Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno. Na 69 eyes odu metalci koji su u procesu kultivisanja. Postoje drygi teen goth bendovi koje treba popularisati, Cruxshadows na primer. Nije da je nesto dubokoumno i preterano kvalitetno, no ipak je to znak boljeg ukusa i  bolje da srednjoskolke i srednjoskolci slusaju to nego 69 Eyes  icon_uhoh.gif

Da dok nezreli metalci slusaju teen muziku, gothi padaju u depresiju uz muziku za odrasle... kakva idila icon_spava.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud u opste metalcima ideja da Ses'et Devet Ociju u opste imaju neke veze sa gothicom? To bi bilo isto kao tvrditi da je DRI metal samo zato sto imaju distorzovanu gitaru. A ne, cekaj, metalci i tvrde da je DRI metal...

Po onome sto sam ja cula DRI je shit icon_razz.gif

69= HIM=gothica= metodi reductio ad absurdum

Inace zaboravih da ti kazem, dete Flight Of Ikarbus je ozbiljno ostetilo zdravlje kada te je ugledalo onako "sarenog" bas za taj koncert "toga necega" kao i vecina prisutnih... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista suvislo anyways... blah.

 

69eyes - metalizirani gothic rock

dri - crossover, metalcore

 

sta jos?

69 Eyes su komercijala koja sa gothic rockom ima zajednickog koliko i Knez sa svojim prvim hitom ili Twins sa onom svojom prvom pesmom Zemlja magije, ili kako se vec zvala. Dobar metalizirani gothic rock je Seraphim Shock ili cak Samsas Traum. Slusati 69 Eyes i HIM je isto kao slusati Rafa (ili se u padezu kaze Rafu, Biljana pomazi)...

BTW, mrzi me da otvaram nove topic-e ali Seraphim bi ga svakako zasluzili. Mislim, ja t one slusam, ali to je, kako rekoh, odlican metalizirani gothic icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par stvari,

1. sta je goth a sta ne jako je subjektivna stvar.

2. Ja sam mozda tvrdoglav i dosadan ali nisam jedini..Ovaj..htedoh reci:

ali onaj tekno i nije nesto narocito gothic...

3. Ako na tegli govana pise "goth" ili se ista nadje na takozvanom "goth" dogadjaju ne znaci da treba da je progutamo.

4. I manite se vise toga, metalac, goth, gothic-metalac, posto se niko ovde ne izjasnjava i niko ne voli da se ubacuje u neku grupu i svi su tako jebeno originalni, svoji itd, onda ne morate lepiti etikete drugima i tako iskazivati svoj prezir prema njima.

5. Volim da pisem po stavkama.

tenk.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest GOTH

definitivno je depeche mode night + diorama + wolfsheim + last dance...

 

a inace, koliko sam cuo (a mozda je to samo jedna velika provala), gothic+electro+ebm night ce biti jednom u 2 meseca

 

gadno gadno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je grunge icon_da.gif Ja sam bio svega nekih pola sata i otisao, kst me tako savrseno smara icon_spava.gif

U malom klubu, sto je jos i bilo podnosljivo (mada nisam nesto bio raspolozen za grunge night), ali u velikom klubu je stvarno bilo icon_uhoh.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ides na 69 eyes party u petak?

haha naravno da nisam,ostala sam doma sa nekoliko prijatelja,imali smo filmsku vecer,Kung Paw,Nightbreed i Oxygen biggrin.gif

 

napomena: nije ga ni bilo,Mocvara ostala bez struje pa su se nakindjureni posjetioci praznih ruku (tj.usiju) morali vratiti kuci (pjevajuci).

napomena2: vise ne izlazim u zagrebu,mrzi me da ikamo idem.kuca-faks-ducan-videoteka,svodi se na to.eventualno neki metal najt u okolici samo da vidim poznate ali u zadnje vrijeme ni na to ne udjem,zavrsim na obliznjem nasipu pivopije.gif

 

ali,na Anathemu idem,to je sad sigurno.karata jos nema u prodaji,provjerih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...