Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

E ovo me vec nervira. Jel ima IKO predstavu zasto SVAKI prokleti petak u tacno 2:20am u KST-u ide on pateticna pesma Poison Girl? Zaista vise nije smesno, vec nekoliko meseci je pustaju uvek u isto vreme. Ide bre na zivce.

 

(jeste, to se ja upravo vratio iz KST-a)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam kao hteo da iscimam neke ljude da odemo, al sam slucajno zaspao u 7 popodne i probudio se u pola dva ujutru... baksuz. Mada sumnjam da bi uspeo nekoga da nagovorim da ide. (to je zato sto je Fatal Eror jedan shonja tongue.gif )

 

Jesu pustili nesto od Sistersa sto nije Temple of Love? Ako je bio Nine While Nine idem odma da se ubijem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu pustili nesto od Sistersa sto nije Temple of Love? Ako je bio Nine While Nine idem odma da se ubijem...

 

Al si ti optimista wink.gif Na Stivijevim vecerima se uglavnom eventualno pustao i Dominion i This Corrosion ili Lucretia, naravno i More... *doduse* jednom sam cula i Flood II, potpuno neocekivano 8O Naravno, mogu da potpuno budem sigurna da ni na kakvoj veceri u ovom gradu necu cuti Ribbons, tako da necu morati da se plasim poriva da legnem na pod u sred srce od razbijenih flasa... tongue.gif

 

Michelle, sta je bilo od muzike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio li je neko juce uvece? Ja sam se super provela i bila sam zadovoljna muzikom

 

Ja sam bila i skroz drugacije misljenje... night je bio OCAJ!!!! mnogo metala za moj ukus... :roll: a i od goth-a pretezno MORA da vrti iste pesme sto me uzasno nervira :roll: :x e da.. jedno me je samo iznenadilo... Posle Diorama-e nije odma pustio Covenant smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al si ti optimista wink.gif Na Stivijevim vecerima se uglavnom eventualno pustao i Dominion i This Corrosion ili Lucretia, naravno i More... *doduse* jednom sam cula i Flood II, potpuno neocekivano  8O Naravno, mogu da potpuno budem sigurna da ni na kakvoj veceri u ovom gradu necu cuti Ribbons, tako da necu morati da se plasim poriva da legnem na pod u sred srce od  razbijenih flasa...  :P  

 

Znam da sam jednom cuo Some Kind of Stranger u KST-u, ali ne mogu da se setim da li je u pitanju bio petak ili utorak. No, jednog dana cu shvatiti zasto u KST-u maltene konstantno vrte iste pesme. Do duse, ovo je mnogo izrazenije petkom neko na gothic-u, ali opet... A da se i ne doticem ideje da bi mozda mogli malcice da pustaju gothic tokom gothic veceri. Vise od 50% pesama je neki metal (da je bar gothic metal, nego ni to) ili industrial ili sta vec. Nije da imam nesto protiv te muzike, ali kanda mi se na gothic veceri slusa gothic.

 

A zamislite da se jednom pusti If I Only Were a Goth biggrin.gifsmile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Ma bre ono sta nama treba u Beigradu je jos neko mesto sa gothic vecerima. Onda ce rulja, logicno, da se sakuplja na onom mestu koje pusta bolju muziku. Zamisli koncepta da DJ pusta muziku za prisutne ljude, a ne za sebe... Al dobro, dugacak je put evolucije.

 

Inace, ovo za Rammstein me podsetilo na komentar koji je jedan moj ortak izrekao u KST-u dok je isao Du Hast. "Vidis, ovako je nekada zvucao Industrial." smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, kad bi to bilo tako jednostavno. Nema Beograd dovoljno veliku goth populaciju za tako nesto. Dok se svi nakane da provere taj 'novi gothic night' i dok u opste cuju za njega, dosta bi vremena proslo. Pitanje koliko bi tako nesto bilo isplativo jer cak je i KST koji vec koliko dugo svaki drugi utorak ima najt, u stvari polu-prazan. I to polu-prazan sa jedino bastom otvorenom.

 

Ali, opet, treba teziti ka idealima. Evo ja se zalazem za to da napravimo Gothic Night na nekoj poljani. Cetri velika zvucnika, stub u gepeku automobila, par reflektora i/ili strobova, cega vec i eto zezanja. Svako donese pice koje hoce da pije, eventualno neko ponese sa sobom zalihe za prodaju i sta je vise potrebno? Bas bi bilo gothic (jos samo kisa da se potrefi) biggrin.gifbiggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad.. mozda bi i goth night mogao dobro proci ako se plakati urade na vreme.. i polepe veoma "bogato" po gradu... sto se prostora tice.. to i nije neki problem.. nadje se... isto kao i likovi koji bi muziku pustali.. al ono sto treba jeste dobra reklama, pare, organizavija i da se ostvari bar neki prihod od svega toga :wink:

 

dawngreeter-u dobra ideja... i ne mora kise da bude... probusicemo flase piva pa cemo da se prskamo smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif (ala lupetam :mrgreen: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis, to ti je dobra ideja. Vino je daleko goticnije od piva. smile.gifbiggrin.gif

 

A onda kada se svi iskvase u vinu, da ukljucimo par ventilatora u nadi da ce bar polovina rulje dobiti upalu pluca. Cisto da dodamo malo tragedije u celu pricu biggrin.gif

(pola pet ujutru a ja lupam gluposti na forumu... ponekad se brinem za sebe smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

...A zamislite da se jednom pusti If I Only Were a Goth  :D  :)  :D

 

smile.gifsmile.gifsmile.gif

A jel neko mozda bio na Akademiji kad je bio koncert Endymiona? Ja sam se silno istripovala da sam tad cula tu pesmu, ali nisam bila sigurna jer sam sedela na stepenicama gde se jedva culo (smorila me muzika :roll: ) - verovatno ja haluciniram, ali mozda je neko halucinirao zajedno sa mnom? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja potpuno podrzavam tu ideju! Spreman sam da ucestvujem i finansijski i pojavno sa svojim drustvom smile.gif Jako je malo interesantnih happeninga u ovom gradu, stoga zasto ne napraviti nesto poput vashe ideje... sounds GREAT! u princip idealno bi bilo da organizatori i oni koji su u dogovoru sa njima povedu i adekvatnu ekipicu ljudi i eto zagarantovanog provoda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...