Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vas dvojice pre mene...

izvadio se sa malo standardnog metala. inace prethodni deo veceri je probudio gotha u meni: smorio sam se do depresije. hvala mu na moonspellu, anathemi, t/d/f, type 0 i 69 eyes. a posebno na mantri zloumu za rodjendan. HIM je falio k'o leba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ovu poruku iznad moje komentar: :roll: :mrgreen:

 

Sto se tice night-a... zezanje ok.... muzika 2- :roll:

Jedino onaj Inkubuss Sukkubus i to je to... onaj krsni tehno pardon EBM me je ucinio pravim goth-om... pod njegovim uticajem postao sam depresivan i smoren... so that's the way smile.gif :roll:

Otisao u 2h i vidim da nisam trebao da odem posto je ipak bilo dobre muzike ali tek posle 2h... :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da kazem: u 23:25, stvorivsi se niotkuda, ispred mene je prosla crna macka i protrcala kroz dveri KSTa u dvoriste (ka onom 'groblju' :wink:). Zaista se to desilo! Najava dobrog najta. 8)

smile.gif 'ladno si bio u pravu da je to najava dobrog nighta (OK, dobrog nama dvoma i onim masivnim ribama koje su se mazile).....stvarno , metala je bilo suvishe malo (ali zato je pustio Katatoniu pred sam kraj mog svesnog poimanja Nighta :roll: )a ono shto je bilo najlepshe je shto nije bilo(previshe) hitova ( naravno , jer nije bilo ljudi koji od celog Gothica poznaju samo te hitove a koje su chuli upravo na Nightu)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo raportiram utiske posle najmracnijeg nighta koji je Beograd video, jos otkako su Turci u XIV veku doneli zakon protiv nocne rasvete.

 

Bilo je mrak. Mislim ozbiljno, as in "pao mi mrak na oci". Muzika je bila... pa... kao gothic utorak iz KST-a, strpan u kancerogenu metal izrasilu, sa dotatih 40 dinara na cenu karte i 10 dinara na cenu garderobe. Jos ukombinovano sa standardnom Akademija nedeljom.

 

Bila je primecena i jedna zanimljiva (nazovi) zenska pojava koja je startovala pola muske i trecinu zenske populacije Akademije... To je trebalo snimiti za neke psihijatrijske studije, bilo je toliko gadno. Da sad ne ulazim u detalje, recimo samo da cemo ja i Tigar (pogotovu Tigar) verovatno imati problema sa spavanjem narednih mesec dana.

 

Sve u svemu, tja. odokativna procena, bilo je oko 100 ljudi. Produhovljena procena, bilo je 140 ljudi. Psihijatrijska procena: gangsta gothic & west coast gothic all in one.

 

P.S.

Ostavim vas jedno vece, i vec mene gurate u neke kombinacije koje nisam ni shvatio. A nisam siguran ni da zelim da shvatim smile.gif Al sta cu kad sam proklet... o cemu se bre tu radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako... Gavrin night je bio sjajan, verovatno jedan od najboljih koje je on ikada napravio (a da sam ja bio na istom).

A Stivie? E pa nisam hteo da puno da zalazim kod njega, ali ono par puta shto sam u prolazu svratio da vidim sh'a ima, uglavnom je bila muzika kopirana iz KST-a utorkom.

 

A sad druga stvar... Da, bila je tu jedna devojka... Koja je ja milim startovala sve mushko shto je bilo slobodno, a kasnije i zensko. ALi to nije bilo obichno startovanje. Prvo dodje do tebe, unese ti se u lice i kao smeshka se i gleda te. Jedva moze da stoji na nogama od droge i pica, bar se tako chinilo. Posle dva minuta uspela je da savata jednog tipa (kako mi ga je zao) i odmah krenula sa ljubljenjem i 'vatanjam, da bi to pochelo da se odvija u bacanje uza zid, bacanje svog kaputa da bi se videlo da je ona samo u gacicama i majci 8O . I tako je pochela tipa da obgrljuje nogama... Zatim su negde otishli, pa se ona sma vracala posle i smarala druge ljude. Za malo da dobije batine i od MidnightMadness biggrin.gif

E ljudi, to je bilo strashno. Ja mislim da je to meni bio jedan od najgorih prizora u zivotu i nadam se da necu imati nocne more posle toga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmf, night je bio... sta znam... falilo je nesto... neki duh revolucije... mrak, ne znam ni ja... tongue.gif:twisted: :|

Ja sam uspesno izbegao sakajludu koja je sve redom startovala :mrgreen:

Posto je je Gavronja smarao sa JEBIEMOM, isao sam kod Stivonje gde je situacija bila malo bolja... Onaj Bauhaus od 10 min. je stvarno udavio :x

E ljudi dva To/Die/For 8O prijatno iznenadjenje biggrin.gifa: biggrin.gif

Sve u svemu krajnje depresivno vece!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je primecena i jedna zanimljiva (nazovi) zenska pojava koja je startovala pola muske i trecinu zenske populacije Akademije... To je trebalo snimiti za neke psihijatrijske studije, bilo je toliko gadno. Da sad ne ulazim u detalje, recimo samo da cemo ja i Tigar (pogotovu Tigar) verovatno imati problema sa spavanjem narednih mesec dana.

