Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

haha naravno da nisam,ostala sam doma sa nekoliko prijatelja,imali smo filmsku vecer,Kung Paw,Nightbreed i Oxygen biggrin.gif

 

napomena: nije ga ni bilo,Mocvara ostala bez struje pa su se nakindjureni posjetioci praznih ruku (tj.usiju) morali vratiti kuci (pjevajuci).

napomena2: vise ne izlazim u zagrebu,mrzi me da ikamo idem.kuca-faks-ducan-videoteka,svodi se na to.eventualno neki metal najt u okolici samo da vidim poznate ali u zadnje vrijeme ni na to ne udjem,zavrsim na obliznjem nasipu pivopije.gif

 

ali,na Anathemu idem,to je sad sigurno.karata jos nema u prodaji,provjerih.

ako mi uspe finansijska konstrukcija, eto mene na anathemi kod vas, pa onda palim dalje, idem opet na anathemu u hungariju. ambiciozan plan, ali mora da uspe...

ako mi verujes, kako se ti osecas u zagrebu, ja se isto osecam u beogradu... i prolupao sam od ucenja ovih dana... javi kad karte pocnu da se prodaju, cisto da imam u vidu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

covjece,na 2 koncerta zaredom,pa ti si stvarno true obozavatelj icon_wink.gif

ja sam mislila na Death in June u Bec ako nadjem putovnicu,nadams e da cu imati para za obadvoje..

a ucenje,nemoj mi nista govoriti,ovo mi je zadnja sansa da dam godinu a bas se ne ponasam u skladu sa situacijom..

zasto kazes da se isto tako osjecas u beogradu? ne mogu reci ali bar mi se cini da je situacija nesto bolja,tu nema skoro ama bas nicega... ni dogadjaja ni publike,moze ih se svijecom traziti.. zavukosmo se kao stakori u svoje rupe biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam toliki fan, koliko imam posla (tj. treba da se vidim sa frendicama) i u zagrebu i u pesti, pa da sve uradim u cugu i 2 puta pogledam band koji stvarno volim... u beogradu je sve stalno isto, bar u onoj sferi koju moje usi, i moji nervi, podnose. nisam ja tip za eksperimentisanje sa recimo noise zvukom (pade mi na pamet, posto dobar deo mog drustva s tim eksperimentise) ili bilo cim bitno drugacijim od onoga sto u principu slusam. sada me drma sociopaticna i sociofobicna anathema/saturnus/my dying bride/moonspell/pink floyd faza, pa mi se i ne pomera od compa. smorila me je cak i daytime bleja u voodoo-u, ma sve me zivo smara... poenta je da nema niceg novog, a meni dovoljno bliskog, a ispao sam iz tripa da po sablonu idem uvek na iste gothic (metal) nightove, mada bi me sada jedan takav prodrmao. a vi bar imate poneki validan koncert inostranog banda, i imate phantasmin night, koji bi meni bio osvezavajuci...

anyways, treba mi promena... da dam ispite, da se pustim s lanca i zivim iz sve snage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hah mi imamo jednog phantasmu (kako vidis,ovaj se nije ni odrzao) i jedan 80te-elektro night mjesecno! ako izostavimo komercijalne 80te pop hitove svake subote.bendovi tako tako,ajde,dodje nesto.

a na noise bi isla itekako,nedavno sam bas pocela i ja slusati (od kad sam cula malo vise Haus Arafne) pa bi bila sretna da se stogod slicno dogodi i tu. da ne govorim da nemamo niti jedan kafic gdje se ista posteno pusta osim jedan s metalom.ajde dobro,i to se moze podnjet I guess.sto bi bilo do zivim u bilo kojem drugom gradu ovdje pitam se,lol

Edited by mor+icia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest GOTH

eh, i ja bih tako da odem na anathemu, al ne moze se.

 

da da, DP night, sto je vreme prolazilo, bilo je bolje, ali eto, naravno, nista posebno.

 

odoh ja da nastavim da uzivam u zvucima (i slici) koncerta My Dying Bride

Share this post


Link to post
Share on other sites

hah mi imamo jednog phantasmu (kako vidis,ovaj se nije ni odrzao) i jedan 80te-elektro night mjesecno! ako izostavimo komercijalne 80te pop hitove svake subote.bendovi tako tako,ajde,dodje nesto.

a na noise bi isla itekako,nedavno sam bas pocela i ja slusati (od kad sam cula malo vise Haus Arafne) pa bi bila sretna da se stogod slicno dogodi i tu. da ne govorim da nemamo niti jedan kafic gdje se ista posteno pusta osim jedan s metalom.ajde dobro,i to se moze podnjet I guess.sto bi bilo do zivim u bilo kojem drugom gradu ovdje pitam se,lol

koliko ja znam, u tolkien pubu se pusta sasvim fina muzika. ok, nije gothic, ali je veoma prijatan ambiental.

