Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poshto se ti dogadjaji diektno tichu mene, ja cu da kazem shta se desilo da se ne bi postavljala kojekakva pitanja.

 

Stvar je u tome shto su moji postovi vezani za stivijeve nightove bili shvaceni OZBILJNO i kao direktna pretnja stiviju. Zvali su me da 'pricham' sa njim, i ja sam otishao, da ne ispadne kako neshto ovde stalno kenjam za njegove nightove, a da posle necu da razgovaram sa njim. U stvari, ja sam bio pozvan na batine, jer kao shto sam vec pomenuo ispalo je da ozbiljno mislim za stivija (ne za nightove) shto sam prichao. Razdvojili su nas, i tek kada se stivi smirio mogli smo da razgovaramo normalno, gde sam mu objasnio o chemu se radi i izvinuo na tome shto su neki moji komentari bili neumesni.

Najveci problem ovde je to shto su batine kao trebale da reshe stvar, a ne normalan razgovor. Shvacen sam previshe ozbiljno, ili su moje rechi vadjene iz konteksta, u svakom sluchaju izvinuo sam mu se za te komentare i stvar je zavrshena shto se tiche odnosa stivija i mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako mi je krivo sto se desilo to sto se desilo i ako sam pokusavao kol'ko-tol'ko da uticem da se to ne dogodi. Stivi je napravio odlicnu reklamu za night :ne: :ne: :ne:

 

Mada ne znam koliko je to vazno night je (izuzevshi incidente, kojih je bilo vise te veceri, ja ne znam koji je qrac bio sinoc ljudima :? ) bio prosecan... :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle , sad se pokazalo koliko je kst (odredjen broj ljudi koji rade tamo i

to ne mislim samo na Stivija kome su doticni verovatno punili usi svime i

svacim) ustvari "jaka" organizacija i "koliko mi ustvari ne znamo sa kime se

kacimo"... Pa sad su makar neke stvari jasnije i poruka ide - ne kacite se

sa kst-om inace ce ta opaka organizacija da vam "namesti" neko sranje...

 

Ja sam mislio da smo tamo "nasi" i da smo svi deo kao neke scene ali

ocigledno je da smo tamo dolazili da cutimo , dajemo im pare i osecamo

strahopostovanje jer smo u "VELIKOM" kst-u i okruzeni "VELIKIM" ljudima...

 

I jos to sto se desilo je kao planirano i organizovano vec duze vreme...

 

E pa moja noga nece vise krociti u tu rupu koja je samo to - obicna rupa gde

se pusta muzika i koju vodi "opasna ekipa"... Mislio sam da je to "nasa rupa"

ali sam se strasno prevario...

 

Necu ni da budem u blizini takve "organizacije"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ne mogu da verujem... 8O

 

Znao sam da sam trebao da idem. Kakav bedak... sad.gif

Tigre, Sestro Madness, sledeci put kada budem izmisljao kako sam previse umoran za Akademiju, udrite me lopatom po glavi smile.gif

Ja lepo kazem da ti izvoljevas tongue.gif sledeci put kada budes rekao da neces da ides I kazes bilo koji razlog et ones kod tebe biggrin.gif

 

Inace jednostavno jeste da je tema krenula u drugom smeru ali moram da prokomentarisem gavrin night: daklem bilo je stvarno neverovatno, ali bukvalno. I bas ono sto Tigar rece, svaki put nightovi su sve bolji I biggrin.gifa: A da, jedno veliko VELIKO hvala Gavri sto mi je ispunio zelju :wink:

 

Za sada cu se uzdrzati od davanja bilo kakvih komentara povodom nocasnjeg KST-a (bice ih dovoljno i bez mene), ali recimo da postoji sansa da se vise nikad u zivotu ne pojavim na bilo kom Stivijevom night-u.

 

Detaljnije kad skontam sta se kog jebenog kurca tacno desilo

Na Stivijevom? Za mene vazi na bilo kom :roll:

 

P.S.

Bravo Bane. Ti si nas idol. Majke mi. Svaka ti cast

user posted image stvarno Bane, cestitacu ti ja jos Iznenadio si me koliko lazi mozes da izneses u jednom minutu. Fascinirana sam. Jadno :|

 

Poshto se ti dogadjaji diektno tichu mene, ja cu da kazem shta se desilo da se ne bi postavljala kojekakva pitanja.

 

Stvar je u tome shto su moji postovi vezani za stivijeve nightove bili shvaceni OZBILJNO i kao direktna pretnja stiviju. Zvali su me da 'pricham' sa njim, i ja sam otishao, da ne ispadne kako neshto ovde stalno kenjam za njegove nightove, a da posle necu da razgovaram sa njim. U stvari, ja sam bio pozvan na batine, jer kao shto sam vec pomenuo ispalo je da ozbiljno mislim za stivija (ne za nightove) shto sam prichao. Razdvojili su nas, i tek kada se stivi smirio mogli smo da razgovaramo normalno, gde sam mu objasnio o chemu se radi i izvinuo na tome shto su neki moji komentari bili neumesni.

Najveci problem ovde je to shto su batine kao trebale da reshe stvar, a ne normalan razgovor. Shvacen sam previshe ozbiljno, ili su moje rechi vadjene iz konteksta, u svakom sluchaju izvinuo sam mu se za te komentare i stvar je zavrshena shto se tiche odnosa stivija i mene.

