Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to je pos'o. mada kapiram da je bilo od te matorije ekipe sigurno u nekoj ortackoj prici sa DJ-em. ako u 30 godina budem isao u KST, molio bih posetioce istog da me istranziraju.

Sram da te bude, imaj malo postovanja prema starijima, uvredio si me icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gif

Sad se kazni icon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam govorio o sebi. iskreno se nadam da cu do 30. godine cekati svaki petak vece da se ispavam k'o covek... malo me nervira sto je retkost videti bilo koga od matore ekipe bilo gde... btw, gornja desna slika u potpisu mi se mnogo svidja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam govorio o sebi. iskreno se nadam da cu do 30. godine cekati svaki petak vece da se ispavam k'o covek... malo me nervira sto je retkost videti bilo koga od matore ekipe bilo gde... btw, gornja desna slika u potpisu mi se mnogo svidja...

Pa kad omatoris kao ja, imaces taj luksuz da samo jednom ili dva puta nedeljno izadjes.

 

PS: I ja mnogo volim tu slicicu (znas i sam) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad omatoris kao ja, imaces taj luksuz da samo jednom ili dva puta nedeljno izadjes.

 

PS: I ja mnogo volim tu slicicu (znas i sam) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

jasno... ja za sada imam luksuz da radim sta hocu i kad hocu... samo mi je izbor mogucnosti veoma uzak. smori beograd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

KST....Ne znam...Ja i dalje volim da idem tamo...Lepa secanja i poneki dragi ljudi su mi vazniji od toga sto veci broj nightova deluje besmisleno i dosadno.

 

Trenutno najbolji nightovi u KST-u si Bogijevi , LTBR i poneke devedesete...

 

Akademija i Gavrini nightovi predstavljaju slag na tortu,uzivanje...Dolazi vreme da polako batalim KST

Edited by Jackie Brown

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...