvivalentno therion-u! :D Dojdem posle 100 god. kad ono - nista se nije promenilo; kakva ono muzika? :P Parafraziracu prijateljicu: ZaSta sam bila na koncertu [TuxedoMoon] ako cu ovim da ga uprosecavam? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jovana?Hardly...to je Andrea-Nebelhexe.shto se tiche Tales-a. pre bih stavila onog njihovog klavijaturistu na avatar he he

 

 

omg,kako meni lichi onda na jowanu O.o....oprosti

a shto se tiche dawora,ne mozhesh werowati kako mu je lepa kosaaaaaaa! i josh mi je dao da mu pletem pletenice ^^

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg,kako meni lichi onda na jowanu O.o....oprosti

a shto se tiche dawora,ne mozhesh werowati kako mu je lepa kosaaaaaaa! i josh mi je dao da mu pletem pletenice ^^

 

 

aa, pletenice..ne radi mi to sestro , slaba sam na te vikinshke tipove...pa, da , bila sam i ja kod Gavre proshle nedelje , na Demiji, i bilo je standardno, dakle prilichno smor...nego , chula sam da Stevan pravi neki fetish party u okviru svog nighta , jel' to tachno ili sam se istripovala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego , chula sam da Stevan pravi neki fetish party u okviru svog nighta , jel' to tachno ili sam se istripovala?

 

:no:

 

Stevan nema veze sa takvim glupostima.. to se gazda seljak nesto istripovao..

Edited by slowdiver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...