Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Gothlinze (pazi koji agrarizam smile.gif ) cool sto smo se konacno upoznali uzivo biggrin.gif I dalje tvrdim da si moj na neparne dane, ma sta Ater pricala tongue.gif:mrgreen: [/color]Krvi cu ti se napiti zbog ovoga!!!!:x :x :x

samo si cekao/la/lo da odem, pa da mi iza ledja unistavas srecu :cry: . sta god da si pokusavao/la/lo, nece ti uspeti!!! neparni dani su moji, a ti vidi sta ces (zamisli bedak, ako se pogodi da jedan od tih neparnih dana tj 13. bude petak, a ja ti prepustim Gothlinga za takvu priliku 8O?! ) e nece moci!!! 8)

a sad...nj... utisak... prvi bend (rekose da se zove Endymion, valjda), pa...suvise elektronike za moj ukus, ali su bili ok

Fancy Frogs, sa kojima su mi probijali mozak oni sto behu na njihovoj svirci u Akademiji pre nekog vremena... pa zvuce sasvim pristojno, cak vrlo ok, vizuelno su prilicno tegobni, ali posao rade kvalitetno(ili bar kvalitetnije od ostalih koji su se tamo pojavili)

oni, neki posle, Intus, cini mi se,su stvarno napravili maratonski nastup...kako su samo izdrali da sviraju onoliko dugo... :roll:

ok, ako neko nema da prikaze vise od tri pesme ne treba da na silu pokusava da svira nesto sto ne zna ili sto lose zvuci, ali...izaci sa samo tri pesme :? a, da evo kako su oni opisani na temi o ovom festu:[/color], a u novoj postavi muzicara se nalaze i clanovi benda DRACONIC (Dusan(...), Lazar(...), i Branislav (...) i projekta Big Blizzard's Hood (Sinisa).

kratak pregled starih pesama? :? od kojih je jedna valjda obrada...kraci nije mogao biti... onda, stari bend? imaju samo cetiri nova clana... pa onda je bolje da su napisali ko je ostao iz stare postave nego sto tvrde da su "samo" pojacani sa dve gitare, basom i klavijaturama...

mada, sve je relativno... zavisi iz kog ugla gledas :mrgreen:

ostala dva benda nisam cula...bila sam u hodniku i cak sam svecano primljena u crkvu St Azze THE Pozera 8) 8) 8) (prica se da cu postati i prvosvestenik, cim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moji utisci su trenutno... smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Samo cu reci... "mnogo buke ni oko cega" u svakom slucaju meni su bili simpaticni Seraphim, a za FF pa ono kao nije lose... ali nije za moj istancan ukus... Intus... not bad... ali ovo mi najvise smeta sto se tice utisaka totalno su mi svi prosecni... a ja ne vilom prosecnost :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups,da, *utisci* smile.gif

Nisam cula ni jedan bend 8O Iscepale su mi se Matrix carape i suknja.Neko mi je ispolivao kaput nepoznatom supstancom.Dawngreeter NJESRA.Peder,nemas za sta da ga u'vatis,da prostite a vristi ko cigancica.

Laktovi br1=Azza,Gothling me je upropastio,puno pozdrava od OZINE i ekipice.Zezanje.Ludilo.Da nema KSTa,moj zivot bi propao i tako to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovako... moj cilj je postignut.. a bio je da odslusam Endymion i Fancy Frogs koji su extra dobro zvucali biggrin.gifa: 8O stvarno sam ostala bes texta (plus sto sam pokupila neke informacije (koje su uticale na sve to)). Ovaj i kada se kaze da ozvucenje ne valja u KSTu... treba se zapitati da li je u pitanju stvarno ozvucenje ili bandovi pak ne znaju da se nastimuju (nisam primetila da je kod Endymion i Fancy Frogs bilo ikakvih smetnji biggrin.gif )

 

