Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zar se nista ne desava?!

sta je bilo? prvo neces da citas postove a hoces da ih komentarises, sada neces da ides na night-ove a hoces da citas komentare icon_rolleyes.gif ti bi sve da ti se servira na gotovo, a pri tome prstom da ne mrdnes! e nece moci! to sto si klasicar ne znaci da ne mozes negde da izadjes icon_razz.gif . mogao bi da prosetas na neki night pa da nama, radnom narodu izmucenom nocnim strebanjem prepricas utiske iz stvarnog sveta. meni su se prsti prilelili za tastaturu, pa ne mogu da izlazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okinuo sam ispit. I jedini razlog zasto sam jos uvek budan je sto imam premalo krvi u krvnom sistemu, a nusprodukti overdose-a kofeinom me sustizu zajedno sa piletinom u sosu od paradajza i ananasa. U prevodu:, razbija me stomak. I jos uvek vidim samo binarni kod ispred ociju. Ako ovo nikada ne ponovim, bice to previse skoro.

 

P.S.

Nije Brudza nego Brujah. A drugi macor je Cthulhu. I Cthulhu nije depresivan nego je maceca aristokratija, ostavi ga na miru icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cthulhu je kilometrima daleko i od moje interesne zone, Brujah Konza! Ali, zhrtvovacju se, pa cju Brujah-u ( icon_biggrin.gif ) ustupiti Vama Kolezinice... Za imovinu smo se dogovorili... Ide meni, ali je i Vi mozhete koristiti! icon_da.gifph34r.gif

Dakle, kako si uspeo da ljosnesh ispit?

Edited by Fatal Eror

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, kako si uspeo da ljosnesh ispit?

Nije bilo lako, ali ja sam dao sve od sebe i na kraju uspeo.

 

Nisam najpreciznije objasnio nepakovani i pakovani zapis binarno kodiranih dekadnih brojeva. A i masinski kod i asemblere nisam preterano sijao. Pa mi profa rece da i ne moram da se cimam oko treceg pitanja.

 

Fun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krajnje. Cak je posle bio uljudan da mi ilustrativno objasni da ja to nisam naucio jer, na primer, procesor sa premalo memorije kada mora da uci mnogo toga veliki deo procesorskog vremena potrosi na pisanje i brisanje informaciaj nad kojima se vrsi obrada pa se dolazi do pojave ogromne procentaze praznog hoda. Cini mi se da je on to zamislio da zvuci na neki optimistcno-entuzijastican nacin, ali ja sam na kraju zakljucio da mi je rekao da sam glup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vazno obavestenje (koje je dostavljeno zasluznim pojedincima, ali sam, u naletu humanosti odlucila da ga podelim i sa sirim narodnim masama)

dakle:

ako se na siroj teritoriji grada, izmedju 14 i 15 casova cuje jaci vrisak, to je znak da je meni profesor saopstio da sam pala kolokvijum, onda ce se zacuti tup udarac (ja ga ubijam) i dugacko vristanje (ja rastavljana od mozga trcim po zgradi fakulteta)

u tom slucaju mirno i bez panike ostanite u svojim kucama (nezgodno je ako me sretnete u gradu u tom, stanju) i niposto ne idite na forum tokom narednih 48 sati zbog mogucih posledica koje bi usledile posle citanja mojih postova napisanih u stanju rastrojstva

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je bilo? prvo neces da citas postove a hoces da ih komentarises, sada neces da ides na night-ove a hoces da citas komentare rolleyes.gif ti bi sve da ti se servira na gotovo, a pri tome prstom da ne mrdnes! e nece moci! to sto si klasicar ne znaci da ne mozes negde da izadjes icon_razz.gif . mogao bi da prosetas na neki night pa da nama, radnom narodu izmucenom nocnim strebanjem prepricas utiske iz stvarnog sveta. meni su se prsti prilelili za tastaturu, pa ne mogu da izlazim

Govorio sam o najavama dogadjaja, dodjavola icon_rolleyes.gif (icon_razz.gif).

Share this post


Link to post
Share on other sites

da zivis tu i tebi bi jako dosadilo.isto bi meni mozda jednom u dve godine bio fora i KST icon_rockdevil.gif

ja sam voleo nightove u KST-u dok ih je bilo. jeste me par puta smorila cela prica zestoko, ali sam ipak isao i nije mi bilo lose. s druge strane na jednom tomijevom nightu na kom sam bio mi je bilo super. promena, sta li?

 

ne, nisam imao nameru da se ozbiljno svadjam, uostalom navicices se ti vec na moj nacin diskutovanja kad je u pitanju nesto za sta me veze nesto pozitivno. phantasmin night je svakako bio pozitivno iskustvo. ides na 69 eyes party u petak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reaaaly?! Sad u subotu... kako to? Subota icon_confused.gif QL mhihi.gif

The 69 Eyes night... g d e?!

U Zagrebu je taj 69 eyes Party da se ne palite bezveze. Lestate, snimicu ti ono sto si trazio i prvom prilikom cu ti poslati po Brani.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa skontah da je tamo, nasi gothi su suvise true za The 69 eyes, nego cisto da proverim...

Naravno. Na 69 eyes odu metalci koji su u procesu kultivisanja. Postoje drygi teen goth bendovi koje treba popularisati, Cruxshadows na primer. Nije da je nesto dubokoumno i preterano kvalitetno, no ipak je to znak boljeg ukusa i bolje da srednjoskolke i srednjoskolci slusaju to nego 69 Eyes icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...