 

alex, ispit ili lova? sta je frka za anathemu? da pozdravim dark sagu i u tvoje ime?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest GOTH

lestate, frka je sve po malo, mada zaboravim na ispit i lovu kad se setim da jos nisam sredio papire i pasos. kakav je to smor.

 

naravno, darkerku obavezno pozdravi. a i lou ako bude, pa i ostatak koji znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

mor+icia, overicu i to mesto, uostalom, mozes i ti da me izvedes.

 

alex, lou je u norveskoj (bar je bila duze vreme kad sam poslednji put cuo za nju), ali mozda slaven i nina budu vidjeni u zagrebu tih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest GOTH

lestate, znam da mi je govorila da ce opet ici u norvesku, ali nisam znao da ce toliko da ostane. pa anyway, bolje joj je u norveskoj nego u hrvatskoj...

 

otkad za slavena i ninu nisam cuo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam skontao da sam zaboravio da prokomentarisem nedeljni night u Akademiji. Elem, vec sam na drugoj temi prokomentarisao bendove. Alone je do jaja. Alone je i vise nego do jaja. Ko ga nije cuo, zajebao se.

 

A sto se tice Gavrinog dela night-a, bese standardno dobro. Samo sto sam ja bio premoren pa nisam bas mogao da se gubim icon_sad.gif Pusten Wreath of Barbs (u Suicide Commando remiksu, ako se ne varam?), pusten Soylent Green, a pre svirke je bio pusten i Fear in Motion (e za ovo ti stvarno svaka cast Gavro). I was in :wumpscut: heaven icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, Alone je do jaja... bio na Akademiji. I onda ja odem da kupim lepo cd, i nadjem, i sreca pa preslusam pre nego da odmah bacim pare, i smorim se ziv.

No, dobro, u svakom slucaju lajv Alone jeste do jaja totalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo konacno i jednog utiska sa nighta (ako se mrcvarenje u svetsKoj preSTonici ochaja moze tako nazvati icon_mrgreen.gif ) dakle, gomila mlecnih zuba (manja nego ranije), dim i po neki molekul kiseonika.

Poison nije pusten u redovnom terminu u 2:20, a ako je pusten kasnije... ima ko o tome da izvesti.

i da, primecen je i jedan klasicar kako se provlaci kroz guzvu icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji to? ph34r.gif

 

Statistike:

01:26 CET, Mali Klub (#CFC) Poison

02:44 CET, Veliki Klub (#H2SO4) Poison

02:49 CET, Veliki Klub (#H2SO4) More

 

Nazalost, neki prizori su me naterali da napustim Veliki Klub (#H2SO4) u toku More...

 

*

 

Sve u svemu, najt nije bio toliko los. U svakom slucaju bolji nego prethodni icon_uhoh.gif.

Edited by Hérétique

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i ja utisnem neshto sa nighta!!!

Ne znam shta se to izdeshavalo od poslednjeg puta kad sam bio u rupi, ali kao shto primecjeni klasichar reche Poison je ishao mnoooogoooo kasnije... To je verovatno posledica odluke DJ-a da ( pazi sad i sedi ) malo promeni playlistu!!!user posted image

Chak je ishla i neka pesma za koju nikad nisam chuo, i malo me shlog nije strefio... Kasnije mi rekoshe da je to bio Darkness (user posted image)... U jednom trenutku ( ne znam kom ) je DJ pustio "Oru" od Atheist Rap-a i to LIVE verziju, shto ne pamtim dal' sam ikada chuo u KSTu!!!

U svakom sluchaju, mozhe se recji da je night bio krajnje inovativan!!! icon_da.gif

Edited by Fatal Eror

Share this post


Link to post
Share on other sites

lestate, znam da mi je govorila da ce opet ici u norvesku, ali nisam znao da ce toliko da ostane. pa anyway, bolje joj je u norveskoj nego u hrvatskoj...

 

otkad za slavena i ninu nisam cuo...

poslednji put sam za nju cuo u septembru kad sam bio u ZG. tada je bila u norveskoj kod nekog svog tipa i cisto sumnjam da je imala nameru da se vrati kuci.

nina mi dolazi u ponedeljak, negde oko 5 se nalazimo na stajgi, bice ovde par dana. slavena mozda vidim na anathemi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest GOTH

vratila se bila nakon toga, a trebalo ja da opet ide oko novogodisnjih i bozicnih praznika, tako da je verovatno i otisla.

 

nina comes at your place. cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...