Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

KST Friday Night Report - Special Edition

 

Daklem, necete mi verovati, bejah nocas (sinoc?) u KST-u. I posto pouzdano znam da vam sigurno nedostaju moji raporti sa petaka, ovaj raport je specijalna edicija! icon_smile.gif

 

Elem, ko je bio u KST-u imao je priliku da me vidi u krajnje atipicnom izdanju (patike, urbanke, crvena Che Guevara majica, dog tags sa urezanim Biohazard logom) i mame mi mile, zao mi je sto nisam poneo fotoaparat da uslikam reakcije odredjenih pojedinaca icon_smile.gif Cini mi se da sam za dlaku izbegao linc icon_uhoh.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif

 

A sam night je bio sranje ko i obicno. Samo sto sam pratio binarnog kolegu do kioska po pivo pa sam propustio Poison. No, verujem da je pusten u standardnom 2:20 terminu. Od ostalih memorabilnih stvari, mogu samo reci da na kraju nije bio pusten Sweet Dreams u Manson izvodjenju, cemu sam se nadao. A rulja je protestovala kada se Faint od LP-a pustio sto je okupljenom kolegijumu klosara (myself included) samo dalo jos veci podstrek da se gubimo k'o nenormalni icon_smile.gif

 

Bilo je zanimljivo, nadam se da necu morati ovo da ponovim bar jos par narednih meseci.

hahahah koji report,Marko jesi se ti najeo ludih gljiva da si otisao u KST? i to jos u onakvome outfitu? ocu da vidim vise taj kultni KST pa da mogu mirno da umrem znajuci da sam i takvo nesto vidjela! icon_rockdevil.gifwallbash.gifpukeface.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vjeruj mi to je nemoguce,imamo i mi i Jabuku i Twilight Tomija Fartassme. a ovim postom si zvanicno pozvana da budes moj gost kad god pozelis da dodjes ovamo i posjetis Kuchu Uzasa u kojoj sam ja nazalost imala toliko puta prilike biti gost icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daizinghell, opet icon_mrgreen.gif

 

Zanimljivo da su mi nekako zvucali drugacije u ovom klubu nego sto su mi zvucali u Akademiji. Nisam siguran zasto, dal je u Akademiji ozvucenje mozda pravilo problem, ili je rulja nadglasavala zvuk, ili akustika prostora... bas cudno.

 

No, i dalje bih mogao da kazem isto sto i prosli put. Svaka njima cast sto u opste prave tu muziku, za to zasluzuju potpuno postovanje icon_da.gif Za muziku sam primetio da mi nekako na momente manjka malo vise buke. Ono, zujanje, krcanje, udaranje, lupanje... nesto sto bi upotpunilo zvuk. No, to je, naravno, samo licna preferencija i siguran sam da ima ljudi koji se nece sloziti sa tim. Takodje, moram reci da mi se odokativno prva polovina pesama nesto vise svidela od druge polovine. Opet, samo stvar licne preferencije.

 

U svakom slucaju je u pitanju bend kojima cu se pojavljivati na svim buducim live izvodjenjima i to isto preporucujem svima koji su ih do sada propustili (a da im nije zao da svoj nervni sistem podvrgnu frotnalnom napadu noise-a icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm... nekoliko pesama (pesama?! ) mi se dopalo i to cak u smislu "klasicne" estetike (u prevodu: ne radi se o pojavi "jao sto je ovo istripovano, bucno i nemuzicki uradjeno-bas je avangardno svidja mi se zbog toga", nego mi se dopalo u pravom smislu te reci). ostatak je bio zanimljiv. prostor i atmosfera na koju nisam navikla sto se tice takvih desavanja. zanimljiva promena.

svakako pozitivno icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto i ja da kazhem par rechi... Slozhicju se sa ovima iznad mene da je tih par pesama bilo super! icon_da.gif Shto se ostatka repertoara tiche mogu jedino da kazhem da je zvuchalo, bar meni, kao da su izlupali par tachkica u Fruity Loops-u na licu mesta i tako, sirovo, prezentovali narodu - bez ikakve forme i poente ( u muzichkom smislu ). Zhao mi je shto ne znam o chemu su "pevali" ( u nedostatku bolje rechi icon_biggrin.gif ), pa zbog toga ne mogu nishta vishe ni da komnetarishem.

