Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Da, ima DJ Gavra sa Dark Night-om.. To mi je nekako bolja varijanta od subote, Marko Gangbanger u Underu, pušta sve i svašta (mada nisam bila, pa ne bih unapred da komentarišem subotu u Underu).

 

Zato i pitam, znalce... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Double Fire: E ne kenjaj...

 

Subota u Underworldu....Desilo se pre par nedelja da odem na to subotnje desavanje,onako slucajno....U Underworldu sam bio mozda 3 puta u zivotu....

I bilo je fenomenalno...Matora ekipa,nema dece,ima mesta da dises....Super...Pogotovo ako odes sa nekim normalnim ljudima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Double Fire: E ne kenjaj...

 

Subota u Underworldu....Desilo se pre par nedelja da odem na to subotnje desavanje,onako slucajno....U Underworldu sam bio mozda 3 puta u zivotu....

I bilo je fenomenalno...Matora ekipa,nema dece,ima mesta da dises....Super...Pogotovo ako odes sa nekim normalnim ljudima..

:) :)

Sto volim prostake kao sto si ti.

Zna se ko ide tamo NAJCESCE. Ista ekipa koja je isla u HOF. Da ne znam ne bih pricala, zar ne? Sam kazes da si bio svega par puta.

 

wtf je klub London?

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da se nachudim chudu koliko ste samo komentara potroshili na ismewanje onog lika gore sa slika..

taman kad sam pomislila da ste se dozwali pameti, izleti neki nowi originalni komentar.

Da se razumemo, ni ja nisam odushewljena istim, niti se fascniram na takwe pojawe, ali dark ql2ra je uprawo TA koja bi trebalo da se bawi i da podrzhawa swe ljudske wan ordinarne potrebe, sklonosti, drugaciji koncept umetnosti..drugachiji pristup swemu. Ona koja na widelo izvlachi i najmrachnije pobude, tajne, zhelje..

Nisu zato swi dark najtowi uwek sa dozom orgijanja, chudnim kostimima itd. Na njima swako bude ono shto 'obicnim danima' recimo ne sme.

Nisam jedan od njih, ali swe to potpuno razumem i ok mi je. Umesto da podrzawamo jedni druge u tim idejama, wi se tu skandalizirate kao da listate SKADAL ili neko tome slichno shtiwo upirucci prstom u dechka kao da je swemirac.. On je samo imao hrabrosti da pokaze swoje prawo lice. To shto je wi nemate ne daje wam prawo da ismewate istog. : wink :

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da se nachudim chudu koliko ste samo komentara potroshili na ismewanje onog lika gore sa slika..

taman kad sam pomislila da ste se dozwali pameti, izleti neki nowi originalni komentar.

Da se razumemo, ni ja nisam odushewljena istim, niti se fascniram na takwe pojawe, ali dark ql2ra je uprawo TA koja bi trebalo da se bawi i da podrzhawa swe ljudske wan ordinarne potrebe, sklonosti, drugaciji koncept umetnosti..drugachiji pristup swemu. Ona koja na widelo izvlachi i najmrachnije pobude, tajne, zhelje..

Nisu zato swi dark najtowi uwek sa dozom orgijanja, chudnim kostimima itd. Na njima swako bude ono shto 'obicnim danima' recimo ne sme.

Nisam jedan od njih, ali swe to potpuno razumem i ok mi je. Umesto da podrzawamo jedni druge u tim idejama, wi se tu skandalizirate kao da listate SKADAL ili neko tome slichno shtiwo upirucci prstom u dechka kao da je swemirac.. On je samo imao hrabrosti da pokaze swoje prawo lice. To shto je wi nemate ne daje wam prawo da ismewate istog. : wink :

 

Zato treba da ostane lepo u svojoj kuci,sa svojim deckom pa da pokazuje svoje pravo lice i dupe do mile volje.

 

To je opet njegowa stwar, nachin na koi taj neko izrazhawa SEBE. Ne treba biti prestrog. Takwo zlonamerno ogowaranje je osobina splawarskih dusha..

 

Zalosno je to sto stitis pedera,a imas 21 god...Avaj to je ta globalizacija ;) .Svi ti koji "pokazuju svoje pravo lice" na taj nacin treba da budu streljani.Emo je gay!!! :tenkista:

Edited by SATAN-iz Batajnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ali dark ql2ra je uprawo TA koja bi trebalo da se bawi i da podrzhawa swe ljudske wan ordinarne potrebe, sklonosti, drugaciji koncept umetnosti..drugachiji pristup swemu.

Boldovana riječ... š'a bre?

 

Za ostatak teksta - zašto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...