Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, bendovi su super, bar ono shto je do sada bilo... A Gavrin najt nije sad u nedelju, vec onu tamo, jel'...

 

I chisto da pomenem, u subotu nastupaju DAIZINGHELL (noise noise noise noise icon_biggrin.gif ) u klubu kojem ne znam ime u ulici Rige od Fere 4 (nemam pojma da li je ovo ime ili shta je, valjda sam spelovao dobro icon_biggrin.gif ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, bendovi su super, bar ono shto je do sada bilo... A Gavrin najt nije sad u nedelju, vec onu tamo, jel'...

 

I chisto da pomenem, u subotu nastupaju DAIZINGHELL (noise noise noise noise icon_biggrin.gif ) u klubu kojem ne znam ime u ulici Rige od Fere 4 (nemam pojma da li je ovo ime ili shta je, valjda sam spelovao dobro icon_biggrin.gif ).

da, dobro si napisao icon_da.gif , covek je bio grcki pesnik iz 18. veka, a cini mi se da se petljao i u neku revoluciju...ubili su ga Turci na Kalemegdanu, pa su mu zato, ovi ne-Turci dodelili ulicu u blizini (ulica je blizu Kalisa, na Dorcolu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre tacno godinu dana sam zapoceo akciju dovodjenja domacih bendova na night i tek sad uspeo i to uz pomoc borisa (blame,endymion) koji ih je organizovao.posle duzeg ubedjivanja konacno su pristali svi da nastupe i to po dva benda na 5 nightova zaredom.posto su dva prosla ostalo su jos tri.i da ne bude zabune sad u nedelju 2.5.2004 su partibrejkersi(doduse i to je koncert) i nema dark nighta ali ce ga biti naredne nedelje 9.5.2004 pa odmah zatim sledece nedelje 16.5.2004 i poslednji dark night with bends 30.5.2004.nakon toga je neizvesno koliko ce biti nightova jer ce nastupiti vrucine ali ko zna bice ih sigurno bar jedan dva(mozda i vise) with no bends.

moja ideja je bila da bendovi nastupe da bi se ljudi upoznali sa njima i oni tako i nastupaju, informativno,oko sat vremena za oba benda.mislim da je to dobra prilika da svako proceni sa cime raspolaze nasa electro-industrial-mracna scena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno ne znam zasto im je trebalo tako dugo da razmisle ,mozda neki rade neke druge stvari u zivotu pa ne stizu da uvezbaju materijal,ili imaju ko zna kakve obaveze, mozda ih je strah od reakcije publike,ili..... kinovia je bend sastavljen od clanova iz raznih krajeva srbije pa je za njih opravdano,blame su cekali da urade novu produkciju za svoje pesme zbog internacionalne karijere, a mozda su svi cekali jedni na druge icon_smile.gif

nije to sad ni bitno, svi ce svirati pa ako dobro procu kod publike mozda ce cesce da nastupaju icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ova fora sa bendovima je najbolja stvar koja se Beogradu desila u zadnjih godinu dana (ne racunajuci koncert Laibach-a icon_mrgreen.gif ). Ozbiljno. Nadam se da ce njihovi live nastupi biti ucestaliji u buducnosti icon_da.gif

 

A nadam se i da nece izostajati dark night-ovi tokom leta. Treba bre da umrem od dosade ako mi i poslednja nada za dobar night preko leta propadne icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

KST Friday Night Report - Special Edition

 

Daklem, necete mi verovati, bejah nocas (sinoc?) u KST-u. I posto pouzdano znam da vam sigurno nedostaju moji raporti sa petaka, ovaj raport je specijalna edicija! icon_smile.gif

 

Elem, ko je bio u KST-u imao je priliku da me vidi u krajnje atipicnom izdanju (patike, urbanke, crvena Che Guevara majica, dog tags sa urezanim Biohazard logom) i mame mi mile, zao mi je sto nisam poneo fotoaparat da uslikam reakcije odredjenih pojedinaca icon_smile.gif Cini mi se da sam za dlaku izbegao linc icon_uhoh.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif

 

A sam night je bio sranje ko i obicno. Samo sto sam pratio binarnog kolegu do kioska po pivo pa sam propustio Poison. No, verujem da je pusten u standardnom 2:20 terminu. Od ostalih memorabilnih stvari, mogu samo reci da na kraju nije bio pusten Sweet Dreams u Manson izvodjenju, cemu sam se nadao. A rulja je protestovala kada se Faint od LP-a pustio sto je okupljenom kolegijumu klosara (myself included) samo dalo jos veci podstrek da se gubimo k'o nenormalni icon_smile.gif

 

Bilo je zanimljivo, nadam se da necu morati ovo da ponovim bar jos par narednih meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...