Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam bio do nekih dva sata. Bilo je fino, mnogo ljudi, chak ja nisam primetio ni mnogo fensera. Na pochetku je pushtao gotiku i darkwave, pa je kasnije preshao na elektro, standardno... Dobra je muzika bila, chak shta vishe, odlichna! Niste propustili nishta specijalno, ali svakako bi ste se lepo proveli da ste bili tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene s malim zakasnjenjem... selidba, ne radi komp bla bla... elem,

Znaci, izgleda da Gavrino vece na Akademiji *jeste* na svake dve nedelje, hm? :? Aj' nek vas ne mrzi da sledeci put ovde podsetite kad je night, ja sam propustila ovaj sad a bas mi se islo da vidim kako je... sad.gif

 

btw. bedak je sto ne izlepe postere po gradu kao inace za razna desavanja, to mi je obicno glavni izvor informacija wink.gif

 

hocemo biggrin.gifa:

Utorak KST tongue.gif EBM prosao. Bio sam i izbor muzike mi prijao to veche; VNV, Melotron, Apoptygma, Diorama (EBM?), Assemblige 23, Leviathan... Izgleda da od kada se ponovo otvorila Akademija KST sve vishe propada.... Ulaz je 50 dindzi (a bio je 60 cini mi se :roll: ) a i pivo je pojeftinilo tongue.gif Mozda konkurencija natera KST da se promeni na bolje... Bilo je neuobicajeno malo ljudi sto je i razumljivo s obzirom da je dve noci pre bilo Gavra no, to sam shvatio kao plus jer mi je prijao taj malko proredjeni sastav ljudi koji je doshao. Poceo sam da primecujem ljude koje inace ni ne zapazim na posecenijim najtovima smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio na nekih pola sata cisto da gvirnem.... i bilo je ubitacno zagusljivo od onog prokletog vestackog dima :x Od pesama sam uhvatio Sisterse i hmmm.... mislim da je bio COF i pesma prethodnih ali ne smem da se kladim posto sam vec krenuo ka izlazu cim su zvuchnici pocheli da vriste biggrin.gif Ostalo... pa valjda kao i oduvek na gothicu u KST-u. Can't wait Sunday tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bila sinoc u KSTu.. ali bilo je ocekivano za svaki drugi utorak i DJ Stivija... ono.. bilo je dobrih izvodjaca tipa The Mist Of Avalon, Diary Of Dreams, The Sisters Of Mercy, Diorama, Covenant etc.... ali da.. sto kaze evil morgan.. bilo je previseee dima... sto od trave, sto od cigara sto vestackog... :roll:

a sto se tice night-a svake druge nedelje u Akademiji... eh.. to je dobro.. odlican izbor muzike... ali mi smeta malo ono guzva od 00:30h pa na dalje.. jer ne moze covek posteno da se 'rasiri' i igra.... inace.. ja na te night-ove idem kad mognem posto idem next week uvek prepodne... i tako.. kada je opusteno ondak.. eto mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mmmm, dakle u Nedelju definitivno treba banuti na Akademiju, samo ne znam ko ce pushtati muzikicu u \"komori\"!

 

SUNDAY, March 09

 

DARK NIGHT

(Gothic, EBM, Dark Wave, Future Pop)

Music: Gavra

 

 

chamber club

INDIE-GO!

 

Aaaa, pa to bi trebalo da je ekipa iz Filija koja je tamo imala vece pod tim istim imenom - koliko se secam, pustali su uglavnom nekakvu alternativu... bilo bi super ako su to stvarno oni, a ja cu u svakom slucaju biti tamo u nedelju da cujem kakav je famozni Gavra... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bila u Filiu ranije kad su ti likovi pushtali muziku , bilo je super mada suvise veselo za moj ukus...

kod Stivija ( lepo se izrazila Michelle , to vishe nije gothic night nego njegovi muzichki experimenti ) je bilo prosechno , lepo sto je pustio Mizar mada je bilo puno elektronike na kraju .Pustao je neki narodnjak mixovan s gitarama , mada nisim dobro cula sta je , bila u hodniku.

Stiv bi mogao malo da promeni repertoar :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bila u Filiu ranije kad su ti likovi pushtali muziku , bilo je super mada suvise veselo za moj ukus...

 

Eh, jedan jedini put kad sam ja bila na 'Indie-go' veceri, pustali su Evu Braun i slicne domace bljuvotine celo vece :ne: a ja se primila na plakat na kome je pisalo i New Order i jos kojesta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bash bedak , kad sam ja bila pushtali su Pulp,Placebo , Smithse,Stone Roses (ili Seahorses ,ne secam se )chak i Suede , nikako domace stvari.Jednom su mi chak i dozvolili da je pustam muziku , jer nije bilo puno ljudi i imaju stvarno fine stvari , od Mansona :? do Radiohead ukljuchujuci i par gothic bendova.

Inache , upravo su mi otkrili da je Stiv pushtao narodnjak mixovan s gitarama iz Du hast , ne znam da li je to njegov biser ili delo nekog drugog kretena.Tipu je ochigledno dosadno da pushta muziku , i na nightovima i u emisiji , shteta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narodnjak nije miksovan sa Du Hast, to je pesma sa novog albuma Indire Radic, cula sam na Play Loud na Politici u utorak.