Stvarno svaka cast

 

clap.gifclap.gifclap.gifclap.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice ozvucenja... hehe stvarno moras da budes extremno veliki kreten pa da elektronika ti ne zvuci dobro kad je pustis- "sviras" (Endymion), Fancy Frogs su zvucali uvezbano ali produkcijski kao i vecina domacih bendova - prosecno. Nite Eyes su zvucali i izgledali bezveze, Seraphim ne znam nisam slusao, Intus je zvucao dosta dobro ali opet prosecno ali ako nista drugo imali su zvuk i nastup s chim ovi ostali nemogu bas da se pohvale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice ozvucenja... hehe stvarno moras da budes extremno veliki kreten pa da elektronika ti ne zvuci dobro kad je pustis- "sviras" (Endymion)

 

m-dea :roll: nije to samo tuc tuc bla bla.. ima i tu elemenata za uskladjivanje... a ne samo da pustis i sve je keo ql :|

 

Da znam stvarno je komplikovano :roll: smile.gif

Nije ni bitno, poenta je ta da za takvu ziku stvarno ne treba neko spec. ozvucenje i da na vecini ozvucenja cje zvucati odlicno, za razliku od benova koji su daleko bucniji/zahtevniji (bubanj i gitara pod distorzijom) tu je vecj problem. biggrin.gifa:

Inace na tonskoj Endymion je sjebao bio ozvucenje pa su ga menjali ili tako nesto znam da su nam svima prisutnima probili usi sa nekim ispadima smile.gif :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, moram napomenuti da iako su Endymion i Fancy Frogs bili apsolutni highlight veceri, bilo je krajnje evidentno da je onaj GOTH deo naslova "Goth Fest" potpuno tracenje na onakvu KST bagru. Ovaj put se ni ne zajebavam.

 

Inace, Sveti Pozeru, u referenci na tvoje komentare povodom Endymiona i elektronske muzike uopsteno, kakis ko foka sa prolivom. To sto je neko operisan od ukusa za takav zvuk ne cini doticni zvuk losim (u stvari, bas naprotiv...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovako, meni su FF bili najbolji.

Onaj nash All-star bend sa Bogijem nije los, a i pozerisu se k'o pravi gothi.

EBM sa pocetka je dobar za EBM... Ali avaj, ja ne volim EBM...

(EBM, EBM, EBM... e tako)

Onaj gay bend je gay.

One zadnje nisam ni slush'o...

 

Inache, pored svirke odrzalo se takmicenje za najpozezljnijeg nezenju, i prva tri mesta su zauzeli Greeter, St. Azza i Urosh (Gothling, Heretik, Elenor i jos mnogo toga, sve u jednom), koji su bezali od svojih obozavateljki svuda po KST... Sve je to otislo toliko daleko da prva pratilja Greeter nije smeo da ide kuci jer se bojao da ga neke od njih prate i da ce pokusati da izvrse desant na njegovu spavacu sobu...

Oh, kuda ide ovaj svet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, Sveti Pozeru, u referenci na tvoje komentare povodom Endymiona i elektronske muzike uopsteno, kakis ko foka sa prolivom. To sto je neko operisan od ukusa za takav zvuk ne cini doticni zvuk losim (u stvari, bas naprotiv...)[/color]

 

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gif

 

First of all, ja NISAM operisan od takvog zvuka sta vise gotivim ga i cesto kad radim neku muziku nabacam i gomilu elektronike, stvarno nemam nista protiv nje ali Endymion je potpuno neoriginalan, dosadan, pevach je mrtav, izgleda ko izmoreni vampir jednostavno mi se nije dopalo. Bila je samo jedna pesma koja mi je zazvucala onako ok, brza stvar sa nekim ultra ljutim bas kick-om biggrin.gif I Dawny.... naje'sh mi se izmeta! smile.gif

 

Inache, pored svirke odrzalo se takmicenje za najpozezljnijeg nezenju, i prva tri mesta su zauzeli Greeter, St. Azza i Urosh (Gothling, Heretik, Elenor i jos mnogo toga, sve u jednom), koji su bezali od svojih obozavateljki svuda po KST...