Ja se javljam kao josh jedna od zrtava smile.gif Da stvar bude najcrnja tek 15-ak minuta posto sam doshao sa dve ortakinje, negde oko 23:00h imao sam neprijatno iskustvo sa doticnom. Prvi nalet sam kulturno iskulirao, a kasnije sam poceo da se plashim kada se osoba vrzmala oko mene u naletima besomuchnog lutanja hodnicima akademije, tako da sam maltene jedva cekao da odem kuci da ne bih bio u blizini doticne... jezivo... jadan onaj decko koga je posle izmaltretirala... ovako neshto josh nisam video...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Em, da i shto se tiche nighta... Gavrin repertoar od sinoc je zaista bio fantastican, dok je Stivi pushtao ubedljivo najodvratnije stvari ikada, a da stvar bude josh groznija u mali klub je zashlo nekoliko groznih masnokosih padavicara koji su nemilosrdno tukli ljude u prolazu svojim slamnatim perjanicama, da bi se kasnije preselili na binicu velikog kluba nastavljajuci da se debilishu uz Suicide Commando :cry: :ne: Prizor konkurentno grozan onome sa vec pomenutim lutajucim hiv-om...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh.. evo i ja da prenesem utiske...

 

Stivi pa i don't know.. bila sam samo jednom tamo... (da pravim Zeljku drustvo).. i to je to.. mada nisam se ni trudila vise da odem..

Gavra - e sad.. stvaaaaaaarno sam ostala bez reci 8O (i uspela da zadobijem upalu misica biggrin.gif ).. cak 4 puta Deine Lakaien.. weeee... i blutengel i suicide commando i covenant i assamblage 23 i bla bla bla.. definitivno najbolji night (od svih dosadasnjih na kojima sam bila).. eh kada bi bio ovako svaki (verovatno bih bila dead biggrin.gif )

 

Za malo da dobije batine i od MidnightMadness biggrin.gif

 

:x :x :x :x :x auuuu... ne znam sta bi se dogodilo da se jos jednom vratila..... a i ako je vidim na sledecem nightu :twisted: nesto tako odvratno nisam videla do sad... nadrogirana, pijana, iscepana, prljava, smrdljiva...... fuj.. i onaj najgori klosar je bolji od nje :x 8O :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Em, da i shto se tiche nighta... Gavrin repertoar od sinoc je zaista bio fantastican, dok je Stivi pushtao ubedljivo najodvratnije stvari ikada, a da stvar bude josh groznija u mali klub je zashlo nekoliko groznih masnokosih padavicara koji su nemilosrdno tukli ljude u prolazu svojim slamnatim perjanicama, da bi se kasnije preselili na binicu velikog kluba nastavljajuci da se debilishu uz Suicide Commando :cry: :ne: Prizor konkurentno grozan onome sa vec pomenutim lutajucim hiv-om...

 

Znaci druze :ne: Ja sam uglavnom bio kod Steve i muzika je bila odlicna, reperotar bolji nego ikad! biggrin.gifa: Ti padavicari smile.gif :roll: mislis na one likove sa Mayhem majcama :? Da i mene je njihovo prisustvo cinilo nervoznim no maximalno sam ih ignorisao. biggrin.gif

Par puta dok sam se smarao kod Gavre, tripovao sam da je pustio neke moderne dance grupe iz City Records branshe ili tako nesto, muzika ko preslikana... strasno! 8O :uhoh: No stvar ukusa i sluha, necjemo o tome ovde biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, ja sam samo video da je samuraj i gomila devojaka vrtelo kosama za vreme Hellraisera i za vreme josh kojih pesama... Iako me to nervira reshio sam sam sebi da ignorishem takve pojave, jer nema smisla da gubim zivce...

 

A stvarno, ona devojka, najezim se kada samo pomislim na nju... Te prizore bih najradije da zaboravim...

 

(hahahaha za 'Tozin' post smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haaaa!!! smile.gifsmile.gifsmile.gif

Shta, nisam ja bio jedini?! Ali u svakom slucaju, ja mislim da sam ja taj koga je najgore izjahala, cak me pronasla jos jednom kad sam je se otresao prvi put... a onda je postalo do jaja smile.gif , iz sadisticke perspektive, tako izpodjebavati jedno bice a da ne crkne na licu mesta vec da trazi jos, bilo je pravo uzivanje, nisam radio tako nesto od osnovne skole smile.gif

E, a sad, valjda je do tada trajala mazohisticka perspektiva?... avaj, jedino na sta mogu legitimno da se izvadim je da me zaista jos uvek drzalo 'raspolozenje' sa Astrala prethodni dan smile.gif (za to, however, nemam na sta da se vadim :roll: ) ...