Jednostavno je doticna snimila pesmu cija je muzicka podloga Du Hast.

A Stivi je verovatno pustio zato sto ima CUDAN smisao za humor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow , ne mogu da verujem ,stvarno misli da cemo trpeti takve njegove ispade?Mislim da se S. suvishe uobrazio sada kada dosta ljudi dolazi na nightove , pa radi shta mu padne na pamet , misleci da ljudi dolaze zbog njega a ako povremeno slushate Suspiriu provalicete kako je ubedjen i da ima smisla za humor . smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sledeci put me ne bi cudilo ni da pusti ono Karleushino sranje, sto ima delove iz Lord of the Boards, pa da upotpuni svoje ispade smile.gif

Koliko ja vidim lik je totalni retard ustao sam imao prilike i da se licno uverim. Ishao sam na par njegovih nightova za redom i primetio da gotovo na svakom pushta "Sober" od Tool-a, sto me je bas iznenadilo jer je gothic vece u pitanje, ali naravno nisam imao nista protiv jer mi je Tool jedan od omiljenijih bendova. I jedne veceri odemo do kabinice i pitam ga jel moze da pusti Tool i on kao iskulira u fazonu ok, koliko sam ga ja skapirao, i ja mu onda kazem da je zaista smorio sa Soberom i da pusti bilo koju drugu stvar samone Sober, a on mi onda odgovara u fazonu "Tool nije gothic necu to da pushtam". Znaci lik.... kasnije dolazi mu moja ortakinja koja voli HIM (bedak sad.gif , nonevazno) da mu trazi isti da pusti (a u to vreme tece neki elektro i lik joj odgovara "da da naravno samo da se zavrsi ovaj odvratni blok moram malo i to da pustim". Strasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha, jeste videli plakat za gothic night- Nephilimov avatar :mrgreen:biggrin.gifa: :mrgreen:biggrin.gifa: :mrgreen:

taj plakat je vec jednom bio , imala sam ga zalepljenog u svojoj sobi :oops:

..ja bila na Akademiji , nije bilo nishta posebno , bila sam vishe u onoj drugoj sali (INDIE) , nekako je bila bolja atmosfera..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad malo i ja biggrin.gif

Bila sam sam,i ostala do skoro samog kraja potpuno neplanirano 8O :oops: 8)

Sve u svemu,ok,nismo skoro ni jednom usli u mali klub........

Ma bilo je super u oba kluba (po prvi put od kako je akademija otvorena smile.gif ). U malom klubu su cak pustili i Pumpkinse smile.gif))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad malo i ja biggrin.gif

Bila sam sam,i ostala do skoro samog kraja potpuno neplanirano 8O :oops: 8)

Sve u svemu,ok,nismo skoro ni jednom usli u mali klub........

Ma bilo je super u oba kluba (po prvi put od kako je akademija otvorena smile.gif ). U malom klubu su cak pustili i Pumpkinse smile.gif))

:wink:

Super,ali nisam ulazila posto sam bila sa deckom koji je u fazonu:'dajte mi Bauhaus ili Dass Ich ' i nista drugo 8O smile.gif .

Bice toga jos biggrin.gifa:

P.S.Cula sam da ce u toku sledece nedelje biti electro u SKC-u,ali nisam sigurna koliko je to proverena informacija :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Savetujem da ne propustite i ovu nedelju na Akademiji( 30.03):Tanja-move on ce pustati muziku:znaci sve od new-wave- preko novog americkog rocka do buckurisa 90-ih(dobro, ukljucujuci i ljigavi brit pop :roll: ). Znam da ovo nije gothic,ali posto je dosta ljudi ovde napisalo da je bilo na indie-pop vecerima prosle godine u Filiju, a i ove na Akademiji-navalite. Cela indie-go! ekipa povremeno uskace tako da ce biti za svaciji ukus. Sada ocekujte opskurne covere Joy Division(ukljucujuci totalno slow verziju Transmission-bootleg sa jednog od njihovih poslednjih koncerata). Inace, Tanja je duuugo vremena imala svoju emisiju na Yu-radiju- ko je slusao zna o cemu pricam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

sinoc bilo znatno bolje nego sto sam ja ocekivao, ipak je odlazak tamo bio iz prostog razloga sto nije bilo ista pametnije... vise akcenat na new waveu, paraf, luna, videosex,sjuzi sju po nekoliko puta, raniji joy dee, bas lepo. mada smo nesto kasnije dosli.

a prostor je fensi kafic, ok, mada oci ispadaju od dima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bila samo na samom pocetku veceri. Bilo je mozda 10 ljudi. Muzika je bila dobra ali je prostor ocajan... Glupe stepenice koje su uzasno strme koje vode do dole. Mesto mi je izgledalo mnogo malo. pa pretpostavljam da je uspeh veceri zavisio od broja ljudi koji su kasnije dosli, jer onaj prostor nikako nije za guzvu. Ja i Ttued smo gore (u delu kafica koji je normalno radio 8O ) popili pice, ostavili neke letke i otisli dalje. Za bilo kakve drguge komentare ostali smo suvise kratko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...