Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

 

aurora, ima li sta novo u voodo-u?

 

Ništa pametno... Ljudi su odvratni.... Barem 80% njih!

 

Elem, gothic u KSTu, tradicija koja se održava i bilo je orangelistening.gif Kontam da će to biti jedini redovni night koji će moje dupe videti u narodnom periodu icon_wink.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da moju inicijativu icon_smile.gif

 

elem , ja sam upropastila gothicarenje i donela indie duh u demiju icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ili jesi ili nisi zvonchica ...

 

mada killersi ZAISTA nisu za gothic night ... osim ako pola istog nije na teskim drogama i cuje usporeno ... icon_smile.gif a nije icon_da.giflaugh.gif

somebody told me:

 

gaynes kao kod TDF, entwine i slicnih tripova. a pesma savrseno glupavo oslikava publiku. tesko je biti hetero these days...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo super na Goth Night-u u KST-u... icon_biggrin.gif

Ushla kasnije, Steva pustio 2 W.A.S.P.-a, a nisam ni trazila... biggrin.giforangelistening.gif Bile simpa pesmice... icon_da.gif

Sinoc bila u KST-u, ali sam malo bila u hodniku...

Dobro je otici povremeno na ove night-ove... Da idem stalno smorilo bi me (osim leti kad je bleja)...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj sad da ih vadish icon_smile.gif realno, sinoch je muzika bila kanta, i u klubu i u hodniku.

 

BAH! da sam hteo da slusham acdc & whitesnake, otishao bi na neko crno belo veche da se druzim sa zadrtim leshinama koje su se zaglavile u vremenu svoje mladosti.

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha. mislim da su whitesnake bili smeshni i u svoje vreme kad' su bili bitno manje ofucani fazon, a kamoli sad' kad' su putujuca hrpa kostiju. mada necu da zabadam nos u meni stranu materiju, narocito nesto sto eksplicitno ne gotivim na osnovu jako malo toga, tako da :zip:

 

edit: portishead vlada musik20.gif

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark Revolution predstavlja

 

Haven no.6

 

Nedelja, 21. maj 2006. - od 19h

klub "Ana 4 pištolja" (ex Lagum)

 

Medieval, Ethereal and Underground Folk koncert

Nastupaju bendovi:

 

Kinovia

Days of Yore

Kalynda

A.R. Club

 

Dođite na vreme, nastupi bendova počinju TAČNO U 19:30h.

 

------

Za dodatne informacije i eventualne promene:

http://www.darkrevolution.org

------

1. Ulaznica se izdaje prema pravilima i propisima kluba i organizatora. 2. Pregled posetilaca i njihovih stvari biće obavljen radi lične sigurnosti posetilaca. 3. Organizator zadržava pravo zabrane ulaska u klub. 4. Organizovana prodaja proizvoda obavljaće se samo u klubskom prostoru. 5. U klub nije dozvoljeno unošenje flaša, limenki i predmeta koji mogu ugroziti sigurnost. 6. U slučaju otkazivanja događaja izvršiće se povraćaj novca u iznosu označenom na ulaznici. 7. Posetilac pristaje da bude snimljen zvukom i slikom. 8. Ulaznica važi samo za jedan ulaz u klub. 9. Posetioci parkiraju kola na sopstveni rizik. 10. Organizator i uprava kluba ne odgovaraju za izgubljene ili ukradene stvari. 11. Ulaznica je vlasništvo organizatora do trenutka njene prodaje. 12. UPOZORENJE: Glasna muzika može oštetiti Vaš sluh.

Edited by TtuEd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adresa kluba "Ana 4 pištolja" je Svetozara Radića 5

=> Tačna lokacija kluba (PlanPlus Navigator)

 

 

ili dođite do ugostiteljske škole, i pogledajte dijagonalno preko raskrsnice...

 

 

...bilo je izuzetno komplikovano skupiti sve ove ljude na jednom mestu

i obezbediti pristojne uslove za održavanje koncerta, tako da se datum održavanja, u dobroj meri, nametnuo sam po sebi.

 

ceo program neće trajati duže od tri sata, pa ćemo gledati da pomerimo početak još ranije, kako bi se do 22 završio događaj, pa da se grupno ode do dangube...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...