Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

znaci stizes bozo

fino , pominjao mi te je deki moon_child

 

ko zna mozda se i vidimo tamo

pivopije.gif

Nisam rekao da stizem, pitanje je vremena. Bicu u Beogradu sldece nedelje ali u toku dana. Na koncertu nemam pojma. Mozda da, a mozda i ne. Sa Dejanom cu se videti dan ili dva ranije... ako si na to mislio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Imsaeais
Ali zato sledeci cetvrtak na Akademiji istorijski momenat i koncert Cruxshadows na Akademiji ... icon_cool.gificon_uhoh.gif

Idem definitivno, samo neznam sta cu da radim ceo dan dok ne pochne koncert icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem definitivno, samo neznam sta cu da radim ceo dan dok ne pochne koncert icon_uhoh.gif

nadji onu kafanu blizu Slavije gde prodaju barenu jarecu glavu pa se stacioniraj tamo preko dana. Ja mislim da overim to mesto sledeci put kad odem u BGD. mada sam video i neke fine pivnice gde imaju pivo i barene butkice - ni to nije lose pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadji onu kafanu blizu Slavije gde prodaju barenu jarecu glavu pa se stacioniraj tamo preko dana. Ja mislim da overim to mesto sledeci put kad odem u BGD. mada sam video i neke fine pivnice gde imaju pivo i barene butkice - ni to nije lose pivopije.gif

a moze i Voodoo, mada je (meni) smor. Ionako je najblizi akademiji.

 

Jel ce biti karata u pretprodaji u Akademiji ili samo na vece koncerta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

O pretprodaji karata je već bilo reči:

 

Karte za cruxshadows ce se prodavati na akademiji u kaficu preko celog dana a pocetak prodaje je verovatno u petak.

011/627-846 je broj telefona akademije pa se mozete informisati o tacnom pocetku prodaje karata ali nemojta zvati pre petka 30.07.2004

Ovo ce inace biti svojevrstan test za ubuduce jer ima dosta zaiteresovanih (ponudjenih) grupa sa gothic/ebm/....  scene koji bi rado dosli ovde da sviraju,ali dosta toga zavisi od ovog koncerta i kako on bude prosao.Pa ako bude dobro sa pristojnim brojem posetilaca ,postoji sansa da uskoro gostuje jos neko.

 

A ja samo da dodam: da li je moguće da u gradu nema nijednog jedinog plakata za ovaj koncert? Ja makar nisam videla - ili su možda uspeli da mi promaknu svi?

Edited by sanguinia

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam i ja primetila (tj nisam primetila ni jedan plakat). o cemu se radi? icon_confused.gif

ok, kapiram da oni dolaze ovde btw i da se ni ne ocekuje neka velika poseta ili popularnost, ali bas bez ikakavog obavestenja? i ko bi uopste pristao da nastupa u Akademiji u sred leta ako se uzmu u obzir tamosnji uslovi ( na posednjem Gavrinom nigthu je bilo nesnosno vruce i zagusljivo iako nije bilo ni puno ljudi ni preterano toplo napolju, naprosto "akademija" i "ventilacija" su dva suprotna pojma). sve je nekako cudno icon_confused.gif

ali samo nek oni dodju ostalo ce se preziveti icon_da.gif i Gavri (i ako je jos neko ucestvovao u ovoj prici)svaka cast za organizaciju i detaljno informisanje bar ovde na forumu icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobogu covece, pa samo javi kad tacno stizes. Lepo se svi coporativno sakupimo da blejimo i klosarimo po gradu do koncerta.

super samo vi blejite i klosarite po gradu ali mi prvo zovi Demonic_Alliance (roberta)

da mi lepo obrazlozi zasto ti je skinuo warn

icon_mad.gif

vec cekam njegov odgovor ceo dan

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto na ovoj temi svi misle da se njima obracam icon_uhoh.gif ono i nije bilo upuceno tebi vec ekipi iz Novog Sada, ne kvari provod pivopije.gif

znam da je bilo upuceno meni jer ti ni malo nisi glupa

zato reci drugu da mi odmah obrazlozi ili marku vracam warn

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo lepo u filiju. ne znam zasto, ali sve mi jako licilo na voodoo. otprilike jednake kolicine elektronike, starijeg goth rock zvuka i metala. a vino skoro dz. fotelje u separeu udobne i svece svuda okolo. pozdrav ljudima koji su bili tamo.

 

tozo, a da ubedimo ministra za smor da ostanemo dan duze, cruxshadows sviraju u pesti tacno dan posle fancy fagget festivala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A ja samo da dodam: da li je moguće da u gradu nema nijednog jedinog plakata za ovaj koncert? Ja makar nisam videla - ili su možda uspeli da mi promaknu svi?

sta vredi lepiti plakate nedelju dana ranije kad ih prelepe istog dana.bice ih par dana pred koncert,a inace mislim da svi koje zanima vec znaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tozo, a da ubedimo ministra za smor da ostanemo dan duze, cruxshadows sviraju u pesti tacno dan posle fancy fagget festivala.

-mislis ministra za razvoj pravila role-playinga icon_wink.gif Aj' pa da vidimo - ako nisu mnogo skupi u Pesti (posto nisam bas siguran da ce da nam prezivi kinta do posle Szigeta... icon_mrgreen.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam i ja primetila (tj nisam primetila ni jedan plakat). o cemu se radi? icon_confused.gif

ok, kapiram da oni dolaze ovde btw i da se ni ne ocekuje neka velika poseta ili popularnost, ali bas bez ikakavog obavestenja? i ko bi uopste pristao da nastupa u Akademiji u sred leta ako se uzmu u obzir tamosnji uslovi ( na posednjem Gavrinom nigthu je bilo nesnosno vruce i zagusljivo iako nije bilo ni puno ljudi ni preterano toplo napolju, naprosto "akademija" i "ventilacija" su dva suprotna pojma). sve je nekako cudno icon_confused.gif

ali samo nek oni dodju ostalo ce se preziveti icon_da.gif i Gavri (i ako je jos neko ucestvovao u ovoj prici)svaka cast za organizaciju i detaljno informisanje bar ovde na forumu icon_da.gif

Imas plakate sirom Knez Mihailove icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...