 

Stvarno? :? smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde ja sad kao treba da napisem utisak sa night-a. Iako bih se mogao baciti u traktate o estetici grcke arhitekture, cinjenici da je OPET pusten Soylent Grun i da je ovo verovatno naj-jebeno-hladnije vece u godini (mislio sam da ce mi prsti na nogama otpasti do kuce...), recimo da cu ipak sve moje komentare sazeti u: smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Ostale informacije cuvam kao sredstvo za ucenjivanje :twisted:

 

P.S.

Mnogo cool onaj Finac bre biggrin.gifa: Samo nikako da se sinhronizujemo da zajedno odemo u WC laugh.gif Al zaista mnogo cool tip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dawngayter:

Hristos te rodi user posted image

NESTO SMESNO?!

lalalalalalala.......

Moji utisci,zamislite,imam ih user posted image:

Do jajca!Upoznala sam Ater Agelus,haha!I tako.........

Molila sam sve ljude oko sebe da pricaju sa Fincem,posto se covek smorio,al niko nije hteo.......SAD SI NASO DA SE SETIS KAKO JE ON COOL,SRAMOTO JEDNA!

Sve u svemu user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yay! Pozdrav najvecim vernicima koje ipak nista nije sprecilo da dodju! smile.gif

Zasluzili smo da bude onoliko dobro! Ja sam jos uspeo i da ozdravim uz pelin-pivo-cigare-skakanje terapiju, a bas krenulo da me hvata... no nisam ni sumnjao da ce biti tako. Pozdrav liku u mantiji/suknji, odakle ti ono covece, you are my god, reci nesto, ako si jedan od yumetalera smile.gif ... & bas lepo da konacno vidim da je i drugima bilo dobro...

Deo veceri u kom su me startovali i izpodjebavali panduri, gde sam pesacio 6 tramvajskih stanica, i obisao krug autobusom, razmisljajuci kako cu da umrem od hladnoce ili ce bar prste da mi seku, etc, to sam potisnuo negde duboko sa traumama iz detinjstva, tako da... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najt kod Steve je bio bar do 2h vrlo pristojan. Ako se izuzme prvih pola sata smrzavanja. Uvek se iznenadim kad kod Steve vidim neke nove cice, pozitivno iznenadim. I muzika je bila gothivna sa izletom u Propagandu. Got(h)ivan najt. Doci cu opet za dve nedelje, toplije obucxen.

And now the dark side: Za razliku od onog konja Gaje kojeg bih najradije napisao sa y ali suvisxe posxtujem nehetero deo scene. Kod njega sumnjam da cu se ikad visxe pojaviti. Mislio sam da cxovek zasluzxuje podrsxku i dosxao kod njega 30 decembra. Ali to je bilo prosxle godine a ove godine nema Gaje. Bar ne za mene.

Wintermute

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne vredi, kakva je ova danasnja omladina... :roll:

 

Jednom ne odem na night i niko ne ostavlja utiske. Alo bre ljudi, EBM bio juce! Gde su utisci? Nema utisaka! Ma uzas jedan... sad cu morati da idem na sve nightove dok nekog ne istreniram da mi bude zamenik. Utisci se pisu PRE nego sto se ode na spavanje. Vezbajte malo pa tek kad se izvezba onda moze da se ide na night tongue.gif

 

Besposlicari jedni :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

U WCu je NAJBOLJE. Ozbiljno, pitajte Cypher, cim udjem u WC dobijem napad humora.

 

Majke mi, kvalitet moje duhovitosti se u WCu popne na n-ti stepen, da me cuju Monti Pajtonovci pozvali bi me da im se pridruzim.

 

Snimicu neki od svojih nastupa, ja sedim na onoj dasci pored sapuna i pricam- u stilu Dzeri Sajnfelda. A Mozete dae gledate i uzivo 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...