Ne najjadnije je to sto Stivi u stvari nije ni procitao komentare nego eto, rekli su mu I on je to skapirao tako kako je skapirao, posto prenosioci informacija su ocigledno retardirani. Ja bolje da ne iznosim sta je sve I kako bilo.. sta se desavalo unutar, a sta van kabine, ponasanje odredjenih ljudi, I planove istih. :mrtav: A I jos nesto… Stivi ocigledno ne moze da podnese informacije da je los DJ, ne znam, u stvari zasto on uopste na to obraca paznju ako je siguran u ono sto radi :roll: mada ima previse bukvalista ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ja sam tek kasnije zbog chega mi je prevoz misteriozno nestao. Bane mi je rekao shta je bilo (zashto meni ljudi uvek prilaze sa takvim prichama?), i sve u svemu - bedak,

ALI

8O 8O 8O 8O 8O

 

NAJT JE BIO TAKO JEBENO DOBAR!

Pustio je sve! Pustio mi je Spider and the Fly ( :twisted: ), pustio je i Kiss, pustio je Tori Amos, pustio je Sukubuse, pustio je Zauberschloss, pustio je Mission, Sisterse, Bauhaus, Qntal III (Am Morgen Fruo), Assemblage 23, Dioramu, dva Mansona, Christ Goobye... Ma shta sve nije pustio 8O Jebo mu je kevu! 8O Toliko su me noge bolele (jer sam ochito bio celo veche na njima, iskorishcjavajucji ih kao najgori manijak), da sam jedva hodao. Zadnjih petnaest minuta sam propratio sedecji i pevajucji (ali sam posle opet ustao biggrin.gif)

Ovo je jedan od boljih najtova biggrin.gif

 

Shto se tiche ljudi - tipichno...Dezhurni mrshtvaci, dezhurne klinke, ali sve u svemu okej biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ja sam tek kasnije zbog chega mi je prevoz misteriozno nestao. Bane mi je rekao shta je bilo (zashto meni ljudi uvek prilaze sa takvim prichama?), i sve u svemu - bedak,

 

Bilo bi fino kad bi se isti pojavio ovde i rekao svoju verziju. Ako treba da formiramo misljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, zaista gadna situacija, makar po opisima, posto ja vec GODINU I PO dana ne idem u KST na najtove (sta ces, kad dam sebi rijec, onda je se i drzim). Vidim da su i drugi odlucili tako... a wise decision.

 

Uostalom, sto je tolika frka oko tuce. Pa nasilje je tu otkad smo i mi tu, i ono je uvjek uvod u "oplemenjivanje" ljudi smile.gif. Dakle, rjesenje je - prvo prebijes osobu, a onda sa njom civilizovano pricas smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam vremena da pisem na forumu iako bih morao da odgovorim na brojne teme, no nisam mogao da se bar na kratko ne ubacim. Tigar je frajer i po & decko sa stilom, a Stivi je samo jos jednom pokazao da je shaban na n-tu potenciju. Cela ta situacija oko KST-a i najtova u Beogradu postaje u velikoj meri otuzna i o tome bi trebao da se otvori poseban post gde bi se to elaboriralo opseznije. Sve u svemu svako ko imalo ima ukusa treba da zaboravi gde je KST.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cela ova verzija price sa Belim Tigrom u glavnoj ulozi zvuci veoma ruzno i osudjujem ono sto se dogodilo. Zivo me zanima druga strana price.

 

Ali:

 

u svakom sluchaju izvinuo sam mu se za te komentare i stvar je zavrshena shto se tiche odnosa stivija i mene.

Sto si mu se izvinjavao ako i dalje smatras da si u pravu??? Ako si to ucinio pod pretnjom nasiljem onda je cela situacija zaista STRASNA :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu dapricam da li je bila pretnja nasiljem ili ne, jer nisam ni bio tamo, te ne znam. Ali mislim da je poenta bila da je Tigar sve vreme komentarisao NIGHT (i ja se slazem sa njim po pitanju svega sto je ikad izreceno na tu temu), a Stiviju je ispricano da je Tigar na neki volseban nacin prozivao Stivija licno. No, licnog prozivanja ce posle ovoga biti sasvim dovoljno.

 

Inace, cak i da nije bilo pretnje nasiljem, da sam zatvoren u DJ kabini sa deset godian starijim pijanim likom, mislim da bi mu se i ja izvinuo, mislio ja to ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto vidite, tema je ponovo otvorena i ociscena od poslednjih pet strana na kojima je bilo prepucavanja (da, znam da ni ostalih 142 ne vrcaju od intelektualnog sadrzaja, ali stvarno nemam zivaca da brisem bas svaki glupi post - mozda jednom to i ucinim, za sad nek stoje biggrin.gif)

 

Dakle, samo bez svadja i prozivanja ovde, i po mogucstvu *pokusajte* da se drzite teme ostavljanja utisaka o najtovima (ne trazim doktorske disertacije, samo se ipak uzdrzite od "trasharenja" :wink: )

 

ps. Heretice, mislim da je taj gothic night najavljen za nedelju 21. mart, u malom klubu i bice dzabe ulaz uz flajere (tako je napisao DJ Gavra jedne noci kad je bio raspolozen za pricu smile.gif)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je tema odsecena sa merom i tacno koliko treba.

zao mi je ako sam (a jesam) svojim impulsivnim reagovanjem doprinela skretanju sa teme, ali s obzirom na objektivne okolnosti, mislim da je moje afektiranje bilo opravdano.

na dalje cu se (na ovoj temi) uzdrzavati od komentara one vrste. javljam se sledeci put kada budem imala utisak sa nekog night-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...