U svakom slucaju, za mene je sve to, sve u svemu, bilo vrlo interesantno iskustvo! biggrin.gifa: Onako, pravo inicijatorsko, dark, scarry, repulsive smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad druga stvar... Da, bila je tu jedna devojka... Koja je ja milim startovala sve mushko shto je bilo slobodno, a kasnije i zensko. ALi to nije bilo obichno startovanje. Prvo dodje do tebe, unese ti se u lice i kao smeshka se i gleda te. Jedva moze da stoji na nogama od droge i pica, bar se tako chinilo. Posle dva minuta uspela je da savata jednog tipa (kako mi ga je zao) i odmah krenula sa ljubljenjem i 'vatanjam, da bi to pochelo da se odvija u bacanje uza zid, bacanje svog kaputa da bi se videlo da je ona samo u gacicama i majci . I tako je pochela tipa da obgrljuje nogama... Zatim su negde otishli, pa se ona sma vracala posle i smarala druge ljude. Za malo da dobije batine i od MidnightMadness

E ljudi, to je bilo strashno. Ja mislim da je to meni bio jedan od najgorih prizora u zivotu i nadam se da necu imati nocne more posle toga!

Moram da primetim da niko nije objasnio sta je tako strasno u svemu tome? Je li smrdela na svinjsko meso i imala sise koje su joj virele ispod mini suknje? Zbog cega su se svi toliko usrali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na nekim prastarim Gavrinim najtovima slusxao "See you in hell" i ako se dobro secam to je Suicide Commando.

Ja sam potpuno promasxio tu vasxu nazovi spodobu. U kojim je ona bojama bila? Mislim taj donji vesx? Sve vreme pricxate o nepoznatom objektu. Od ponoci do fajronta sam bio tu i nemam pojma o kome pricxate.

A one bicxarke sxto bicxuju kosom su samo nalozxene klinke. Opustite se ljudi.

Inacxe "for the record" ovo mi je bio najprijatniji najt poslednjih 6 meseci.

Wintermute

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad... nista ne bi bilo strasno da ta devojka nije bila nadrogirana, pijana (osecala se na sve moguce. (inace ODVRATNO je kada je devojka pijana i oseca se na alkohol (bar meni)) a povrh svega je ostavljala budjavi trag za sobom.. koga zanima sta je nosila.. pa ovako: braon kaput do kolena a ispod gace, potkosulju i hulahopke.. a frizura.. duza pecurka..

fuuuuj gadi mi se :mrtav:

--------------------

e sad o necemu drugom

--------------------

 

bila sam sinoc u KSTu tj. preksinoc.. muziku je pustao Gaja..... stvarno nije bilo lose... pogotovo uvodni deo.... jedna pesma mi se extra dopala..biggrin.gifa: biggrin.gifa: jos kad bih uspela da nabavim njegovu play listu.. sve bi bilo lakse...

inace od ekipe bili smo samo Tigar i ja.. (a vi ostali?!? izdajice smile.gifbiggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da..... Gajin night je bio SJAJAN!!!!! Prvo je Gavra pushtao sjajnu muziku u nedelju, a sad Gaja. Bio je krajnje prepoznatljiv sa pushtanjem jakih ritmova, ali na svu srecu nije preshlo u chisto rokanje basevima i kojekakvim pishtavim zvucima. Nije takodje mnogo okolishao sa muzikom kao shto Bogi radi, vec je pushtao chist EBM (tu i tamo mu se potkrade pokoji DarkWave, a chak sam negde nachuo i malo chistog tehna, ali nishta od toga previshe). Bilo je uzivanje slushati, a oni koji gotive CyberPunk (ovde konkretno mislim na muziku koja bi odgovarala tom tipu) a nisu bili, gadno su se zeznuli smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila juce u Voodoou... Prvih sat vremena sam se uzasno smorila, posle je bilo veselije biggrin.gif

Odnosno, u prevodu - Stivi je prvih sat vremena pustao Gothic (uz koji se doticna de**** devojka naravno smara tongue.gif) a posle je uletela ekipa iz hale sportova i naravno (posto je Stivi covek jakog karaktera... :roll:), krenula je Blondie a posle nje gomila hard rocka isprekidana Mensonom i HIMom i Evansence-om... i posle nisam ni slusao sta pusta.

 

Ali sve u svemu bilo je sasvim OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...