Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

metal je zateg'o u picku materinu... mada, gledano sa pozitivnije strane, precedniku je bio rodjendan, palili smo baklju i pili pivo. e, da, pustio je alma mater i christ goodbye jednu za drugom... a posle toga ToN...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinos sam prvi put bila na gothic night-u u KST-u, i mogu reci da je stvarno ok. Mnogi ljudi se zale da im je dosadno, mada od prevelikog konzumiranja coveku se sve smuci. Mislim da je super to sto nema puno ljudi pa je sve nekako opustenije i nije puno vruce. Muzika je sasvim ok, ali me je bas odusevilo pustanje pesama ''Spider and the fly '' i ''Love infernal''. Superiska icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Imsaeais

Ja cu veceras da terorisem ove u Dvorishtu icon_mrgreen.gif Iako je "metal night" ima da ih ponapijam i pushtam :wumpscut: i project pitchfork dok ne pocrkaju, ili mi ne porazbijaju zube zuba.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjača je bila grupa rejvera, sa onom ekstra debelom u roze pantalonama pukeface.gif

Vaistinu pukeface.gif Cini mi se da su rejveri dosli sa onom nashom (odnosno Gothicharkom icon_biggrin.gif) koja je bila sa njima u ekipi s' vremena na vreme. Mozda pokusava devojka da ih preobrati. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu veceras da terorisem ove u Dvorishtu  icon_mrgreen.gif Iako je "metal night" ima da ih ponapijam i pushtam :wumpscut: i project pitchfork dok ne pocrkaju, ili mi ne porazbijaju zube zuba.gif

zlo jedno novosadsko icon_smile.gif tako i treba icon_wink.gif , ako bude bilo uspesno kao prosli put kad si izvestio o desantu na metal night, svaka cast pivopije.gif

nek je sa srecom & puno uspeha u diverziji icon_da.gif (i cuvanju zuba icon_razz.gif )

i naravno, ocekujemo izvestaj pivopije.gif

Edited by Ater Angelus

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZLI MODERATORU!Mojne kradeš smajloveuser posted image

Scena:

Ide Depeche Mode.....Ja okrenuta leđima..Dim,mrak,gomila.

Neko me vuče za kosu. icon_uhoh.gif

Ja reko,ništa,proćiće.

Opa!Čupa MAJKU MU!

Ja se okrećem.......user posted image

AAAAA!user posted image

A ono našminkani ćelavi tip u trikou:

"Ti sigurno slušaš gothic?"user posted image

Od tad stojim blizu izlazauser posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...