U svakom sluchaju, utisci sa nighta su pozitivni! icon_da.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ceo koncept i dalje chudan... Verovatno shto sam do sad navikao da slusham MUZIKU... U svakom sluchaju nisam pozalio shto sam otishao. A pesmica koja mi je ostala u pamcenju je ona sa citatom iz nekog domaceg filma ili politichkog govora, nisam provalio odakle... I svidelo mi se Nikolino pushtanje muzike.

 

Ostaje jedno pitanje... Da li se tamo uvek skuplja onakva ekipa? Bash su ono... Chudni icon_biggrin.gif Nisam navikao na toliko ljudi sa nekakvom avagardno-konceptualistichkom pojavom ili ne toliko pojavom koliko su tako meni delovali. U svakom sluchaju zanimljivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm... nekoliko pesama (pesama?! ) mi se dopalo i to cak u smislu "klasicne" estetike (u prevodu: ne radi se o pojavi "jao sto je ovo istripovano, bucno i nemuzicki uradjeno-bas je avangardno svidja mi se zbog toga",

E lepo si mu rekla icon_smile.gificon_cool.gifwallbash.gif

 

nego mi se dopalo u pravom smislu te reci). ostatak je bio zanimljiv. prostor i atmosfera na koju nisam navikla sto se tice takvih desavanja. zanimljiva promena.

svakako pozitivno  icon_da.gif

 

A sad cekaj... dopalo ti se? icon_confused.gif

 

E pa imam onda da vam pustim neke gluposti koje sam radio u FL mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah da, zaboravih da prokomentarisem i pustanu muziku. Totalno do jaja, pogotovo sto to u opste nije muzika kojoj se covek moze nadati da cuje bilo gde osim kod kuce (ili kod nekog ortaka kojem pretite pistoljem da vam pusti Industrial icon_smile.gif ). Super svirka (odnosno... hm... kako se kaze 'svirka' kada je u pitanju Industrial Noise?), super muzika, odlican Tonic Water ( icon_mrgreen.gif ), ma kud ces bolje vece za neku opustenu varjantu.

 

Ljudi, nama treba vise onakvih dogadjaja. Ozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao propali izgovor za skup ugljovodonicnih jedinjenja i prekomernih doza kofeina?

 

Hm. Da su to pomislili, bili bi prilicno u pravu u mom slucaju ph34r.gificon_mrgreen.gif

A pouzdano znam da bi bili u pravu i za vas ostale ali sam, kao, uljudan pa to necu javno da kazem icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ti samo deo teksta:

 

viring viring viring viring viring viring viring

ppzzzz ppzzzzz ppzzzz ppzzzz

barababuc barabuc barabuc barabuc

ppzzzz ppzzzzz ppzzzz ppzzzz

viringbabrc viringbabrc

ppzzzz ppzzzzz ppzzzz ppzzzz

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okey.. da i ja nesto reknem povodom daizinghell nastupa...

 

Damn... ja menjam svoje misljenje... ono mi se neverovatno dopalo (necu se zapitati za sebe icon_razz.gif )... Ko sto Sestra Depressed rece.. skroz je drugacije delovalo nego u Akademiji. Bolje ozvucenje je definitivno bilo icon_da.gif Ma ne znam.. nekako celokupo je atmosferica bila prijatna... ljudi veoma cudni.. icon_biggrin.gif odredjena grupica se cak jako i izdvajala (mora da slusaju Bauhaus icon_smile.gif ) Inace i meni je uglavi ostala ona pesma sa nekim domacim citatima i + prva koju je Jovana pevala (?)... definitivno nema sanse da propustim sl. nastup icon_razz.gificon_cool.gif

I sto se tice Nikolinog pustanja muzike... oh well, zar je iko sumnjao u njegove sposobnosti? icon_razz.gificon_smile.gificon_biggrin.gif

Sve u svemu, kad ce ponovo nesto ovako???

 

Ljudi, nama treba vise onakvih dogadjaja. Ozbiljno.

 

Hmmm si siguran u to? u stvari da.. treba nam vise ovih Noise (tzv. "iritirajucih" ( icon_biggrin.gif )) dogadjaja icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjeruj mi to je nemoguce,imamo i mi i Jabuku i Twilight Tomija Fartassme. a ovim postom si zvanicno pozvana da budes moj gost kad god pozelis da dodjes ovamo i posjetis Kuchu Uzasa u kojoj sam ja nazalost imala toliko puta prilike biti gost icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif

mislim da cemo se svadjati oko ovoga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...