Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rechi idu ovako: "Hiljadu zlatnih ochiju oko mene, cheka neko drugo vreme, vreme gde padam, padam, PADAM!" icon_biggrin.gif

 

Meni je bilo potrebno neko vreme da se naviknem na ovakvo izvodjenje, ali su me definitivno kupili kada sam se navikao. Shto se konkretno gornje strofe tiche, nemam blagu predstavu shta treba da znachi, ne znam ostatak rechi, no nisam ni lomio glavu da skontam icon_biggrin.gif

Mislim da su bili i neki andjeli, frule i jos nesto u pitanju sto nisam mogla da skontam... icon_smile.gif

 

NH... pa sad kako se uzme nije bilo lose... ali mislim da je moglo mnogo bolje da se odradi. Ali sipke su bile prava atrakcija, pogotovu devojke i tipovi koji su ih napadali samo tako... neki su naravno iskoristili priliku da isprobaju svoje nove striptiz pokrete ali sta da se radi pukeface.gif ... u glavnom nije bilo lose...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodjavola! jos nikoga nisam videla ko ima dovoljno dugacku kosu za takav zahvat, pa da je jos i drzi u cokulama. icon_surprised.gif

jel to nova kst-ovska moda? orangelistening.gif

nepaznja pri kucanju u ranim jutarnjim casovima, bas pred spavanje... fali jedan zarez...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i nadasve gothiKKK (copyright by djevojka od bronce)

Samo vi smisljajte ali AstroVamps nedavno izbacili album koji se zove American Gothick. Sad kad krene navala varijacija na rec gothic ispasce da ste vi to ovde prvi patentirali i bili gothi uber americkih goth-a ili sta vec icon_cool.gif

Edited by Gwydion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo vi smisljajte ali AstroVamps nedavno izbacili album koji se zove American Gothick. Sad kad krene navala varijacija na rec gothic ispasce da ste vi to ovde prvi patentirali i bili gothi uber americkih goth-a ili sta vec icon_cool.gif

pa the cult ima pesmu amrican gothic na poslednjem albumu (mislim da je u pitanju 2001. godina)

 

ma, gothiKKK uber alles

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...