Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sh' a bre da bre ?

Uga-wuga ?

Prostoprossirena recenica ?

nema :/

 

Prostopro175px-Flag_Schutzstaffel.svg.pngirena rečenica?

Otkad se u srpskom jeziku koriste duplo "s", oder "w"?

 

Pored toga što imam zamejrke na način pisanja, što je ugalvnom nebitna stvar za bilo koga osim za mene, imam zamjerke i na izrečene stvari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam zamjerke na način pisanja, isto kao što bi i Englez imao da mu neko piše u stilu "gud ivning" i sl.

 

Inače, iznio sam zamjerku i na suštinu posta, nevezano za stil pisanja.

 

..ali dark ql2ra je uprawo TA koja bi trebalo da se bawi i da podrzhawa swe ljudske wan ordinarne potrebe, sklonosti, drugaciji koncept umetnosti..drugachiji pristup swemu.

 

Dakle, zašto? Zašto "dark kultura" (ekipa koja je radila na dešifrovanju Enigme je radila i na ovoj riječi - ql2ra) bi trebalo da toleriše, ovo oder ono? Koji autoritet je to tako naredio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Zato shto je sama po sebi extremnija od ostalih. To sa sobom nosi cinjenicu da se u 'njoj' pronalaze mahom neobichni ljudi.. Ljudi drugacijih nawika.. ljudi drugachijih pogleda na swet, na umetnost. Dark ql2ra nie 'tolerantnija' ..'to' shto ti ne woliss je jednostawno sastawni deo swega toga. Freakowi. face it. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U filmu Americhka Lepota je ccale maltretirao swog sina najstrassnijim mukama iz bojazni da cce njegow sin jedinac nekim cudom postati gay, za shta narawno nisu postojala razumna objassnjenja niti stwari koe b uticale na to da zaista moze da se zakljuchi da dechko stwarno ima te naklonosti. Uprkos tome, dobijao je batine pretnjama da bi ga otac radije ubio nego saznao da mu je sin-peder : ) i tako je taj dechko odgajan uz batine i pretnje da bi se jednog ana otkrilo da je Otac taj koi je ceo zhiwot bio gay i tukao je swog sina bash iz straha prema swojoj sopstwenoj prirodi.

Toga se setim swaki put kada vidim neku weliq snazznu Musskarchinu koja se busa u swoje maljawe nabildowane grudi swojom muzzwenoshcu, gadjenjem prema gayevima i izdizanjem swoje muskosti time u prwi plan. ZAnimljiwa pojawa, shteta shto nisam gluplja, mozda b me fasciniralo : )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbte, kad ste i mene izvukli iz zimskog sna... Hoću da vidim red, rad i disciplinu ili ću da sednem na sve vas i pretvorim vas u palačinke :P

 

E da... i u dark ql2ri nema toliko posebnih ljudi. Većinom su to ljudi koji ne znaju kako drugačije da privuku pažnju na sebe. Nije se ofarbala Aurora u roze jer ima drugačiji pogled na svet i umetnost, već da je automobil koji sa 80 na sat ujuri na kružni tok primeti i eventualno zakoči na vreme (i ako to ne uradi, ništa strašno ;) ).

 

 

 

 

 

Vuk Karadžić rules :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ccemo tom logikom, koliko li tek wape za pazznjom oni jadni blek metalci koji moraju d farbaju lica i da se seq uz neq pesmu jer nikad nisu imali ribu :(

 

 

..nije swe tako crno-belo. Nikad nije ni bilo. Jedina nijansa je ona koju sami stwarate u swom pojmljenju swega toga.

 

ovr end aut :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije pitanje ko je veći paćenik, samo se konstatuje da su gotičari pri vrhu liste...

 

I opet ti sa tim crno-belim... Opet ne odgovara trenutnom razgovoru. Ali ako ništa drugo sada makar znaš još jednu situaciju u kojoj ne možeš upotrebiti taj izraz.

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...