Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa nema gde drugde, jer Stevan ne radi u KST-u odavno :da:

hmm vidis, a ja se cudim sto nema gothica dugo u kstu.. :)

vidim nesto mi tu cudno..

 

i ko mi rece a radi underwolrd danju kada ne radi. kaze (dal je ono gazda) da ce tek mozda od septembra..

?!?! :blink: cekaj bre malo ja tek sad skontao da je septembar tek za 7 meseci! :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bolje sam se proveo prije ilegalnih, kada je gavra pustao. i posle ilegalnih, kada je gavra pustao.

mnogobrojni kvazi-electro-post-punk-rock-ortaci-ilegalnih su malo gusili atmosferu, bar u mom vidokrugu. ide laibach, a doticni "ovo je ono sranje laibach". cooooooooool. :rolleyes:

 

but...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Prijatelji, braćo i sestre...

da ne bih otvarala novu temu imam jedno pitanje povodom klupskih dešavanja...

JEL BIO NEKO U KLUBU ŽICA??? :ph34r:

 

Čula sam na više mesta da je to novootvoreni klub u Kraljevića Marka ali niko ne zna ni šta tamo ima ni kako se tamo tačno ulazi...prokrstarila sam ulicu ali nigde nikakvog putokaza

Share this post


Link to post
Share on other sites

flyer.jpg

 

DREDDUP & GLITTERDEMON

 

13. aprila (petak 13), u Novosadskom klubu "V.I.P." na Dark Nightu, koji organizuje organizacija Glitter Demon, nastupice industrial bend dreDDup. Pocetak svirke je zakazan za 22h, a upad ce biti 150 din (uracunata i konzumacija). Pre i posle svirke, Cosmic Flicker i Twisted Fairy ce pustati EBM/industrial/gothic/darkwave muziku.

vise o tome na:

 

http://glitterdemon.debris-files.net

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

flyer.jpg

 

DREDDUP & GLITTERDEMON

 

13. aprila (petak 13), u Novosadskom klubu "V.I.P." na Dark Nightu, koji organizuje organizacija Glitter Demon, nastupice industrial bend dreDDup. Pocetak svirke je zakazan za 22h, a upad ce biti 150 din (uracunata i konzumacija). Pre i posle svirke, Cosmic Flicker i Twisted Fairy ce pustati EBM/industrial/gothic/darkwave muziku.

vise o tome na:

 

http://glitterdemon.debris-files.net

 

Damn you guys... dodjite vec jednom u BG!

Share this post


Link to post
Share on other sites

~ DARK NIGHT SPECIAL EDITION ~

 

DARK NIGHT SPECIAL "pomracenje" odigrace se u nedelju 01. aprila u Velikom klubu Akademije, sa pocetkom u 22h. Specijal je zamisljen kao "combo night", tako da ce tokom veceri biti predstavljeni razliciti pravci koje obuhvata danasnja dark scena.

 

Centralni dogadjaj ovonedeljnog Dark Night-a je koncert beogradskog gothic-jackilhyde benda VIEN LUR koji ce poceti tacno u ponoc.

 

Sat vremena pre i i sat vremena posle koncerta muziku ce pustati DEBRIS TEAM koji ce predstaviti svoj izbor deathrock bendova u prvom setu, a u drugom - sastave gothic usmerenja.

http://www.debris-files.net

 

Sam pocetak veceri rezervisan je za ethereal i neofolk, a kraj (od 02-04h) za darkwave i ebm koji ce pustati DJ GAVRA.

 

 

VIEN LUR, mladi beogradski subkulturni fenomen iznikao iz benda "Delta 99" 2004. godine, od samog starta radi u postavi: Ivana Damjanovic - vokal, Sonja Visnjic - klavijature, Marina Nenkovic - klavijature, Ivan Trickovic - gitara, Borivoje Grbic - bas i Bogdan Zdjelar - bubanj. Unikatni naziv grupe je sintagma bez konkretnog znacenja, koja po svojoj zvucnost opisuje sustinu Vien Lura. Mada se vode kao gothic sastav, priklonjeni su samozvanom, autenticnom "dzekilhajd" (jackilhyde) pravcu, stvorenom radi izbegavanja zanrovskih okvira. Ucestvovali su na domacoj,vise nego interesantnoj gothic kompilaciji "Forgotten Art", u izdanju Dark Revolution Records, a beogradska publika je, u nekoliko navrata, imala priliku da ih vidi i na Akademiji. Ukoliko niste upoznati sa radom Vien Lura, njihove numere mozete da poslusate na http:// www.myspace.com/vienlur

 

Ulaz za devojke bice slobodan do 23h.

Cena karte je 120 dinara.

 

kao i uvek na Dark Night-u delice se i besplatan cd ovog puta je to speciajlno video divx izdanje M`ERA LUNA 2006(die krupps,blutengel,apoptygma berzerk,fla,nitzer ebb,within temptation...live,interviews...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...